Jump to content

Sign in to follow this  
EvilGucio

Reklama Tigera a Driver: San Francisco

Recommended Posts

Witam! Widzieliście ostatnio nowe reklamy Tigera zrobione w stylu animacji komputerowej? Chciałem poruszyć temat najnowszej reklamy która jak dla mnie jest chamskim wykorzystaniem Drivera: San Francisco. Jak dzisiaj zobaczyłem tą reklamę to po takim pierwszym kontakcie z nią byłem przekonany, że to reklama nowego Drivera - samochód wygladający jak Dodge Challenger i szalony pościg z ciężarówką na ogonie. Nic bardziej mylnego to tylko reklama Tigera.. i to emitowana akurat w tym czasie kiedy Driver powoli wita się z półkami w sklepie! Jak dla mnie to jawne wykorzystanie popularności tego tytułu zwłaszcza, że podobieństwa są sporę. Jest również druga reklama w klimatach ''Fantasy RPG'' zobaczcie sobie sami i napiszcie z czym wam się kojarzy.

Pierwsza reklama:

http://www.youtube.com/watch?v=XplOq791AwE

Druga reklama:

Możliwe, że szukam dziury w całym i jest to po prostu przykład dobrego ruszenia głową i speców od reklamy ale jako gracz to trochę trąci mi to myszką albo raczej padem.

• Downvote 4

Guest Ofsajd

bezczelni... :woot:

dlaczego ten sam temat wyświetla się w hydeparku?

Edited by Ofsajd

Przypominają mi się czasy jak jeszcze czytałem PE, gdzieś okolice 100 numeru, no i wtedy wszystko co chociaż ODROBINĘ mogło kojarzyć się z grami było nagłaśniane przez psychofanów konsol i przedstawiane jako COŚ TAK BARDZO NIESAMOWITEGO I DZIWNEGO. Te czasy - jak mi się zdawało - już minęły.

Jednak nie. ;/

bezczelni... :woot:

dlaczego ten sam temat wyświetla się w hydeparku?

Przeniosłem go stamtąd tutaj.

Ta, ja się jarałem tak w okolicach premiery GT3 jak puszczali reklamę przed Ligą Mistrzów. Se myślałem - o (pipi)a, reklama gry w polsce XD

mogłeś to wrzucić do tematu poświęconego filimkom z neta

jako gracz to trochę trąci mi to myszką albo raczej padem.

Ludzie, którzy myślą, że wyrażenie "trąci myszką" odnosi się do sprzętu komputerowego powinni pisać na oddzielnych forach.

• Upvote 2

Dokładnie o tym samym chciałem napisać - zupełnie nietrafione użycie zwrotu - widać wyraźnie nieznajomość jego znaczenia. A co do reklam - no cóż, pewnie w pewnym sensie marketing Tigera chciał pokazać, że widzą to, że sporo graczy kupuje go na nocne posiadówki przy konsoli/pececie i polecają go do tego. Albo po prostu nie mieli kasy na efekty, więc zrobili je w formie komputerowej ;)

Edited by Linek

Możliwe, że szukam dziury w całym

to jedyny sensowny fragment

• Upvote 1

Dokładnie o tym samym chciałem napisać - zupełnie nietrafione użycie zwrotu - widać wyraźnie nieznajomość jego znaczenia.

To i tak nic przy " kończ waść , wstydu oszczędź" którego używać poprawnie potrafi ułamek promila tego społeczeństwa.

Do tego dołóżmy "bynajmniej". Masa osób bynajmniej nie zna znaczenia tego słowa.

A odnośnie tematu. Ja w tej reklamie nie widzę nic złego.

Dokładnie o tym samym chciałem napisać - zupełnie nietrafione użycie zwrotu - widać wyraźnie nieznajomość jego znaczenia.

To i tak nic przy " kończ waść , wstydu oszczędź" którego używać poprawnie potrafi ułamek promila tego społeczeństwa.

Bynajmniej.

E: zostałem uprzedzony :(

Edited by Khadgar

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.