Skocz do zawartości

Baby są jakieś inne


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer jest mega tragiczny i bezpłciowy, pewnikiem kupa. Ostatnio w komediach Polskich (taaa, ""komediach"") jest trend na wojne plci, sprawy 'damsko-meskie'. Nie robi sie teraz komedii romantycznych, a trzepie kase na bublach pokroju ciacho/lejdis/jakakolwiek durna komedia, ktorej tytulu nie znam, ew. nie pamietam.

aha, dow(pipi) z trailera slyszalem z jakies dwa lata temu

Odnośnik do komentarza

Strasznie dużo tych zwiastunów w kinach leci. Widownia ryczy jak rzadko kiedy (aż za bardzo - boję się, że w trakcie całego filmu nie będzie słychać dialogów).

 

Gdyby nie nazwisko Koterskiego, na pewno byłbym zniechęcony tymi zwiastunami, zresztą także opiniami w prasie (Żulczyk we "Wprost" stwierdził, że "rewelacja"). Ale przecież "Dzień świra" też można tak pociąć, żeby wyglądał na głupią komedię, i też się podobał "przeciętnemu widzowi", który ryczał ze śmiechu, bo to przecież taka zabawna absurdalna komedia. "Baby..." są więc dla mnie must-see, a czy będą dobre, to się oceni po zobaczeniu.

 

 

BTW, ta zalinkowana recenzja Stopklatki to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza

Trailer ch,ujowy faktycznie jakby z jakiegoś kolejnego polskiego szrota. Ale hello to Koterski/Miauczyński jeżeli "oni" zawiodą to definitywnie koniec z polskim filmem.

Z drugiej strony nie wierzę, że przebije Dzień Świra czy Wszyscy jesteśmy Ch....

 

 

Chcę Kondrata :(

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wszyscy znajomi wrzucają to na fc, na opisy gg. Będzie kolejny polski "hit" kinowy, każdy pójdzie do kina z przyjaciółmi, przypali jointa/wypije piwko w łazience i będzie śmiesznie. Potem będą przez rok sypać tekstami z filmu, użyją ich do komentowania internetu, na kwejku pojawi się 100000000000 obrazków z tymi tekstami. Wszyscy dadzą mu 10/10 na filmweb.pl("bo był fajny"), będzie w top 100. (pipi) a ja i tak pewnie pójdę z nimi do kina i tez pewnie się będę śmiał, i (pipi) nienawidzę takiego hypeu na polskie Kino.

 

Panie, dzięki Ci za Smarzowskiego.

Odnośnik do komentarza

Założę się, że większość odbiera ten film dosłownie, nie dostrzegając ukrytych przesłań Koterskiego. Zapewne większość będzie ryczeć ze śmiechu, albo poczuje się zniesmaczona, lub w ogóle filmu nie zrozumie. Tak samo jak w przypadku "Dnia świra". Wiele razy rozmawiałem z ludźmi, którzy mówili "ehehehe ale dzień świra to pokręcona komedia, przesmiechowe były te reklamy (bla bala bla)" a ja wtedy pytam, czy wie o co chodziło w tej scenie? "A o co miało chodzić? Wyciąg z fivta - w chvj śmieszne". To jest właśnie to, mało kto zrozumiał, że chodziło o to jakim wnem karmi nas telewizja, jakim cyrkiem jest sejm, że zwykłemu szaremu telewidzowi można wcisnąć wszystko. Tak samo na bank będzie z "Baby są jakieś inne", dla niektórych to film na równi z amerykańską komedią o niczym.

Odnośnik do komentarza

Zapewne o to chodziło Wiolkowi. Doskonale to rozumiem. Taki "Dzień Świra" np. nie jest trudny w odbiorze, głównie dzięki sporej dawce przezabawnych sytuacji i tekstów. Przy czym właśnie te zabawne sytuacje i teksty u sporej części widowni powodują zaćmienie mózgu, no i odbierają ten film tak jak odbierają. Czyli zero refleksji.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze to bedzie bardziej w strone najlepszego filmu Koterskiego, czyli "Nic smiesznego" lub w strone "Dnia swira", niz "Wszyscy jestesmy Chrystusami". Niestety trailery sa dosyc slabe a uzycie w filmie 20 letniego kawalu (wytarcie ch,uja o firanke), ktory wszyscy znaja, swiadczyc moze o tym, ze Koterskiemu sie koncza pomysly.

Odnośnik do komentarza

"Nic śmiesznego" chyba najbardziej "kopie" z całej sagi, imo. No (pipi)a po nim mam zawsze największego doła i do spania...

 

Btw jestem ciekaw jak się spisze Woronowicz w roli Adasia i czemu akurat na niego postawił Koterski tym razem.

 

P.S.

Nie no na Smarzowskiego wcale nie ma hajpu, wcale nie było przed "Domem Złym". Przykład z "polskie Fargo" czy z każdą stacją, kanałem które raptem sobie przypomniały o "Weselu", Smarzowskim... Reklamowali, że aż obrzydzali tymi wszystkimi hasłami. Śmiem twierdzić, że nagonka była większa niż obecnie na "Baby są jakieś inne".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tu bardziej chodzi nie o hype a o poziom filmu oraz o to, że nie obejrzała go rzesza popcornowej publiki, która na każdym kroku o nim wspomina(no dobra Eldo xd). Lubię Koterskiego ale w(pipi)ia mnie to o czym wspomniał Mierzej. Już teraz widzę to zjawisko a do premiery około miesiąc. Strach pomyśleć co będzie po premierze :/

Odnośnik do komentarza

Wieckiewicz? Znowu? ;/ Dobrze, ze tego drugiego typa nie znam.

 

Co do komediowosci. Ja pierwszy raz widzac Dzien Swira tez sie smialem i myslalem, ze to komedia jest (inna rzecz, ze bylem wtedy jeszcze mlody) ale z kazdym kolejnym seansem mina coraz bardziej mi rzedla. Nie obstawiam, ze Baby to bedzie ten sam kaliber refleksji co Dzien ale u Kotereskiego jaki gorzki by film nie byl zawsze znajda sie elementy komedii.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ciekawe jakie to będzie bo dobrych naszych filmów potrzeba ostatnio. Faktycznie ma promocję ala TVN co martwi, ale może wyjść z tego coś wartego uwagi. Tylko Więckiewicz... On od jakiegoś czasu wszędzie gra.

 

 

261429.1.jpg?l=1314869719000

 

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Ja już widziałem i nie polecam. Niby film ma walczyć ze stereotypami na temat relacji damsko-męskich, właściwie w całości składa się z plebejskich żarcików (np. ten o wycieraniu (pipi)a w firankę). Więcej ciekawych obserwacji można już w "Wyrywaniu dup" znaleźć. Aha i gra aktorska jest (pipi)owa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

"Baby są jakieś inne" nie sprostało moim oczekiwaniom. Niby film w całości o babach (a tym samym o facetach), a nic ciekawego do tematu nie wnosi. Zgadzam się z Shamanem, że lepsze rozkminy na temat relacji damsko-męskich można znaleźć w kultowym forumowym grupowcu. Może nie zrozumiałem zamysłu reżysera, ale film ani mnie szczególnie nie rozbawił, ani nie skłonił do refleksji, za to odrobinę znudził i poirytował (wyeksploatowany do granic możliwości patent z przekręcaniem końcówek wyrazów przez postać Więckiewicza). Średniak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...