Skocz do zawartości

Gears of War 3


canuks

Rekomendowane odpowiedzi

2 podejście do Hordy jest ktoś chętny na jutro od 15:00 do 19:00 ? pisać /zapraszać .

 

Ogólnie szukam ludzi także do pogrania 4fun na multi .. co by coś kumali bo zawsze raźniej z rodakami :)

 

 

@cloud28

EDIT : kumali ... nie iść na pałę jak owce na rzeź .. trochę myśleć , grać zespołowo ... sam nie jestem wymiataczem ,niedzielny ze mnie gracz ,ale cenię sobie choć minimum drużynowej współpracy i przemyślanej rozgrywki .:)

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam wszystkich pedałów, noskillów i miłośników coda, dla was został stworzony obrzyn i zabijacie cały fun z multiplayera. Dziękuję dobranoc.

Ja jakoś lubię coda, a w gears of war nie gram z obrzynem...

 

Szukam ludzi chętnych do pogrania w hordę oraz w kampanię na najwyższym poziomie trudności.

 

GT: SIIK BOZZ

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam wszystkich pedałów, noskillów i miłośników coda, dla was został stworzony obrzyn i zabijacie cały fun z multiplayera. Dziękuję dobranoc.

Ja jakoś lubię coda, a w gears of war nie gram z obrzynem...

 

Szukam ludzi chętnych do pogrania w hordę oraz w kampanię na najwyższym poziomie trudności.

 

GT: SIIK BOZZ

 

Poszło zaproszenie

 

 

Jestem dzisiaj od 20 ,chętnie pogram Hordę ... walić śmiało :)

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję 3ch graczy do przejścia kampanii na Insanity :) Zależy mi na dyspozycyjnych kompanach, tzn. by można było łatwo się umówić na granie bez przeszkód typu praca/nauka itd. Zależałoby mi na tym weekendzie. Jestem dostępny od piątku wieczorem, w sobotę praktycznie przez cały dzień i tak samo w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktoś ma DLC? Wypadałoby porobić achievementy, konkretnie 3.

The Host with the Most 25 gp-g.png Host a private Horde Match with a party of 5 players on any Horde Command Pack map (any difficulty). UP7lr54=.jpg Places to See, People to Destroy 25 gp-g.png Host a private Beast Match with a party of 5 players on any Horde Command Pack map (any difficulty).

UPzEpis=.jpg Kill Locust (Like a Boss) 100 gp-g.png Defeat a Boss Wave as 5 Onyx Guards (Hardcore difficulty).

 

Kto się pisze palec pod budkę :dance2:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...