Skocz do zawartości

PSX Extreme #170


Rekomendowane odpowiedzi

Ponadto, a propos zapowiedzi:

a) O co chodzi jakby? - w naszym nowym cyklu poczytacie o świecie gier, fabule (spokojnie, spokojnie, stosowna informacja o spoilerach jest :)), bohaterach... Tak jak pisał Butcher we wstępniaku "W dobie sequeli i coraz dłuższych serii, sięgając po nowy tytuł, dobrze jest przypomnieć sobie fabularną zawartość poprzedników".

 

Dodam jeszcze, że z załozenia chcemy nie tylko przedstwić Wam fabułę poprzednich części, ale znaleźć o świecie gry i jego historii coś ponadto, co można znaleźć w innych źródłach (książkach, filmach, komiksach itp.). W ten sposów nawet stary wyjadacz, który zna gry z serii może potencjalnie znaleźć coś nowego i ciekawego odnośnie swojego ulubionego uniwersum.

 

Pomysł bardzo dobry z przedstawianiem poprzednich odsłon, ale nowy dział to raczej nie jest, bo było coś takiego już przy recenzji God Of War 3. Oby tym razem zagościło na długo.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Kuźwa lecę w deszczu do kiosku (kolporter) z myślą, że kupię nowy numer a tu zonk... nie ma :cray: Kupił już ktoś z Was dzisiaj?

 

empiki mają....a pooppo, nr tłusty oj tak...b dobra recka fify choć mogłaby być dłuższa . Właśnie...jak wychodzi jaliś tytuł na który czekają tłumy to nie żałujcie stron i walcie giga recki!!!

Odnośnik do komentarza

Kuźwa lecę w deszczu do kiosku (kolporter) z myślą, że kupię nowy numer a tu zonk... nie ma :cray: Kupił już ktoś z Was dzisiaj?

 

empiki mają....a pooppo, nr tłusty oj tak...b dobra recka fify choć mogłaby być dłuższa . Właśnie...jak wychodzi jaliś tytuł na który czekają tłumy to nie żałujcie stron i walcie giga recki!!!

A fani NHL spytają, czemu tylko tyle stron... A czemu Dead Island tylko tyle itd. :). A za chwilę ktoś dorzuci - a gdzie Zgrentgen i Szmugler :D. Naprawdę, chcielibyśmy wrzucić jak najwięcej, ale 100 stron to 100 stron, a nie chcemy też robić każdej zapowiedzi na pół strony czy wrzucać recenzji bez screenów.

 

Kupuje zawsze w Traffic'u ale szczerze mowiac nie wiem czy to jest Ruch czy Kolporter?

Z tego co wiem to Ruch, więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza

empiki mają....a pooppo, nr tłusty oj tak...b dobra recka fify choć mogłaby być dłuższa . Właśnie...jak wychodzi jaliś tytuł na który czekają tłumy to nie żałujcie stron i walcie giga recki!!!

A fani NHL spytają, czemu tylko tyle stron... A czemu Dead Island tylko tyle itd. :). A za chwilę ktoś dorzuci - a gdzie Zgrentgen i Szmugler :D. Naprawdę, chcielibyśmy wrzucić jak najwięcej, ale 100 stron to 100 stron, a nie chcemy też robić każdej zapowiedzi na pół strony czy wrzucać recenzji bez screenów.

 

NHL? żartujesz prawda? Orson ma 100% racji, recki duzych gier powinny mieć priorytet i max stron (licze na takie potraktowanie tematu za miesiąc z np Dark Souls) poza tym temat fify nie uważam za wyczerpany, za miesiąc koso powinien dorzucić opinię nt rozbudowanego online czy Ultimate Team, po miesiącu druga opinia nt samej gry też będzie bardziej wyważona, już tak robiliście z fifami zresztą

 

swoją drogą bardzo mnie irytuje gdy w reckach pomijacie totalnie online tak jakby go nie było, jasne zazwyczaj serwery online nie są jeszcze odpalone, ale miesiąc później też cisza, no nie wiem postarajcie się bardziej,zawsze można wrzucić w recenzjijakaś ramkę nt trybów online i multiplayera

 

co do samego numeru - bardzo spasły, powiem szczerze że nie kupuję już wszystkich numerów PE, bo nie zawsze zawartość mi odpowiada (numery z sezonu ogórkowego to padaka) ale ten należy do tych konkretnych to zrobiłem szybki maraton po kioskach, dziwne że w połowie numeru nie było ale whatever

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Aby sobie zycie ulatwic to na przyszlosc najpierw sprawdz TUTAJ. Wyglada na to, ze Kolporter dzisiaj nie ma w sprzedazy nowego numeru.

 

No nie ma. ;[ Sprawdzone w 3 kioskach i 2 salonikach Kolportera - nic. Jutro kupie, a myslalem, ze dzis poczytam. Wrrrrrr.

Odnośnik do komentarza

co do recek i długości - w mej opinii najlepiej w całej historii PE zapisała sie giga recka GTA SAN ANDREAS, chętnie wobec najwiekszych hitów zobaczyłbym coś takiego (no może ciut krótsze bo tamta rzeczywiście była mega;-)

 

wiadomo- coś kosztem czegoś- dlatego wolałbym po stokroc czytac recke Gearsów (CHOC NIE MAM 360! ) na wiecej stron niz o ujeżdżaniu rumaka na kinekcie (sic)

takie me zdanie...Perez nie pytaj jakie to te tytuły oczekiwane bo przeciez robice podobne ankiety na PPE ;-)

 

 

__________________________

 

Hiv do laski w listach : "rozjechałbym cie na torze w forzy". huh tylko ja tu widzę podtekst? ;-) ;-) ;-) <czas sie leczyc ;->

Odnośnik do komentarza

co do recek i długości - w mej opinii najlepiej w całej historii PE zapisała sie giga recka GTA SAN ANDREAS, chętnie wobec najwiekszych hitów zobaczyłbym coś takiego (no może ciut krótsze bo tamta rzeczywiście była mega;-)

 

wiadomo- coś kosztem czegoś- dlatego wolałbym po stokroc czytac recke Gearsów (CHOC NIE MAM 360! ) na wiecej stron niz o ujeżdżaniu rumaka na kinekcie (sic)

takie me zdanie...Perez nie pytaj jakie to te tytuły oczekiwane bo przeciez robice podobne ankiety na PPE ;-)

Ależ nawet nie miałem zamiaru dopytywać :).

Pytanie tylko, czy w ostatnich numerach była recka, która dostała zbyt mało stron? Planując numer, staramy się dobrać ilość kolumn do rangi tytułu, z drugiej jednak strony nie wpychając danej gry np. na 4 strony, bo tak wypada. Przejrzyj ten numer - zobacz, ile ma temat okładkowy, ile mają te najgłośniejsze tytuły. A z innej beczki - przykład Rise of Nightmares - nikt temu tytułowi nie dawał 2 stron, ale wypadało wspomnieć, choćby z tego względu, że na Kinecta jest to jednak inna pozycja niż te dostępne i warto o niej napisać.

 

Rację ma black mamba (BTW, z tym NHL to był tylko przykład :)), że te "duże gry" powinny mieć priorytet i mają. Oczywiście rozumiem, że każdy o swojej grze chciałby przeczytać i 5 stron, a w ogóle to najlepiej, żeby mój ulubiony tytuł miał co miesiąc swój kącik. Tyle że tu wracamy do objętości pisma. Dorzucając np. po stronie dla Resistance'a, Drivera i Dead Island, automatycznie skądś te 3 strony trzeba zabrać. Śledzę na bieżąco Wasze opinie od tych kilku miesięcy i widzę, że kącik filmowy ważny (a w ogóle czemu nie 2 strony? :)), publicystyki jak najwięcej, zapowiedzi również (bo czemu nie napisaliście o grze X) itd., itd.

Odnośnik do komentarza

Noo i było co poczytać. Szczególnie spodobał mi się opis historii z GoW. Proszę was teraz o to samo, ale z KillZone i Halo. Co prawda to pierwsze jest i to w pełni opisane na stronie producenta, ale... no inaczej czyta się takie coś po polsku. Z chęcią przeczytałbym losy Ziemi z serii Resistance włącznie z trzecią częścią. Takie moje... nadzieje :P

Odnośnik do komentarza

Miałem napisać jakąś uwagę krytyczną dotyczącą nowego numeru,ale ......a niech stracę.

Grafiki - Moc

Zawartość Cukru w cukrze - 100%(recki ,zapowiedzi,i reszta stuffu -MOC)

Jednym słowem Panowie - Pięknie

Stara szata graficzna ma wrócić?

Jaka stara szata? Była w ogóle taka? :)

A propos okładki, odpadającej niby farby- PSX Extreme trzeba szanować co najmniej jak świadectwo maturalne, akt ślubu - to się nie zemnie :)

Na koniec ostatnia myśl "nieuczesana"- w przyszłości chętnie przeczytałbym jakiś tekst ,recenzję autorstwa UWAGA!!! kobiety- graczki.

Myślę ,że ta nowa perspektywa wniosła by dużo dobrego, świeżego.

A więc Kobiety Na Trakt.. Tfu Do Konsoli.

 

BtW: Ciekawe czy dożyję - Kobieta -Zgredem.

Z miłą chęcią:)

Tak trzymajcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...