Skocz do zawartości

FIFA 12 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ci sie przyfarcilo! Teraz nawet mozesz troche poczekac i go sprzedac z pol banki i zalozyc sobie jakisnsklad tylko chcesz;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki, ale myślałem żeby zostawić i dokupić jakiś hiszpański skład , choć zmieniło to moje plany bo chciałem stworzyć BPL, przez te śmieszne ceny w piątek i sobote udało mi się zarobić 500k siedząc na 59min. więc na coś by starczyło myśle. Troche śmiesznie bo za dobry nie jestem niestety i z takim ronaldo w skladzie przegrywać to wstyd będzie :D

Odnośnik do komentarza

ile wziales za Ronaldo ? U mnie najlepszy wylosowany zawodnik to T.Wallcot, wiec bez rewelacji, ale, ze mam juz 3 anglikow zlotych, wiec moze z nich pierwsza druzyne zloze. Swoimi bronzowymi polakami przegralem do tej pory tylko 1 spotkanie, 2 turnieje wygrane, ale pomalu sie zaczyna nudzic : )

Szkoda tylko, ze zarabianie kasy idzie mi jak krew z nosa.

 

Rychu - grasz na Xie ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tak na X boxie, za ronaldo dostalem 650k minus podatek. teraz zostało mi 300k i nie wiem na co zbierać w tym ustawieniu 4-2-2-2 gdzie Villa jest LS ma tylko chemie 5 i niestety widac różnice jak taki Torres z chemią 9 lata jak nie wiem i strzela to Villa troszke gorzej więc mi się też pod tym względem komplikuje wymienie Ville to Torres nie będzie miał połączenia, a akurat on teraz najlepiej u mnie gra ;/ chyba żeby zmienić formacje z 3 z przodu, też troche dziwne że Xavi przy takich wartościach PAC,DRY,SHO itd ma az overal 92 i też nie umiem nim grać, podobny Iniesta ma piłkę przyklejoną prawie że do nogi. Sam już nie wiem tak czy siak będę dostawał lanie co jest najgorsze :D

Odnośnik do komentarza

wez mnie zapros do znajomych na Xbox Live - easye PL. Wydaje mi sie, ze nie ma co ustawiac formacji 4-2-2-2 z zespolem z najwyzszej polki. To dobra formacja do kontry, ale nie dla zespolu, ktorym mozesz sam przez caly mecz narzucac warunki.

Co do aplikacji WEB, tez od dawna sie tam nie zalogowalem.

Odnośnik do komentarza

W koncu zalogowalem sie UT Web. Gasz - tyle ludzi w to gra, ze ceny sa smiesznie niskie w porownaniu z zeszlym rokiem. Tacy zawodnicy jak Cambiaso, Walcot,Balotelli, Alex, Sturridge zod 5 do 10 tys :woot:

WOW - to chyba, zaczne grac mecze, bo widze, ze raz dwa mozna sobie calkiem dobry sklad pozbierac !

Odnośnik do komentarza

Posprzedawałem cały skład i myślałem że bedzie ok jednak znów mam kłopoty żeby coś sensownego poskładać. Jeśli macie jakieś pomysły bardzo proszę o porady żeby ułożyć jak najlepszy skład z 100%chemią tak do 1,3kk bo co układam to mi brakuje pieniędzy :D formacja dowolna oraz liga czy też drużyna krajowa itd która będzie wam pasować do wyboru piłkarzy przy tworzeniu pierwszej 11. Czyli w skrócie wasz własny dream team z chemią 100% Dziękuje za każdą pomoc

Odnośnik do komentarza

Hurin tego nikt nie wie tak do końca, jak dla mnie to jest czyste lotto - baza liczy jakieś 60tyś piłkarzy, bardzo duży % to karty graczy przeciętnych, takich 75-79 jest tony, także z czystego rachunku prawdopodobieństwa wyjdzie że na takich trafisz najczęściej

 

możliwe ze mają jakoś poustawiane droprate kart 80+ czy 85+, bo to musi być jakoś kontrolowane, takich kart musi być odpowiednio mało, pamiętaj że w UT gra ~1mln osób (tak na oko) i jakiś balans musi zostać zachowany

Odnośnik do komentarza

1-2. Nie zmieni poziomu - treningi dzialaja jedynie na 1 mecz, mozesz sobie je kupic np. na final, ale rzadko ktokolwiek ich uzywa.

3. Czarne karty mozesz jedynie wylosowac (potrzeba miec naprawde duzo szczescia) badz kupic na aukcjach, od ludzi, ktorym te szczescie dopisalo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...