Skocz do zawartości

Gdzie jest ŚCIERA?


xmortex

Rekomendowane odpowiedzi

a to życzę powodzonka, fajnie że się rozwijacie, dajecie dobry przykład młodym=czyli mi :) na pewno nie dojdę tam gdzie Wy, ale dajecie mi kopa bym swój ''Project X'' realizował, w dobie internetu i HD jest mi łatwiej, a gdy rozmawiam tu ( piszę ) z kimś kto wcześniej przyczynił się do tego że gaming stał się po części skłądnikiem mej krwii to to daje, kopa do pracy nad samym soba :)

Odnośnik do komentarza

ja już znalazłem to pismo i od razu przypomniało mi się jak pisałeś Fenix, że niektórzy mogą nie uwierzyć.

 

Czytając miedzy wierszami Twoją odpowiedź na pytanie - czy wrócicie - można wysnuć teorię, że kiedy zgodnie z umową przestanie was obowiązywać zakaz, to wrócicie. No ale nie będę Cię ciągnał za język czy to prawda bo chyba nawet nie mógłbyś odpowiedzieć na to pytanie.

Odnośnik do komentarza

Juventusek, masz z jednej strony latwiej z uwagi na technologie a z drugiej takich jak Ty jest znacznie wiecej. Glodnych sukcesu, bezwzglednie dazacych do celu. Troche szczescia, masa pracy a sukces murowany.

Mejm, nie spotkalem w internecie nikogo o takim samym imieniu i nazwisku jak moje ;)

El-shabazz, wszak nie tylko grami czlek zyje i czasem zadaje sobie pytanie jak z wstepniaka. Twoje pytanie pozostawie bez odpowiedzi ;)

 

Aby przekombinowac to dopelnie jeszcze cos przez pryzmat nowego projektu (choc wystepuje tam nie jako autor a jako "czynnik oficjalny"):

Juventusek - "Jestes tym kim myslisz, ze jestes",

Mejm - Hossa to numerologiczna 8emka,

El-shabazz - dopiero dzisiaj sie poprawnie wypozycjonowalo w googlach bo do wczoraj byla tylko bogini lowow, co z nami nie ma nic wspolnego. Co ciekawe, dzisiaj w koncu rowniez dobrze sie wypozycjonowal projekt robiony bezposrednio ze Sciera.

Odnośnik do komentarza

dzięki, Ja jak każdy człowiek, mam jakieś tam swoje zajawki i plany,puki jestem młody to mam w sobie siłe, i gdy upadne to wstanę. Nie zrozum mnie źle Fenix, nie biegnę by wygrać, biegnę bo daje mi to przyjemność. Innymi słowy, nawet jeśli nic nie osiagne a mój "pomysł'' nie znajdzie uwagi w tym świecie, to sama przyjemność z tego że robie to co lubię daje upragniony profit :)

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli projekt Fenixa ;) Projekt owiany tajemnicą, jakieś zaszyfrowane treści, kilka niedopowiedzeń, dziwny kolorowy obrazek z dwojgiem ludzi trzymających się za ręce i napis "Dlaczego myślimy, to co myślimy o życiu i śmierci". I jeszcze teraz przeglądając poprzednią stronę el-shabazz pisze "ja już znalazłem to pismo i od razu przypomniało mi się jak pisałeś Fenix, że niektórzy mogą nie uwierzyć". Tworzycie jakąś nową religię xD, Ściera jako Alien z obcej planety będzie bogiem, a extrimowi czytelnicy będą chodzic po domach jak jehowi. Zgadłem? Co wygrałem? ;)

Odnośnik do komentarza

Tworzycie jakąś nową religię xD, Ściera jako Alien z obcej planety będzie bogiem, a extrimowi czytelnicy będą chodzic po domach jak jehowi. Zgadłem? Co wygrałem? ;)

 

To lepiej niech się pośpieszą bo za kilka miesięcy euro, a po euro, w grudniu, następny koniec świata :D mogą nie zdążyć zebrać wyznawców hehe

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...