Skocz do zawartości

Paliodor

Ridge Racer Vita

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś w RR: Ultimate Edition? Jest w przecenie na PSS i się zastanawiam czy warto wydać te 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co kojarzę to RR:UE zawiera podstawkę wraz z obydwoma bundle packami, czyli dodatkowe 6 tras i 8 wozów. Jak za 50 złociszy, to raczej bym się skusił. Vita jak dotąd nie rozpieszczała fanów samochodówek i pomimo małej ilości contentu, RR wciąż będzie jedną z lepszych tego typu gier (niezła grafika, fajny model jazdy). IMO najwiekszą bolączką tego tytułu jest brak trybu kariery w singlu który przykuwał by na dłużej do konsoli i sprawiał że kolejne wyścigi mają jakiś sens.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupiłem wczoraj :) bardzo dobry zakup za niecałe 50zł.

fakt, szkoda, ze nie ma tego trybu kariery i jakby nie ma co robic w gierce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupiłem wczoraj :)bardzo dobry zakup za niecałe 50zł.

Na pewno taki dobry ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kupiłem wczoraj :)bardzo dobry zakup za niecałe 50zł.

Na pewno taki dobry ? :)

tak. tzn, jestem fanbojem tej serii :)

ogólnie jeździ się fajnie, robie coraz lepsze czasy na tych samych trasach i tyle mi wystarczy :)

btw. kto ma gierkę? moze jakies forumowe granie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie kupiłem, na razie mi się podoba :)

Tylko myślałem że grafika będzie trochę lepsza no i szkoda że kariery nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nom, nie ma dużego skoku jakosciowego względem psp... no i te nieszczęsne - potrafiace chrupać - 30kl/s ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu w promocji za €12,99 - wlasnie pobralem wszystkie DLC - jest tego MASSSSAAAA - ciezko sie polapac co sie juz pobralo a co nie bo nawet pobrane daja sie pobrac jeszcze raz a ze z kazdego pass'a trzeba sciagac wszystko pojedynczo to zajmuje to troche czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napaliłem się trochę na tego RR, i mam pytanie czy wersja pudełkowa jest pełną wersją czy tak samo obcięta i trzeba pomimo kartrige dokupić dodatki na psn? 

To RR i ma trofea więc chcę pośmigać skoro na PS4 nic nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem pudelko ma chyba dodane jakies trasy i auta(albo byly free do pobrania) - ale tylko ten dodatek gold da ci dostep do wszystkiego. Gra jest swietna ale jesli w pudelku masz tylko 3 trasy/samochody to porazka.

Edytowane przez LOKI7777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wersja cyfrowa i pudełkowa zawiera dokładnie to samo. taka była idea tej gry - wydac demko i cykliczne DLC. 

ja kupiłem ponad rok temu w jakiejs promocji na PSN, kompletny zestaw za około 30~40pln. Jak ktos lubi RR za samą jazdę, to imho warto. W innym wypadku znudzi sie po 30min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki.

To kupie cyfrówkę. Za 100 zł jest pakiet a grę rozłożę na wakacje więc będzie co robić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupuj za 100!! Ona co kilka miesiecy jest za ok 40zl albo i taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i kupiłem za 33 zł w ramach 12 days of sale, wersje z dwoma passami, silver + gold. :D ale będzie jazda ganc sztorc bokiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra w ramach obniżki cen a nie 12 Days Of Sale, cena 33 zł do 25.12. Zatem moje pytanie, czy warto? Dużo mamy tych wyścigów? Jakaś kariera? Bo z tego co wiem, zwykła wersja to raptem bardziej rozbudowane demo? Jak brać to ze wszystkimi dodatkami lepiej? Oraz czy wszystkie bonusy z dodatków są od razu dostępne, czy trzeba je odblokować czyniąc postępy w grze?

Edytowane przez Emtebe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej brac całość. Silver i Gold pass dodają do gry auta i trasy. W sumie 15 aut (Angel i Devil) są do odblokowania w podstawowej wersji i 9 tras, w podstawowej tylko 3. Nudno tak grać na jednej trasie.

W grze nie ma kariery. Jedyny cel to trofea i gromadzenie CR. Czyli jakby pieniedzy za wygrane wyscigi. Więc gra polega na gromadzeniu tych CR.

Majac tylko 3 trasy i 5 aut gra szybko staje sie monotonna.

Kupiłem tą wersje Ultimate z dwoma season pass ale sciagnela sie tylko podstawowa myslalem ze to błąd ale reszte tras i aut sciagnalem z psn bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, też odkryłem że dodatki trzeba ściągać ręcznie i osobno. Ale chyba coś pominąłem bo mam 13 aut tylko. Pozostałe na store są płatne.

Sa tu jakieś normalne wyścigi? Bo ścigał się 1 na. 1 z duchami, w dodatku pokonują mnie z łatwością :D To od teamu do jakiego dołączymy zależy rodzaj wyścigu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa odblokujesz po pokonaniu Devil i Angel wiec będzie 15. 

Normalny wyścig jest w Spot Race. 

w World Race masz

• Ściganie się z duchami graczy ze świata, zawsze wybieraj gracza z LV 16 z Teamu który masz tego dnia pokonać. Każdego dnia sprawdzaj Team Vision. Dzięki temu dostaniesz 2 PTS a nie jeden (100 jest potrzebne do trofeum). Nie ścigaj się online dopóki nie wbijesz 100 ponieważ można dostawać ale też tracić te punkty. 
  • Online Battle czyli wyścigi z graczami.
  • Face to Face, jak masz kumpla z Vitą i RR to możecie połączyć dwie konsole i ścigać się ze sobą. Ten tryb działa też bez przeciwnika, możesz jechać sam. 

Team najlepiej wybrać z najmniejszą liczbą graczy, chyba Squaris GP ma poniżej 40.000 graczy. Dzięki temu szybciej wbijesz Filthy VIP trophy. Ja dostałem przy 42.500 CR a znajomy z listy friends który ma już 45.000 jeszcze nie dostał. Więc ta liczba rośnie każdego dnia. 

Najlepsze auto FATALITA. Troche wolno startuje ale bardzo szybko wkręca się na MAX speed i utrzymuje wysoką prędkość w poślizgach. Nie znalazłem niczego lepszego. Polecam przesunąć trochę pasek w stronę Mild, tak o 30% w lewo. 

Właśnie wbiłem  :platinum:  :nyam2:

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi