Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy też tak macie, że w pewnym momencie robi się tak nienaturalnie cicho?

tak

Na razie nie widzą mi się te duże mapy, nie ogarniam latania samolotem, helikopterem nie potrafiłem latać już w BC2. Na mapie w której staruje się z lotniskowca trzeba sporo czasu aby znaleźć się w środku akcji. Ciężko z kimś się połączyć jak już się uda to najczęściej grasz w przeciwnej drużynie. Pograłem chwilę z Rozi i Szpicem, ale zacięła mi się gra, musiałem się zrestartować i nie mogłem się już dołączyć. Podoba mi się wysokie punktowanie za uzbrajanie i zniszczenie M-coma, za to naprawianie jest bardzo nisko wycenione. Nie widziałem jeszcze połowy map, na razie jest piękny chaos, wiele osób nie wie OCB

mialem wczoraj podobnie

jak chcialem dołączyc do Ciebie to mialem -> Utrata połączenia z sesja lub błąd sieci

jak do Roziego to mialem "kolejka 1 z 1 " i tak bez konca

Odnośnik do komentarza

Na razie nie widzą mi się te duże mapy, nie ogarniam latania samolotem, helikopterem nie potrafiłem latać już w BC2. Na mapie w której staruje się z lotniskowca trzeba sporo czasu aby znaleźć się w środku akcji. Ciężko z kimś się połączyć jak już się uda to najczęściej grasz w przeciwnej drużynie. Pograłem chwilę z Rozi i Szpicem, ale zacięła mi się gra, musiałem się zrestartować i nie mogłem się już dołączyć. Podoba mi się wysokie punktowanie za uzbrajanie i zniszczenie M-coma, za to naprawianie jest bardzo nisko wycenione. Nie widziałem jeszcze połowy map, na razie jest piękny chaos, wiele osób nie wie OCB

 

A ja tam na latajace sprzęty nie mogę się doczekać :) Powinni umozl;iwić sterowanie samolotami przy pomocy wolantów, mam jeden z czasów pc i w części pstrójkowych latawek działa.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie ile trzeba władować rakiet z rpg w AAV-7A1 AMTRAC? 4 nie dają rady, toż to jakiś pancernik.

Miny też słabo kąsają, trzeba rzucać po dwie w jednym miejscu, żeby coś uwalić.

 

 

3-4 rakietki starczą, problem robi się wtedy gdy jest ogarnięty engineer i ciągle go naprawia. Ja np jak wsiąde z jakimś ziomkiem z teamu który jest engi to robimy spustoszenie w szeregach wroga. Po co typki ładują się do czołgu skoro nie mają jak go naprawić? Welp.

Odnośnik do komentarza

Kurcze jak na razie najbardziej mnie w multi wkurza kiepska jakość voice chat i kłopoty z dołączaniem się do znajomych, mam nadzieje że jak najszybciej to poprawią... Pozatym multi jest miodzio :D Jeszcze nikt się niedzielił wrażeniami z trybu współpracy: spodziewałem się misji w stylu kampanii a jest coś w stylu spec mision (chyba tak sie to nazywało) z MW2. Fajne ale bardzo trudne...

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to przypadek jednorazowy ale ciachnąłem gościa po nogach bo wyskoczył na mnie jak leżałem i nic mu sie nie stalo, zaraz potem sie schylił i mnie ustrzelił

niby to realne że nie kazde ciachniecie zabija , ale jesli serio nóz bedzie dziłała tylko w sytuacji gdy sensownie może sie odpalić animacja tego wbijania w gardło to może być spore ograniczenie

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to przypadek jednorazowy ale ciachnąłem gościa po nogach bo wyskoczył na mnie jak leżałem i nic mu sie nie stalo, zaraz potem sie schylił i mnie ustrzelił

niby to realne że nie kazde ciachniecie zabija , ale jesli serio nóz bedzie dziłała tylko w sytuacji gdy sensownie może sie odpalić animacja tego wbijania w gardło to może być spore ograniczenie

 

Odwieczny problem BF'a - nóż żyje własnym życiem. Ale faktycznie przy leżeniu jest problem - pewnie doszli do wniosku, że jak chcesz kozaczyć z kosą to na stojaka.

Odnośnik do komentarza

ja sie czolgalem w krzakach i spotkalem tam whookiego, ktory tez tam czegos szukal. I oboje zaczelismy machac kosami... Skonczylo sie na serii z karabinu w glowe...

acha btw to ze odpala sie animacja z kosy nic nie znaczy.

Mialem tak ze juz odpalila sie, Moja postac trzymala druga i noz juz lecial w gardlo ale w tym momencie dostalem od snajpera i nic. Tamten gosc normalnie odszedl ;(

tryb hc to jak narazie porazka. Ludzie to debile. Co druga smierc na serwerze to tean kill ...

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Na HC nie ma spotowania, prawda? Na normalu ciężko jest wspierać swoją ekipę samolotem gdy nikt nie zaznacza wrogiej piechoty. Na HC to musi być masakra. Można przez przypadek połowę własnej ekipy wykosić przy jednym podejściu :D

Ktoś był w zawalającym się budynku? Chyba teraz nie zaczyna składać się tak dostojnie i powoli jak w BC2 tylko po prostu się sypie.

Odnośnik do komentarza

ja sie czolgalem w krzakach i spotkalem tam whookiego, ktory tez tam czegos szukal. I oboje zaczelismy machac kosami... Skonczylo sie na serii z karabinu w glowe...

acha btw to ze odpala sie animacja z kosy nic nie znaczy.

Mialem tak ze juz odpalila sie, Moja postac trzymala druga i noz juz lecial w gardlo ale w tym momencie dostalem od snajpera i nic. Tamten gosc normalnie odszedl ;(

tryb hc to jak narazie porazka. Ludzie to debile. Co druga smierc na serwerze to tean kill ...

 

Ostatnia gra w której Friendly Fire było włączone to BF 2142 od tamtego czasu każda kolejna gra na sieci uczyła ludzi, że mogą robić co chcą. Chociaż tyle, że własne ładunki wybuchowe zabijają kolesi więc nie wpadają do pomieszczenia i nie puszczają rakiet pod nogi.

 

BTW akcja dnia nie ma jak ze sporej odległości założyć kolesiowi headshota głownym działem czołgu :D.

Odnośnik do komentarza

ten hc jest dziwny bo jest na nim kill cam normalnie.

 

i czuje patch niedlugo.

Nie naprawili tego migajacego kolorowego ekranu

Rakietnice blokuja sie. Tzn jak naciska sie strzal, slychac ze pocisk wylatuje ale nic sie nie dzieje amunicji nie zabiera.

Odkrylem tez jak stac sie niesmiertelnym w samolotach. Jak ktos strzeli w Ciebie rakieta to wystarczy latac w kółko po jakims malutkim okregu. rakieta nie trafi. Bedzie gonic az paliwo sie skonczy i spadnie

Odnośnik do komentarza

Szpic a co do blokującej rakiety to przypadkiem nie chodzi Ci o stingera ? .Bo jeśli tak to ona tylko działa jak się namierzy cel, ale za chiny nie wiem jak to się robi :)

Trzeba trzymać samolot lub helikopter na celowniku, aż się zalockuje . To wyrzutnie typu ziemia powietrze. Nie ma możliwości by strzelać z nich w cele naziemne.

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka z forów pctowych bf3: ludzie narzekają, że w wersji konsolowej jest fajniej, bo... jest mniej ludzi a pojazdów tyle samo co na PC, więc każdy może czymś pojeździć i z buta się tyle nie biega :)

 

Battlelog powinien jeszcze zliczać ilość zawieszeń konsoli przez bf3 - ja mam 3 na około 5h grania, wynik wyższy niż bc2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...