Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

ta mapa z sekwana jest z(pipi)qna. Przed chwila mialem goscia, ktory czolgiem kampil w rzece i zabijal wszystkich...

jestes pewny ze to był czołg? bo ten drugi pojazd to amfibia wiec on chyba moze strzelac z wody (raz nim wpadłem do wody ale wyskoczylem w locie bo balem sie ze sie utopie, potem mi sie skojazylo ze to amfibia wiec moze nic by sie nie stalo

Odnośnik do komentarza

ta mapa z sekwana jest z(pipi)qna. Przed chwila mialem goscia, ktory czolgiem kampil w rzece i zabijal wszystkich...

jestes pewny ze to był czołg? bo ten drugi pojazd to amfibia wiec on chyba moze strzelac z wody (raz nim wpadłem do wody ale wyskoczylem w locie bo balem sie ze sie utopie, potem mi sie skojazylo ze to amfibia wiec moze nic by sie nie stalo

na 110% to byl t90. Sam widzialem jak wpadał do rzeki

 

btw udało sie komus rozgrysc ten czujnik ags od recona?

On cos wogole daje?

Rozlozylem go. Nie zaznacza wrogów. Nie dostaje zadnych pkt to po cholere on jest?

 

ps1:

Aby usunac ten wasz lag w celowaniu to trzeba ustawic rozdzieloczosc w ps3 na 546p wtedy lag znika ( tak twierdza na necie)

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

btw udało sie komus rozgrysc ten czujnik ags od recona?

On cos wogole daje?

Rozlozylem go. Nie zaznacza wrogów. Nie dostaje zadnych pkt to po cholere on jest?

z tego co wczesniej czytalem , to on poprostu slabo działa ;p zaznacza wrogow ktorzy biegaja obok ale tylko na chwilke, nie na caly czas kiedy sa w zasiegu tylko na 1-2 sekundy, pozatym nie zaznacza jesli ktoś kuca albo sie czołga

Odnośnik do komentarza

wlasnie zostalem zabity z m4a1. Nie byloby w tym nic dziwnego gdybym nie siedzial w czolgu od dobrych 5 minut

Ale czołg wybuchł, czy nie? Jesli tak, to przecież normalka. Wrzucasz dwie miny koło czołgu, strzelasz w nie i killa zalicza Ci z broni, z której strzelałeś. A jeśli nie wybuchł ... to nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem dziwną zawiechę. Grałem ze znajomymi conquest na Operation Firestorm i po zdobyciu Alfy biegniemy na Bravo. Po drodze jest coś w stylu magazynu. Próbujemy przez niego przejść, a tu (pipi)! znaleźliśmy się pod podłogą :scratch_one-s_head: Próbując wydostać się z tego gra się zwiesiła i wywaliło mnie do menu. Potem już nie mogłem się połączyć bo wyskakiwał komunikat, że moje połączenie z internetem nie spełnia minimalnych wymagań do gry w BF3! O co jakby chodzi? Nie wiem jak będzie dzisiaj bo wczoraj było dość późno i po kilku próbach połączenia poszedłem spać. Poza tym gra się pięknie. Czołgi mają niesamowitą moc. Z dobrymi dodatkami są praktycznie niezniszczalne.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem dziwną zawiechę. Grałem ze znajomymi conquest na Operation Firestorm i po zdobyciu Alfy biegniemy na Bravo. Po drodze jest coś w stylu magazynu. Próbujemy przez niego przejść, a tu (pipi)! znaleźliśmy się pod podłogą :scratch_one-s_head: Próbując wydostać się z tego gra się zwiesiła i wywaliło mnie do menu. Potem już nie mogłem się połączyć bo wyskakiwał komunikat, że moje połączenie z internetem nie spełnia minimalnych wymagań do gry w BF3! O co jakby chodzi? Nie wiem jak będzie dzisiaj bo wczoraj było dość późno i po kilku próbach połączenia poszedłem spać. Poza tym gra się pięknie. Czołgi mają niesamowitą moc. Z dobrymi dodatkami są praktycznie niezniszczalne.

 

Wczoraj ogólnie były problemy. Największe z kotami... Na Teheranie siedzę w czołgu i bronie m-coma ale jak to w czołgu gdzieś mi się prześliznęli i podłożyli ładunek. 6 gości biegało wokół tego i nikt nie rozbroił... Inna akcja na Demvandzie atakujący podłożyli bomby w 30 sekund od startu meczu... A ekipa latała jak potłuczona.

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam sterowania w latadłach, no dramat dla mnie bo nic milszego od wypadu ekipą na tyły przeciwnej drużyny.

Jakoś trudniej też wchodzi mi się do gry ( w sensie odczucia), BBC2 pamiętam jako zabawę tu się dla mnie robi za poważnie.

Jednak coraz bardziej przekonuję się do B3, jestem marudą wymagającą bo nie mam czasu na granie maks 2 godziny dzienne.

Jeden problem, może nie problem ale zmartwienie zagrałem tylko jeden mecz do tej pory z ekipą.

 

Niech coś zrobią z ekranem początkowym no epilepsji można dostać w ciemnym pokoju.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że można czat głosowy ustawić na swoją ekipę lub cały team.

Helikoptery faktycznie są cięższe w pilotażu, są dużo bardziej czułe na wychylenia drążka. Na razie się wczuwam (ledwie kilka lotów odbyłem) ale idzie mi coraz lepiej, podstawa to na początku używać z rozwagą lewego analoga (od przechyłów), jeden za mocny ruch i lecimy w dół hehe. Na razie staram się latać tylko prawą gałką a lewej używam do zacieśniania zakrętów.

Odrzutowce świetnie się pilotuje choć nie miałem okazji powalczyć w przestworzach bo nikt z drużyny przeciwnej nie kwapił się do lotów, potrenowałem jedynie ostrzał wrogich myśliwców na ich lotniskowcu.

W bf3 znowu mamy syndrom nieużywanego selecta, nosz kurna czy te ludziska są naprawdę takie tępe?

 

Ps. Kurna dziś nie dane mi będzie pograć ale już sobie zaklepałem nocki w sobotę i niedzielę na granie do rana :)

Odnośnik do komentarza

(...)

Jednak coraz bardziej przekonuję się do B3, jestem marudą wymagającą bo nie mam czasu na granie maks 2 godziny dzienne.

(..)

Ja mam podobnie. Co byście powiedzieli na wersję bardzo_limitowaną (przykładowo takiego BF3), gdzie oprócz strojów, magicznej chusty i pary nieprzemakalnych japonek, byłaby zdrapka o kryptonimie "L4". Można by tam wygrać liczbę dni wolnych od pracy, które można by przeznaczyć tylko i wyłącznie na ogranie takiego tytułu. Zdrapkę zanosiłoby się do kadr, pokazywało gest Kozakiewicza i 30 min później odpalało konsolę ;)

Wiem, że w dobre "kryzysu" to co piszę to grzech, więc jeżeli uraziłem czyjeś uczucia religijne to przepraszam.

Edytowane przez Boguslaw
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.