Skocz do zawartości

Battlelog


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Mozna miec 2 konta psn na tym samym koncie. Musisz na stronie origin podpiac nowe konto psn(poszukaj w Google jak to zrobic,jestem na telefonie wiec nie mam jak ci dac linku.) Tylko najpierw ze starego konta battlelog musisz wypiac nowe konto psn.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Problem jest taki że do konta origin obecnego mam podpięty stary PSN a nowy mam podpięty do nowego origin który utworzyła mi konsola. Czyli muszę jakoś z nowego konta usunąć mój obecny PSN? Czy mogę ten sam psn wbić na 2 konta.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Na stronie origin w ustawieniach powinno byc opcja. A jak nie to tylko kontak z support ale z tego co pamietam jak ci support przepnie konto z jednego origin id na drugie to resetuje ci staty na koncie

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Miałeś podobny problem? Napisałem do ea ale nie wiem czy mi to naprawią jak tak to na razie odpuszczę sobie multi bf4(dokończe i wymaksuje sobie singla).Dokładnie sytuacja wygląda tak stare konto psn mam dopisane do obecnego konta origin a nowe konto psn dopisało mi się do innego konta origin.Chciałbym aby ea odpieło z tego świeżego konta origin moje nowe konto psn i dopisało je do obecnego konta origin. 2 kont psn z tego co widzę nie da rady dołączyć do jednego origin więc by musieli odpiąć przy okazji stare. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie masz jeszcze jakiegoś dużego postępu w multi to niech scalają. Gorzej jeśli masz większą ilość godzin na liczniku, wszystko odblokowane a debil z ea nie poinformuje że scalenie wiąże się z resetem wszelkich statsów i odblokowań.

Mną takie wydarzenie tak solidnie wstrząsnęło ze od tamtego czasu musze pić by w bf-a grać... A było to w czasach najlepszego bf-a na konsolach czyli BC 2 :-)

 

Wypalcowano tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...