Skocz do zawartości

Battlelog


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, to widze, ze mialem po prostu farta, ze trafilem na tak ogarnietego goscia. W EA jak w kazdej wiekszej firmie, biuro obslugi klienta to loteria i kazdy wie i mowi co innego.

 

U mnie jest pelna funkcjonalnosc Battleloga. Zagadalem do typa, szybkie podanie danych, troche poczekalem i wszystko zadzialalo. Ale zdziwlo mnie tez jedno, ze zanim napisal mi zebym odpalil Battleloga to wyslal mi jakis raport z komputera o Bad Company 2 i bledzie synchronizacji. Gosciu nie wiem czemu, ale kombinowal cos w BF2. I teraz w profilu Battleloga mam medale Veterana BC2.

 

Jeśli chodzi o medale to od razu mam status weterana 2 a w tym 3 medale: battlefield heroes veteran, battlefield bc2 veteran i battlefield 3 veteran. Ten trzeci nie wiem jakim prawem się pokazał:)

Odnośnik do komentarza

ok dzieki, w takim razie trafilem na niekumatego faceta:) Teraz mowi mi, ze widzi moj battlelog ale z bety:)

 

Ok, Scott sobie w końcu poradził i o dziwo aktywował na ps3 a nie PC, jak to niektórym się zdarzyło. No nic, dziś trzeba dokończyć Uncharted 3 a później wybieram się na wojnę, długą wojnę bo na inną grę nie będzie czasu:)

Hmm, ja bodajze tez ze Scottem rozmawialem ;)

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, jak to mozliwe, ze bron ktora sam wybralem i potem biegalem z nia ze 3 rundy jest na mojej liscie w ogole niewidoczna?

 

Chodzi mi o tego shotguna z bębękiem jak rewolwer, DAO chyba to się zwie

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/kozbinio/weapons/180782105/ps3/

 

Tez go nie macie w statsach?

Odnośnik do komentarza

ja tak samo, jak sie na niego kliknie tam po prawej to widać ile killi na bitych ale na liscie go nie mam, tak samo SKS ktorym nabilem kille, podejzewam ze jest jakiś błąd i battlelog nie widzi broni ktore sie posiada dzieki dlc a jeszcze sie ich nie odblokowało tradycyjną metodą

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja również miałem problem, BF3 kupiłem na PSN (wiem że przepłaciłem, ale na dwie konsole tak się bardziej opłaca). Dzwoniłem na ich infolinię ale nikt nie odbierał cały dzień. Napisałem maila, ale bez odzweu, więc napisałem do angielskiej infolini maila, ale odpisali że "gra nie jest przypisana do tego konta". No jasne że nie jest, własnie dlatego piszę!

W desperacji, miesiąc po premierze napisałem jeszcze raz maila do polskiej infolinii, odpisali na drugi dzień i ręcznie mi aktywowali konto. Teraz widzę że nie miało to za bardzo sensu, http://bf3stats.com/ jest dużo wygodniejsze.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/MarekZetlike/

Edytowane przez MarekZet
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Jestem biedakiem, czekam na wersję na androida ;]

 

Ja też, choć w sumie jak nie wydadzą to nic się nie stanie bo jest już kilka ciekawych aplikacji. Fakt, faktem nieoficjalnych, ale w pełni funkcjonalnych...

Odnośnik do komentarza

A sprawdzaliscie, czy nie ma juz tez? Ja wczoraj wieczorem ot, tak sobie sprawdzilem i okazalo sie, ze jest ;)

 

PS: Pryx, moj iPhone ma juz prawie 3 lata, kosztowal 100 mnie zeta (odkupiony od bylego pracodawcy) i robi poki co tylko za budzik oraz przegladarke na kiblu, bo Orange nie chce zdjac simlocka bez faktury zakupu od nich ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.