Skocz do zawartości

Jak & Daxter HD


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to od dzisiaj w Ultimie można składać zamówienia (149,90 zł) http://www.ultima.pl...lection/i11218/

 

I teraz WTF w opisie hasło "Cezary Pazura w roli Daxtera!", "Wersja językowa: pełna polska".

 

WTF? Spolonizowali JaK-i :o, napisałem już do nich maila czy będzie wybór oryginału i czy będą napisy. Jak będzie tylko dubbing to chyba się pochlastam <import>

 

W ogóle to chyba pierwsza HD Kolekcja którą specjalnie zdubbingowali.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No ponoć będzie, ale ja się nawet nie zastanawiam muszę mić doo w kolekcji na płycie! Ciekwe co z tym PL ?!

 

sorry za post pod postem ale wiadomo jak z tą wersją PL ? jak nie będzie to biorę z Amazona 127 zł z przesyłką wychodzi darmową, a premiera w USA już jutro. Paczka idzie 3-5 dni średnio więc się opłaca.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

 

Pamiętam,że za cały komplecik dałem kiedyś około 500zł ,a niektórzy się zastanawiają czy dać tyle kasy za trylogie,owszem może grafika już ,ale cała reszta stoi na bardzo wysokim poziomie.Nawet specjalnie z tej okazji rzucę wszystkie inne gry i zatopię się w świat Jaka i Daxtera,na pewien nieokreślony czas.

Odnośnik do komentarza

Ale przecież możesz zamówić w sklepie wysyłkowym,będzie szybciej ,bez zbędnej frustracji,poza tym raczej głupio ci powiedzieli bo gdyby nie mieli też na uwadze PS3,to mieli by poważne problemy,a to że Vita jest teraz priorytetem,nie znaczy,że mają zapominać o reszcie klientów,myślę,że niedługo także w sklepach będzie dostępna trylogia Jaka & Daxtera.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nom, jestem nadal w mega szoku, ponieważ przed paroma minutami odebrałem paczkę z Jak & Daxter HD Collection. Jakież było moje zdziwienie jak zadzwoniła pani kurier że ma dla mnie paczuszkę. Tym bardziej że od sklepu żadnego info że wysłali. Zamawiałem z allegro, od sklepu Robson. Takie info dla czających się na kolekcję.

 

Jeszcze nie grałem, ale szykuję się bardzo miły wieczór. :D

Odnośnik do komentarza

Zagrałem tylko tutorial w pierwszej części i w związku z tym mam dwa pytania (akurat część pierwsza jest jedyną w którą nie grałem na PS2).

 

Czy da się włączyć napisy ?

Czy da się przewijać cut scenki ?

 

A tak w ogóle widzę, że kamera już na początku potrafi zirytować w tej części :P

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w żadnego Jaka & Daxtera na PS2, jedynie miałem przyjemność przetestować Daxtera na PSP. Graficznie nie jest najgorzej, ale szału nie ma. Postacie takie wygładzone, tekstury nie poszarpane ale widać że jest to gra z poprzedniej generacji. Względem dwóch ostatnich Ratchetów z PS3 - przepaść. Ogólnie oprawa chyba podobna do trylogii Sly'a, no może troszkę lepsza. Pograłem dopiero z 30min, dłużej będę testował od jutra.

 

I również przyłączam się do pytania o możliwość przełączania cut scenek. Mam nadzieję, że w dalszej części gry jest ich mniej, ale na początku nieźle potrafią wynudzić.

Odnośnik do komentarza

Czy da się włączyć napisy ?

Czy da się przewijać cut scenki ?

Na PS2 na pewno nie dało się włączyć napisów w pierwszej części, dopiero w drugiej i trzeciej to dodali. Cut-scenek też chyba nie dało się przepuszczać w jedynce, ale tutaj już nie dam sobie ręki uciąć... Szkoda, że nie dodali tych funkcji w tej kolekcji, miałem mimo wszystko na to małą nadzieję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam cut-scenek na pewno nie dało się przewinąć,ale jak dla mnie oglądanie ich to sama przyjemność.Co do kamery jestem zdziwiony tym,że niektórym sprawia kłopoty,choć ostatni raz grałem parę lat temu,to wątpię aby teraz było inaczej. Może to po prostu przyzwyczajenie.

Ja jeszcze swojej kopii nie zakupiłem,ale już nie mogę się doczekać ,aż odpalę płytkę z całą trylogią, :wub: a to że już grałem i zwiedziłem wszystko co się dało ,nie umniejsza tej chwili.

Odnośnik do komentarza

hhehe ja mam pierwszy raz problem w platformówce aby zrozumieć wszystko :) postacie częstą mega bełkoczą lub piszczą i czasami nie wiem co dalej. W jedynkę też właśnie nie grałem na PS2, jakaś mapa tam jest z jakimś zaznaczonym celem ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.