Skocz do zawartości

Najładniejsza i najbrzydsza okładka z gry


fashionvictim

Rekomendowane odpowiedzi

wybieramy po jednej okładce, od samego początku ery PS3, jak rownież tytułów, które zbliżają się wielkimi krokami i mają już potwierdzone oficjalne okladki.

 

ja na spontana, bez większego zastanawiania się wybieram:

 

* najbrzydsza (tu wybór był prosty): half-life orange box

 

* najładniejsza (tu było trudno, bo mam kilka typów, ale...): assassin's creed brotherhood

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najładniejsza pod każdym względem (artystycznym, estetycznym, "klimatycznym" itp) okładka to jak dla mnie :

Heavy_Rain_Cover_Art.jpg

 

Na drugim miejscu Gacek z Kociakiem (i tu również z podobnych względów):

Batman%20AC%20steelbook.jpg

 

A honorowe trzecie miejsce zajmuje (bije z niej ta "wolność" i frajda z rozgrywki):

0804_impp_02_z+burnout_paradise+game_cover.jpg

 

 

 

A najgorszą (pomijając wszystkie okładki Platinum oraz gier, które mnie w ogóle nie interesują) jest jak dla mnie (zauważyliście, że na tej okładce nawet portale nie "działają"):

250px-Portal2cover.jpg

IMO jedna z najlepszych gier, a okładka najbrzydsza z możliwych (mieli tyle możliwości,np. ta z GameInformera albo ta z soundtracka, a wybrali najgorszą). Czemu takiego arta nie rzucili na okładkę (już byłaby to dla mniej najładniejsza okładka):

 

Portal-2-Soundtrack-Cover.jpg

 

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Moi Faworyci

20091215182316!Darksiders_Cover.jpg

960049-ps3demonsouls_boxart_asia.jpg

256px-Box-l-jp.jpg

okami_cover_original.jpg

1213757500.jpg

 

Co do okładek brzydkich - Wydaje mi sie że epoka takowych to bardziej lata 90, dzisiaj prędzej trafi sie jakaś mało interesująca, albo nudna. Generalnie rzecz biorąc najbardziej syfne to dla mnie te, z wszelakiego rodzaju wydań "platynowych" (PS3 i ta żółć o jezu ...)

Przykład:

pa.28510.1.jpg

Powinni zostawić premierowe okładki i najwyżej do folii dokleić jakieś "Super Duper Premium".

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego ? Kur.wa, nawet za PSXa platyny wyglądały w miarę normalnie, w przypadku PS2 już zaczęli kombinować ze zmniejszaniem okładki, a teraz to już całkowita porażka.

Gorsza sprawa, że czasami nawet premierowe wydanie jest zyebane przez jakieś paski, loga itd (obsługa Move, język polski, itd itp).

 

Jedne z ładniejszych okładek z ery PS2 :

 

42351318_2.jpg

 

metal-gear-solid-2-substance-ps2-cover-front-eu-49351.jpg

 

 

Jeśli o gorsze chodzi, to niestety, God of War 1 i 2 wypadają nieadekwatnie do jakości i mocy gry, choć tragedii nie ma.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...