Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

mi przyszla jedna mysl do glowy na temat składkowiczów, jak kupili tam zaraz na premiere to mają dostać BTK za darmo (chociaz w sumie nie wiem czy to mozliwe?) , no ale nawet jesli bylo by mozliwe to jak 5 osoob sie złożylo na bf3, a za chwilke ograniczą ilość slotów do 2, to w grudniu raczej 5 osób sobie nie ściągnie, tylko najwyzej 2 :P już widze te kłotnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

mi przyszla jedna mysl do glowy na temat składkowiczów, jak kupili tam zaraz na premiere to mają dostać BTK za darmo (chociaz w sumie nie wiem czy to mozliwe?) , no ale nawet jesli bylo by mozliwe to jak 5 osoob sie złożylo na bf3, a za chwilke ograniczą ilość slotów do 2, to w grudniu raczej 5 osób sobie nie ściągnie, tylko najwyzej 2 :P już widze te kłotnie

A czy w ogóle "wersja" BF3 na PSN ma możliwość darmowego ściągnięcia BtK? Przecież to była chyba "zwykła" wersja.

Odnośnik do komentarza

podoba mi sie że nowe bronie trzeba bedzie odblokowac, i jak widac po tym screenie pierwsze bronie beda bardzo latwe do doblokowania (praktycznie w 1 meczu pewnie mozna to zrobić) ale juz druga bron dla danej klasy wymaga wiecej zachodu

Back_2D00_to_2D00_Karkand_2D00_Assignments.jpg

 

 

patrząc na bron pokazana na dole "let it rain"

20 killi LMG i 2 kille mortarem, widac że przy tych mniejszych ikonkach broni są te same cyfry, ,

a już przy drugiej broni jest 100/50/50 - zakłądam że to może by 100 killi LMG, 50 resuplly i 50 czegoś (np killi mortarem, albo C4 itp)

 

inne klasy tak samo

medyk 10/10 - pewnie 10 killi karabinem i 10 uleczeń, a potem 100/20/5 - pewnie 100 killi, 20 uleczeń i 5 revive (albo zabicia za pomoca granatnika)

 

inzynier

10/1 - pewnie 10 killi bronią inzyniera i 1 rozwalenie pojazdu, potem 50/1/5 - 50 killi, i 1 i 5 to pewnie rozwalanie pojazdów, może za pomoca konkretnego sprzetu np javellina (czyli najpierw trzeba go odblokować)

 

sniper

już w skrocie napsize - pewnie ebdzie musial zrobic kille i jakieś spotowanie czy to soflamem czy MAVem

 

bez-klasowe

pewnie chodzi o kille broniami dla wszystkich, i pistoletami, ewentualnie wykorzystanie czegoś co każda klasa może robić (granaty)

może dla 1 bronie kille tymi personal weponami, a dla drugiej kille shotgunami itp

 

więc widać że noob nie bedzie mogl odblokowac tych broni odrazu bo musi najpierw odblokować gadżety za pomoca ktorych może odblokowac nowe bronie

 

mi takie rozwiazanie sie za(pipi)iscie podoba :D

nie chciał bym dostać tych broni na tacy, a jak trzeba je odblokować to zwieksza chęć do gry, jest coś do roboty :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W weekend był deal na BtK.

No właśnie - była promocja, że w weekend premiery gra kupiona na PSN, miała być grą w wersji Limited Edition. Grę kupiłem dokładnie 30/10/2011 @ 01:40 PM. Tylko, że nigdzie nie mam informacji o tym, że jest to wersja Limited Edtion i teraz już sam nie wiem czy jeszcze załapałem się na ten dodatek czy nie... :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.