Skocz do zawartości

Battlefield 3: Back to Karkand


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

mnie martwi fakt, że żadnego kodu nie miałem - były 3 kody, wszystkie wpisane na dodatkowe pierdoły, ale kodu na BKK nie miałem. limitka ze sklepu psx. chyba, że o czymś nie wiem :(

 

edit: tęsknie za tymi wesołymi kolorkami BC2 i BF1943. Wake Island wygląda jakoś tak smutno

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

mnie martwi fakt, że żadnego kodu nie miałem - były 3 kody, wszystkie wpisane na dodatkowe pierdoły, ale kodu na BKK nie miałem. limitka ze sklepu psx. chyba, że o czymś nie wiem :(

 

edit: tęsknie za tymi wesołymi kolorkami BC2 i BF1943. Wake Island wygląda jakoś tak smutno

Cały BF3 jest taki przygnębiający,jak K2,za oknem smutno to i człowiek doła łapie :P

Odnośnik do komentarza

mnie martwi fakt, że żadnego kodu nie miałem - były 3 kody, wszystkie wpisane na dodatkowe pierdoły, ale kodu na BKK nie miałem. limitka ze sklepu psx. chyba, że o czymś nie wiem :(

 

edit: tęsknie za tymi wesołymi kolorkami BC2 i BF1943. Wake Island wygląda jakoś tak smutno

Kod na BtK to ten sam co Online pass.

Wesołe kolorki to nie na wojnie chyba, że cieszy cię kolor krwi...

Odnośnik do komentarza

Jakoś wesołe kolorki nie przeszkadzały BC2 by się dobrze bawić.

 

otóż to - brakuje mi tych zielonych mapek - drzewa, krzaki, jakieś baraki w lesie. choć rozumiem, że tutaj konflikt jest bardziej "arabski", jednak jak wrzucają mapy typu Wake Island to w głowie mam raczej mega słońce, duuuużo zieleni na takiej wyspie i fajną przejrzystą wodę. to by była miła odskocznia.

 

nie zmienia to faktu, że te mapy pachną mega za.je.bistością

Odnośnik do komentarza

Nieśmiertelniki z Mass Effect 3 były jednym z dodatków Edycli Limitowanej? Jeśli tak, to one się same odblokowały dla (chyba) wszystkich, którzy uruchomili grę ze składki. Back to Karkand też powinien sam się odblokować (info z Twittera), więc możliwe że nawet nie będziemy się musieli logować na składkowe konto żeby aktywować/ściągnąć B2K.

 

Oczywiście mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza

Ale BtK jest free dla tych co kupili BF z pss w 1szy weekend, wiec jest przypisane do konta. Masz gre - masz BtK, tak to widze.

za niecałe 3 godziny bedzie wiaodomo, nie ma co gdybać bo to dosyc pogmatwana sytuacja i nie wiadomo co wymyslili

 

mam tylko jedną prośbe - jesli jednak beda tylko 2 sloty , i to na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", to plis nie zawalajcie tego tematu bluzgami na siebie ze ktos komus za(pipi)ał slot i zassal dlc wczesniej

Odnośnik do komentarza

Nieśmiertelniki z Mass Effect 3 były jednym z dodatków Edycli Limitowanej? Jeśli tak, to one się same odblokowały dla (chyba) wszystkich, którzy uruchomili grę ze składki. Back to Karkand też powinien sam się odblokować (info z Twittera), więc możliwe że nawet nie będziemy się musieli logować na składkowe konto żeby aktywować/ściągnąć B2K.

 

Oczywiście mogę się mylić ;)

 

jeśli masz racje to polać mu :D

Odnośnik do komentarza

Ale BtK jest free dla tych co kupili BF z pss w 1szy weekend, wiec jest przypisane do konta. Masz gre - masz BtK, tak to widze.

za niecałe 3 godziny bedzie wiaodomo, nie ma co gdybać bo to dosyc pogmatwana sytuacja i nie wiadomo co wymyslili

 

mam tylko jedną prośbe - jesli jednak beda tylko 2 sloty , i to na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", to plis nie zawalajcie tego tematu bluzgami na siebie ze ktos komus za(pipi)ał slot i zassal dlc wczesniej

 

IMHO to bardzo śliski temat, bo osoba której mail jest przypisany do konta może zmienić hasło i reszta się pocałuje. Ja już poświęce te 25zł i zrzucę się z ziomkiem, bo nie chce dymu z powodu paru groszy.

Odnośnik do komentarza

Nieśmiertelniki z Mass Effect 3 były jednym z dodatków Edycli Limitowanej? Jeśli tak, to one się same odblokowały dla (chyba) wszystkich, którzy uruchomili grę ze składki. Back to Karkand też powinien sam się odblokować (info z Twittera), więc możliwe że nawet nie będziemy się musieli logować na składkowe konto żeby aktywować/ściągnąć B2K.

 

Oczywiście mogę się mylić ;)

 

No i się myliłem. Trzeba ściągnąć z PSS - 1,3 GB.

 

Już dostępne (w PSS)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

lol ja tez przed chwila to znalazlem w PSS i zaczalem pobierac

czyli jednak dodatek zajmuje 2gb, a te 700mb patcha to tylko taki wstępniak. i trzeba jeszcze pobrac 1300mb

 

no cóż, trzeba czekac.

 

dodam że jako osoba z preordera w PSS dodatek wyświetla mi sie jako darmowa rzecz bez wpisywania dodatkowych kodów itp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...