Skocz do zawartości

The Elder Scrolls V: Skyrim


Rekomendowane odpowiedzi

No na adepcie trudno nie jest, zwłaszcza na 40 lvlu...

Na ekspercie tym bardziej, nie mówiąc już o tym adepcie ;)

Ale zdarzaja sie tez przyciwnicy jak Acient Dragoin, ktory nawet i na 48 levelu potrafi napsuc krwi.

A moja klacz z Riften jednak zdycha :(

Odnośnik do komentarza

Ja to mam teraz wesoło, bo mając level 45 i w sumie sporo z umiejętności wymaxowanych (block, one handed, heavy armor) zacząłem się bawić totalnie przeciwnymi motywami (czyli m.in. light armor, nie mając ani jednego perka odblokowanego) żeby mieć jakiekolwiek szanse na level up. No i jest zabawa, jak teraz byle (pipi) potrafi mi zrobić z dupy jesień średniowiecza. Generalnie jednak wolę taką sytuację, niż te faile z Fallotów, gdzie osiągało się levelcap mając za sobą 30% gry.

Odnośnik do komentarza

Nie no, wiem wiem :D Tylko że po ponad 100h kozaczenia czuje się maksymalnie zeszmacony, ale to w porządku - zastanawiałem się po prostu czemu od jakichś 10h tkwie ciągle na tym samym levelu, a zapomniałem po prostu że już mi się nie rozwijają wszelkie umiejętności z których aktywnie korzystam.

Teraz biegam w light armor, głównie z łukiem i jakimś czarem w rękach i znowu XP leci szybciutko. A tu jeszcze Dark Brotherhood w ogóle nie tknięte.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

w dark brotherhood zacne misje cie czekają. ja z ancient dragonami mam spore problemy na adepcie momentami, wie ktoś może w jakimś mieście znajde misję z rzeźnikiem (w pe coś wyczytałem), drugiem pytanko jak ubić evil dragona w queście z elder scrollem? walę w niego czym się da (destruction 100%) a hp nie zjeżdża mu wcale. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko zrobiłem sobie postać która w głównej mierze opiera się na skradaniu, łuku i lekkiej zbroi. Na razie mam 13 poziom i do momentu jak mnie nikt nie wykrywa jest ok ale wystarczy ze ktoś mnie zobaczy i wtedy cieżko. W co zAinwestowac? Myślałem o broni jednorecznej (sztylety) czy może coś innego. Jakieś rady bo momentami cieżko a niechce obniżać poziomu

Edyta. Czy np noszenie miecza tudzież innego sprzętu wpływa na wykrywanie? Czy zbroja która pózniej dostaniemy od złodziei bedzie przydatna czy raczej dziadostwo? (cholernie podoba mi się jej wygląd No i pasuje do mojego dark elfa:))

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...