Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Siara_iwj napisał:

Ok, widzę, że absolwent z jetim zachodzą mnie z dwóch stron. Usunę się z drogi, żebyście mogli się styknąć końcówkami. 

 

 

 

skwara nie gniewaj się. Osobiście zawsze myślałem że chodzisz na koncerty żeby posłuchać muzyki na żywo, docenić kapele które nagrały dobry album i przez trasę go promują. Myślenie że ktoś olewa kogoś bo zarabia na swojej pracy jest śmieszne, czy Ty pracujesz w czynie społecznym? pewnie nie i muzycy z Metalliki też nie. Jeżeli chodzi o Polskę to wiedzą że mają tu od lat wielu fanów, to miło że zespół który w pewnym sensie od lat kreuje trendy koncertowe, stara się zawsze czymś fanów docenić. Nie jest to też kapela która jedyne co posiada to gacie na du.pie i gitare tak jak ja to widzę to jest już coś na kształt korporacji i kurfa dobrze, gdybym był na ich miejscu pewnie też bym do tego dążył. Dopóki będą nagrywać płyty o takim potencjale jak ostatnia to ja ich kupuje i w du.pie mam co oni tam gadają na koncertach. Siedzisz za granicą a polaczysz jak rasowy cebulak, chyba że to jakiś wyjątkowo wstrętny kac. 

 

Odnośnik do komentarza

Ooooooook. 

 

 

Granica, po przekroczeniu której organizacja przestaje być projektem powodowanym pasją, a zaczyna być jedynie firmą z biznes planem jest dość płynna i nie zawsze łatwa do zauważenia. Masz małe, średnie firmy i ogromne korporacje. Rozumiem, że każdy biznes ma na celu zysk i aby go osiągnąć trzeba skłonić ku sobie klienta.

 

Kupując od małej firmy mam poczucie, że oprócz produktu dostaję jeszcze cząstkę myśli twórczej, czasu i szczerego zaangażowania osób związanych z danym projektem. Czuję w tym produkcie czynnik ludzki, z wszelkimi ludzkimi przywarami, niedociągnięciami i potknięciami. Jestem w stanie znieść promowanie się tego typu tworów, bo przez często niedoskonałą reklamę dostrzegam człowieka, który usiadł ze znajomymi i spędził jakąś ilość czasu na przemyślenie takiej promocji. Tego typu aktywność oddycha, i daje konsumentowi szansę i czas na reakcję wedle własnej woli. Mam tak z zespołami pokroju Jex Thoth, czy My Dying Bride. Widzę tam ludzi. 

 

Korporacja z drugiej strony to zimna kalkulacja poparta tonami statystyk z różnych działów badań, PR, rozwoju, rozpatrywania grup docelowych, targetów, statystyki, dopieszczone do granic możliwości kampanie oparte o objęcie swoim zakresem jak największej ilości kieszeni. Wytypuje cię komputer, sztab beztwarzowych pracowników sprawdzi na co aktualnie reaguje grupa docelowa i zobaczysz swojego uśmiechniętego mopsa albo innego psotnego kota na telebimie. Produkt jest często okrutnie wysokiej jakości, ale przy takich nakładach pieniędzy, czasu i sił ludzkich nie można spodziewać się innych wyników. 

 

I ja do takiego produktu nic nie mam. Lubię produkty Sony, Nestlé, Shimano, czy Metalliki, ale mam gdzieś ich kampanie reklamowe i zapewnienia o miłości , bo czuję się jak niewolnik, któremu ktoś sprawdza uzębienie, żeby sprawdzić ile pociągnę przy bawełnie. 

 

Jeśli widziałbym Metę w 83' i by mi wykrzyczeli ze sceny, że łi low ju uznałbym to za szczere i pobiegłbym kupić koszulkę ze standu z merchem. Słysząc to dziś jestem świadomy, że dostaję uśmiechniętego mopsa w zabawnym ubranku. Produkt wciąż ok, ostatnia płyta mi podeszła, ale niech nie pier.doli mi nikt, że to z pasji, że to szczere chłopaki z zespołu sobie to zorganizowały. 

 

Tak samo mam z Maidenami, ale znowu tam produkt nie jest w moim typie. 

 

 

Nie jestem w stanie inaczej tego opisać. I nawet by mi się nie chciało. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Stillo116 napisał:

(W Holandii raz się spotkałem z sytuacją, że po koncercie Gojiry jakiś typek do mnie podbił i powiedział mi w naszym pięknym języku "Wy****laj z tą flagą, nie rób siary". 

I prawidłowo, co to kur/wa za wieśniactwo. Nie wyobrażam sobie co ci ludzi mają w głowach, jadą na koncert do obcego kraju o machają tą s(pipi)iną, zasłaniając innym, 'patrz ku/rwa tu są POLAKI'.

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2018 o 18:53, tukan napisał:

I prawidłowo, co to kur/wa za wieśniactwo. Nie wyobrażam sobie co ci ludzi mają w głowach, jadą na koncert do obcego kraju o machają tą s(pipi)iną, zasłaniając innym, 'patrz ku/rwa tu są POLAKI'.

 

 

 

Nie, nie macham zasłaniając innym bo trzymam sobie spokojnie moją flagę przewieszoną przez barierkę :) Robię to tylko dla Gojiry, bo chłopaki cieszą się, kiedy fani z Polski jeżdżą za nimi, stwierdzili, że wtedy jest dla kogo grać ;) I moja flaga spotyka się zawsze z miłym odbiorem ze strony holenderskich czy niemieckich fanów. Zawsze wpada jakieś gratisowe piwko czy przybicie piony z kimś i słowa typu "Pamiętam Cie, byłeś w zeszłym roku w Tilburgu" ;) Będę swoją flagę dumnie woził na kolejne koncerty.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

W tym roku mija 30 lat od wydania najlepszej płyty Mety, AJFL. Z tej okazji zostanie wydany remaster płyty (nie nowy mix, czyli bassu nie bedzie xD), na ich kanale pojawiają się nie publikowana jeszcze materiału widoe z trasy promującej AJFL, zostanie wydana również jakaś wypasiona składanka. Osobiście liczę najbardziej, że na koncertach będą grać cała AJFL, tak jak to było w przypadku Czarnego Albumu czy MoP. To live is to die, eye of the beholder czy dyers eve na żywo :banderas:, ciekawe jak Lars poradziłby sobie z tym ostatnim xD.

 

Niepublikowany wcześniej materiał wideo.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...