Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Podejście ciekawe, i nie powiem nie jest złe, napewno lepsze od ST.Anger (raczej nic gorszego chłopakom się już raczej nie powinno przydarzyć). Nie rozumiem tylko jednego, jeśli chłopcy sugerują fanom, by nie traktowali tego, jako kolejną płytę Metallicy, to dlaczego nie sygnowali tego pod inną nazwą...

 

 

Metallica skończyła się na Kill'em All :sorcerer:

 

Tak naprawdę ostatnią dobrą płytą Mety, jest "czarny album" (choć za udany album uwarzam też "magnetika")...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko jednego, jeśli chłopcy sugerują fanom, by nie traktowali tego, jako kolejną płytę Metallicy, to dlaczego nie sygnowali tego pod inną nazwą...

 

Jak dla mnie fakt, że Lou Reeda postawili przed sobą ("Lou Reed & Metallica") o czymś świadczy. Poza tym nigdy nie ukrywali faktu, że jeśli chodzi o kompozycję, to nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, bo album bazuje na utworach, które Reed napisał, bazując na jakimś przedstawieniu... Jasne, niby mogli to sygnować jakoś całkowicie inaczej, ale w sumie nie wiem po co...

 

Metallica skończyła się na Kill'em All :sorcerer:

Tak naprawdę ostatnią dobrą płytą Mety, jest "czarny album" (choć za udany album uwarzam też "magnetika")...

 

Tak naprawdę, to Czarny Album jest drugą najgorszą płytą Metalliki, po St. Angerze... :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tylko jednego, jeśli chłopcy sugerują fanom, by nie traktowali tego, jako kolejną płytę Metallicy, to dlaczego nie sygnowali tego pod inną nazwą...

 

Jak dla mnie fakt, że Lou Reeda postawili przed sobą ("Lou Reed & Metallica") o czymś świadczy. Poza tym nigdy nie ukrywali faktu, że jeśli chodzi o kompozycję, to nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, bo album bazuje na utworach, które Reed napisał, bazując na jakimś przedstawieniu... Jasne, niby mogli to sygnować jakoś całkowicie inaczej, ale w sumie nie wiem po co...

 

Metallica skończyła się na Kill'em All :sorcerer:

Tak naprawdę ostatnią dobrą płytą Mety, jest "czarny album" (choć za udany album uwarzam też "magnetika")...

 

Tak naprawdę, to Czarny Album jest drugą najgorszą płytą Metalliki, po St. Angerze... :sorcerer:

 

Powiedzmy że trzecią, ale Lulu na szczęście nie słuchałem.

 

 

 

1. St. Anger

2. S&M

3. Metallica - s/t

Odnośnik do komentarza

Czwarty i ostatni, Rebel of Babylon.

http://www.youtube.com/watch?v=NDKjY9OdxuU&feature=player_embedded#!

 

Oni chyba po pijaku odrzucili te kawałki. Cyjanke czy Unforgiven III przy tych 4 kawałkach wyglądają strasznie blado. Może wrzucą je na nową płytę albo wydadzą jakieś DM+. Na dniach mają być studyjne wersje tych 4 utworów.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...