Skocz do zawartości

Na jaką grę czekasz w 2012 roku?


MaZZeo

Na jaką grę w 2012 roku czekasz najbardziej?  

159 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką grę w 2012 roku czekasz najbardziej? (max 3 odpowiedzi)

    • Bioshock Infinite
    • Max Payne 3
    • The Last Guardian
    • Halo 4
    • GTA V
    • Tomb Raider
    • Hitman Absolution
    • Mass Effect 3
    • Final Fantasy XIII-2
    • Metal Gear Solid Rising
    • Assassin's Creed III
    • Borderlands 2
    • Prey 2
    • Aliens Colonial Marines
    • Alan Wake Night Springs
    • The Darkness 2
    • SSX
    • Twisted Metal
    • Darksiders 2
    • Ninja Gaiden III
    • Resident Evil: Operation Raccoon City
    • Devil May Cry


Rekomendowane odpowiedzi

2011 już się praktycznie skończył jeśli chodzi o gry, czas na 2012.

 

Pytanie j/w, nawet ankiete zrobiłem, a co!

 

22 gry do wyboru, starałem się wybrać najważniejsze/najciekawsze gry pomijając tasiemce jak fifa, cod czy assassin's creed.

 

U mnie wygląda to tak

 

1. GTA V

2. Halo 4

3. Prey 2

 

starajcie się wybierać max 3 gry żeby ankieta miała sens :)

 

EDIT:

 

Ważniejsze gry które również wyjdą w 2012 ale nie załapały się na ankietę

 

Starhawk

Metro Last Light

Dishonored

Street Fighter X Tekken

Prototype 2

Soul Calibur V

Syndicate

Ghost Recon Future Soldier

Far Cry 3

Spec Ops: The Line

XCOM

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

3 najbardziej oczekiwane produkcje: Halo 4, Mass Effect 3 i Bioshock Infinite.

 

Ale na równi z nimi w moim rankingu są generalnie: Alan Wake Night Springs i Max Payne 3.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Już poprawiłem, sora ludzie, zagłosujcie jeszcze raz :<

 

Ankieta jest niekompletna, wpisz wszystkie tytuły jakie się ukażą, bo nie mogę oddać głosu :<

 

Jest kompletna, czego ci niby brakuje? Poza tym max odpowiedzi to 22.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Moje top 3 to: Tomb Raider, Mass Effect 3 oraz The Last Guardian (i Journey jeśli chodzi o cyfrową dystrybucję).

 

Chociaż na oku mam też: SSX, nowe wyścigi od Criterion, Spec Ops, Dishonored oraz B:I.

 

@Mazzeo - akurat AC3 mogłeś dać, bo w końcu to będzie duża, ostatnia część trylogii, a nie kolejne przygody Ezio w jednym z renesansowych miast.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
akurat AC3 mogłeś dać, bo w końcu to będzie duża, ostatnia część trylogii, a nie kolejne przygody Ezio w jednym z renesansowych miast.

 

Równie dobrze mógłbym dać Metal Gear Solid 5. Sorry ale na gry które nie są oficjalnie zapowiedziane nie ma miejsca.

 

Resident Evil Revelations i Operation Raccoon City.

 

Raccoon City wrzuciłem zamiast Starhawka. Gier z handheldow nie bierzemy pod uwagę :F

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
akurat AC3 mogłeś dać, bo w końcu to będzie duża, ostatnia część trylogii, a nie kolejne przygody Ezio w jednym z renesansowych miast.

 

Równie dobrze mógłbym dać Metal Gear Solid 5. Sorry ale na gry które nie są oficjalnie zapowiedziane nie ma miejsca.

:o

Przecież to, że w przyszłym roku wyjdzie pełnoprawna trzecia część AC jest tak samo pewne jak to, że za rok wyjdzie nowy COD od Treyarch (tylko jak COD niczym się nie będzie różnił od poprzedniego, tak w AC3 nowością będzie przynajmniej nowa epoka).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Już poprawiłem, sora ludzie, zagłosujcie jeszcze raz :<

 

Ankieta jest niekompletna, wpisz wszystkie tytuły jakie się ukażą, bo nie mogę oddać głosu :<

 

Jest kompletna, czego ci niby brakuje? Poza tym max odpowiedzi to 22.

 

 

Mi najbardziej brakuje Aliens, Ninja Gaiden 3 i AC3. Street Fighter X Tekken i Alan Wake możesz spokojnie wywalić, raczej hitami nie będą.

Odnośnik do komentarza

Niech wam będzie, wrzuciłem NG3 i Aliens Colonial Marines zamiast SFXT i Dishonored oraz Assassin's Creed III choć co do niego przekonany nie jestem.

 

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę że 2012 to znowu będzie pogrom...

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Wywal Alana (po pierwsze - gierka z cyfrowej dystrybucji, po drugie tylko na xbla, po trzecie kto na niego będzie głosował przy takie ilości gier AAA), a zostaw tylko pełnoprawne tytuły (czyli niech wróci Dishonored). Albo zrób osobną ankietę na gry z PSN/XBLA (chociaż Alan i Journey to jak na razie jedyne ciekawe tytuły).

 

P.S. I zapomniałeś też o Metro.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Czekam na to co zrobią z panna Croft (podobnie jest z DMC). Ogromnie też ciekawi mnie jak R* chce zrobić dobrą grę z czegoś tak już wyświechtanego jak shooter z 3 osoby. No i oczywiście Bioshock - trailery zrobiły swoje.

 

Ogólnie ta lista niszczy system i uświadomiła mi, ze kolejny rok będzie gruby albo nawet i grubszy od obecnego.

 

BTW - Starhawk, TTT2, Sly Cooper: Thieves in Time, SF X Tekken, Prototype 2 - te gry również mogą namieszać. OMG ile tego będzie

Odnośnik do komentarza

Na pierwszym miejscu oczywiście FF XIII-2, bo żaden inny tytuł w 2K12 nie dorówna tej grze pięknem historii :)

Miejsce drugie AC III, które zapewne doczeka się podobnie jak dwójka kilku podczęści, ale mam nadzieje, że nieco odświeży i pięknie zamknie trylogię.

Trzecie miejsce oczywiście GTA V, żeby zobaczyć co da się wycisnąć z konsol obecnych generacji u schyłku ich życia.

Odnośnik do komentarza

Hehe najbardziej jara mnie MP3, GTA V i Darksiders 2, ale reszta gier, które znajdują się w ankiecie tez bardzo chętnie ogram. Najbardziej jednak czekam, że w 2012 wyjdzie coś co mnie wypier'doli z butów i mam nadzieje na troche więcej nietuzinkowych gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...