Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Serio ktoś myśli, że gra nie będzie korytarzem ? :) Grafika na konsolach ma swoje prawa, im bardziej widowiskowa grafika tym bardziej ograniczona swoboda. Jeśli grafika ma stać na poziomie Uncharted 2/3 to poziom swobody będzie taki jak w tych produkcjach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Skąd ta pewność? Bo chyba nie na bazie krótkiego, niewiele mówiącego trailera?

Bo w tych czasach gry bez nacisku na multplayera nie mają racji bytu.

Bardziej mi tu pasuje mieszanka Uncharted z L4D. Zresztą nie ma co spekulować, dopóki nie wypłyną jakieś konkretne informacje.

Odnośnik do komentarza

Skąd ta pewność? Bo chyba nie na bazie krótkiego, niewiele mówiącego trailera?

Bo w tych czasach gry bez nacisku na multplayera nie mają racji bytu.

Sorry, że w ten sposób, ale... chyba sobie jaja robisz.

 

Jak Ci się podoba multi w Skyrim albo najnowszym Batmanie? ;)

Żadne porównanie. Zupełnie inne gry. Sam fakt, że jest dwójka głównych bohaterów, wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Żadne porównanie. Zupełnie inne gry. Sam fakt, że jest dwójka głównych bohaterów, wystarcza.

 

Nie porównuję - napisałeś, że gry bez nacisku na multi nie mają racji bytu, ja tylko udowodniłem Ci, że się mylisz. I co z tego, że masz dwójkę bohaterów? W takim Enslaved też, i co? Poza tym to tylko trailer, być może scenariusz zostanie tak zmontowany, że przez większość gry będziesz poruszał się sam.

Odnośnik do komentarza
I zobacz jak się sprzedało.

Myślę, że większy wpływ na sprzedaż miało to, że gra okazała się średniutka i miała kiepską kamapanię marketingową.

 

Jest na rynku naprawdę cała masa gier wybitnie nastawionych na singla i które świetnie się sprzedają, nie widzę więc absolutnie żadnego powodu dla którego TLoU miałoby by koniecznie być multiplayerówką. Nie mówię, że nie będzie, ale proszę... nie wróżmy z fusów.

Odnośnik do komentarza

w00t - no w U2 i U3 jest coop, ale jako osobny tryb. Do singla w tych grach nie pasował. Jeśli do TLoU mają dać jakiś coop to mam nadzieję, że też tylko jako osobny tryb.

Możliwe.

Bo to była nowa, słabo promowana gra. Batman nie ma multi, a już zeszło kilka baniek. Nie rozumiem tego trendu wrzucania multi byle gdzie (Dead Space 2, Bioshock 2). Po czasie i tak nikt w to nie gra i ludzie wracają do strzelanek.

Multiplayer to gwarancja wyższego zysku, bo kto nie lubi pociorać ze znajomymi (lub innymi graczami)?

 

 

Jeżeli macie zamiar ciągnąć temat multi w grach to idźcie do Graczpospolitej. /Square

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

nie ma co liczyc na sandboxa, ale też gra nie musi byc az tak bardzo korytarzowa

pozatym ja osobiscie nie czepialem sie tak bardzo korytarzy w uncharted tylko schematu gry ktory polegal na strzelaniu, wspinaniu i scenkach, i tak w kółko , chcial bym tu zobaczyc bardziej cos w stylu silent hill , chociaz nie mowie ze chce rpzygodówke w stylu "znajdz klucz"

boje sie o to że bedzie sytuacja "oo nie ma wrogów to znaczy ze musze sie gdzieś wspinać" , chcial bym zeby gameplay byl bardziej zroznicowany, bardziej przypominał filmy tego typu gdzie dzieją sie rozne rzeczy, sa oczywiscie elemnty walki, ale jest tez kombinowanie jak przetrwac, i masa innych rzeczy.

uncharted czerpał z filmow akcji gdzie bohater napieprza do przodu , co chwile walczy i wykonuje widowiskowe akcje

 

tutaj wolal bym wiecej skradania i kombinowania a mnie widowiskowych akcji w stylu uncharted, i nie mowie tego żeby pojechac po uncharted, tylko zeby zwrocic uwage na tematyke gry, ze zmianą tematyki i klimatu powinny sie wiązać zmiany w mechanice rogrywki

i oczywiscie mam nadzieje ze takie bedą

jedyna moja obawa sie bierze stad że czasem studio ktore wkręciło sie w jakis model rozgrywki ma problemy z odejsciem od niego (tak jak np fallout 3 = oblivion ze spluwami , a skyrim = fallout z mieczami, gry maja zupelnie inny swiat i klimat ale mechanike maja bardzo podobną. niby obie sa RPGami ale tutaj podobnie, inny swiat, podobny gatunek "przygodkowa akcji+survival" wiec boje sie ze i cala mechanika moze byc podobna jak to ma miejsce w przypadku fallouta i skyrima)

 

 

i na koniec z innej beczki - przeciwnicy w grze to zombiaki o smaku grzybowym xD

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yano mam dla Ciebie zła wiadomość, prawdopodobnie będzie wersja PL do wyboru :) rozglądaj się już za impoortem :)

 

 

A tak na serio to ja bym chętnie przyjął połączenie Uncharted z Silent Hill 1 / 2.

Mało naboi, zagadki, skakanie, znajdowanie przedmiotów i przechowywanie je w inwentarzu (jakiś plecak). No i co najważniejsze, żeby strzelania było tam mało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.