Skocz do zawartości

Homeland


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

sprite, przerażasz mnie, jaką masz znieczulice na slabe seriale ;/

3 odcinek kompletnie o niczym, w zasadzie homeland stał się serialem gdzie cały odcinek obraca się wokół 2 zdarzeń na poziomie zagotowania wody i  wejścia po drabinie. Totalna porażka, znowu ryki, głu,pie mordy, beznadziejne sceny, i popularyzacja dwubiegunowości.

Podobnie jak walking dead, zbyt daleko by  zawrócić,

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że Carrie to Carrie. Nic z tym nie zrobimy. Ona ma taką samą mordę od pilota serialu :reggie:

 

3 epa jeszcze nie widziałem. Po dwóch epach jest bardzo średnio. Dla mnie to takie 5/10 na razie. Ogólnie nie lubię jak cały sezon dzieję się w kraju :/

 

edit: @milan

 

No widzisz. Jak już mówicie, że w 3 epie młoda tam płacze z całą rodzinką to z góry można dawać 2/10.

 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Córka siostry Carrie. Najgorsza postać w tym sezonie :yao: 

 

Dla mnie 2 ep na bank nie był ścierwem takim typowo 2/10. Odcinek średni w chuj, ale dało się go jeszcze oglądnąć. Na pewno wolę chorą psychicznie Carrie, niż Carrie na lekach. 

 

edit: Odpalam 3 ep. Co będzie.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

3 odcinka jeszcze nie widziałem, ale naprawdę nie wiem w jakim kierunku idzie ten serial. Ostatni sezon trzymał jeszcze jakiś tam poziom, ale im dalej tym coraz bardziej serial oddala się od głównego pomysłu jaki zapoczątkował pierwszy sezon. No slabe to w uj i w ogóle nie widać, żeby twórcy mieli jakikolwiek ciekawy pomysł. Pewnie wyjdzie jak z TWD, który po 3 sezonach zrobił się nudny bo był o niczym. :( 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to że serial pchał do przodu albo Rudy albo Quinn, bez nich sama Carrie nie daje rady, bo stać ja tylko na dyskretne wyskakiwanie z czyjegoś mieszkania w biały dzień.

O'keefe to taki Chojecki i Marian w jednej osobie, beka że ktoś się nim przejmuje w ogóle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak widać niektórym wystarcza strzelanina by uznać odcinek za najlepszy dotychczas.

Odcinek był najmniej zyebany dotychczas.

Strzelanina była fajnei zrobiona, szkoda tylko że serial który nie bał  się pokazywać scen w pierwszych  sezonach, w tym uznał za niestosowne by w trakcie bezmyslnej wymiany ognia nie zginęły dzieci, gdyby to był  Afganistan dziecięce zwłoki leżałyby w 10 miejscach, piszę bo dzieciaki i  kobiety latały tam  wszędzie, więc takie ugrzecznianie to niech sobie wsadzą.

Carrie jest kompletną idiotką, fajnie że idiotyczne kwestie w scenariuszu można teraz już zrzucać na brak działania Litu, jak chciała pokazać nagrania i przy okazji  wpier,dolic na mine kolege,  a  po  upomnieniu przez niego mówi "ouuu, yo right" to spadłem  z krzesła.

Scena kupowania leków z bagażnika, ten agent i  jego mina jak  słyszy ze bedzie musial  idiotke nianczyc i  pilnowac godzin brania leków i  pojscia spac,  bezcenne. Siostra która wmusza leki i  nadal nie reaguje tak jak powinna, wszystko  w tym serialu jest zyebane.

Widze ze nastepne odcinki to znana już sciezka, ujęcie Okefira, zamieszki, pewnie znowu strzelaniny, ja już odpuszczam, to ten moment gdzie nawet zagorzały fan nie da rady więcej.

bilbym prezydentową w ta glupia morde

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Nie ma kompletnie tu pomysłu na sezon, jest zupełnie o niczym. O ile w końcówce poprzedniego prezydent robiła się wredną s...ą zdolną do wszystkiego tak teraz nagle jest marionetką swojego doradcy. Carrie sama jest strasznie słaba, Rudy/Quinn/Saul jakoś ją ciągnęli, ale ona sama to póki co robi za film instruktażowy dla badaczy choroby dwubiegunowej. O'Keefe jest bardzo słabo napisany, a jego decyzja o tym żeby nie przekazać informacji o wiadomo czym zupełnie kłóci się z wcześniejszym budowaniem jako takiego logicznego myślenia. 

 

Z trailerów wynika, że kolejne odcinki to będzie walka z fake news. Normalnie pasjonujące. 

 

Jak to wyżej ktoś napisał słusznie - too far to go back, trzeba się przemęczyć do końca. Ale liczę, że Carrie zamkną w sanatorium, Saul zostanie prezydentem a Max jego doradcą ds informatyzacji. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące później...

Jest dostepne na jakiejs platformie streamingowej? Na Amazonie bylo ale najnowszy sezon miesiacami byl tylko do kupienia i dopiero po czasie zrobili dostepny w Prime. Obejrzalbym bo ostatni sezon byl dobry, zreszta pomimo obiegowej opinii nigdy jakos specjalnie nisko nie upadl ten serial. Poza tym spojrzmy prawdzie w oczy nie istnieje serial ktory by utrzymal rowna forme przez wiecej niz 4 sezony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.