Skocz do zawartości

Homeland


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

ale co myślisz, że w pracy służb specjalnych nic się nigdy nie pier.doli a komórki terrorystyczne w stanach jeśli już funkcjonują to są doskonale zorganizowane i zawsze mają idealnie obmyślone plany B i C? ten serial to jest, tak mi się przynajmniej wydaje, bardziej skupiony na postaciach i ich skomplikowanych relacjach, a wątek szpiegowski to jednak drugi plan. no, ale jednak czasami mamy przebłyski tego co w "24" od gordona był super tak jak ci kolesie wjeżdżający nagle z du.py po materiały wybuchowe opancerzeni prawie jak chłopaki z "army of two" niczym jack bauer w 8 sezonie porywający ex-prezydenta logana.

 

do tego nawet po zapowiedzi następnego odcinka można wywnioskować, że jak nas ten serial przyzwyczaił dużo rzeczy może nie wyglądać wcale na takie na jakie wygląda teraz, brody to pewnie już "popiątny" agent czy ki(pipi), abu nazir to pewnie nie wierzchołek góry lodowej, a i w CIA pewnie są wtyki nieprzychylne polityce rządowej. ja po prostu rozsiadam się wygodnie, chłonę to i ten sezon podoba mi się znacznie bardziej niż pierwszy.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Nie dość, że Quinn nie wykonał rozkazu, to jeszcze groził przełożonemu...

Kto włożył wielką bombę do auta Brodiego bez jego wiedzy?

Jakim cudem ktoś mógłby podjechać pojazdem pod budynek?

Czemu na tak ważnej uroczystości nie pojawił się prezydent?

 

 

 

Te elementy były lekko z dupy (a to jedynie ostatni odcinek). Ogólnie jednak pomimo wielu niezbyt rozgarniętych zagrań, serial wciąż dobrze się oglądało.

Odnośnik do komentarza

Estes nie jest dyrektorem CIA tylko szefem wydziału antyterrorystycznego a Quinn prawdopodobnie pochodzi z jakiś CIAowych black opsów, albo SAD, która podlega NCS. Oddział Estesa podlega zresztą bespośrednio pod NCS więc jest dużo ludzi nad nim jeszcze.

 

To wiadomo, ale szef takiego wydziału to znacząca persona (nie raz przecież musiał raportować wiceprezydentowi, który był kiedyś szefem CIA). Quinn wykonujący czarną robotę nie może stać na równi w hierarchii z Davidem. Ten zaś się wystraszył i odpuścił, jakby tamten był jego przełożonym... trochę głupie.

Odnośnik do komentarza

Estes nie jest dyrektorem CIA tylko szefem wydziału antyterrorystycznego a Quinn prawdopodobnie pochodzi z jakiś CIAowych black opsów, albo SAD, która podlega NCS. Oddział Estesa podlega zresztą bespośrednio pod NCS więc jest dużo ludzi nad nim jeszcze.

 

To wiadomo, ale szef takiego wydziału to znacząca persona (nie raz przecież musiał raportować wiceprezydentowi, który był kiedyś szefem CIA). Quinn wykonujący czarną robotę nie może stać na równi w hierarchii z Davidem. Ten zaś się wystraszył i odpuścił, jakby tamten był jego przełożonym... trochę głupie.

 

No wystraszył się bo znał jego możliwości a poza tym Quinn mu zagroził śmiercią, więc nic głupiego tutaj nie widzę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Gość _Milan_

wchłonąłem w pare dni oba sezony, jestem bardzo kontent, lekki i przyjemny serial, a Claire jest zayebista, tylko troche za duzo beczała. Jakos 3 sezon mnie nie grzeje bo finał 2 troche za duzo pozmieniał. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.