Skocz do zawartości

Przyszłość gier video?! - zagraj w Crysis 2 w przegląderce


Rekomendowane odpowiedzi

No masakra!

 

Odpaliłem tę strone:

http://www.gaikai.com

 

i zagrałem w FIFE12 i Crysis 2 w PRZEGLĄDARCE! Na starym, gównianym komputerze ze zintegrowaną kartą intela. Ja wiem wiem - to jest obliczane po stronie serwerowani a nie na moim kompie. Ale to jest niesamowite! Że tak to płynni działa na 2MBit łączu.

 

Poczułem się bez kitu, jakbym dotknął przyszłości. Czy tak będzie wyglądać przyszłość gier VIDEO? Beż żadnych onliveów itp. Zwykły komputer z przeglądarką (nawet stary, albo telefon z androidem) i można grać we wszystkie gry? Czy konsole się skończą, a telewizory będą po prostu miały wbudowaną przeglądarkę? Walka gigantów jak SONY i MS polegałaby wtedy chyba tylko na tym czyjego pada kupimy i od kogo bedziemy kupować dostęp do gier via internet.

 

Sami sie zapoznajcie z tą strona.

 

Jest jeszcze Mass Effect 2, Dead Rising 2, Sniper 2, Dragon Age 2, jakies simsy. Wszystko wam się odpali nawet na starym kompie na którym chodzi youtube. Musicie miec jave zainstalowaną.

 

Zapraszam do dyskusji :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei na moim niby 20 Mb łączu mam cholerne lagi na onlive, gaikai nawet nie tykam. Przepustowość przepustowością, ale jakość łącza mam do du.py.

 

Chociaż takie połączenie z xbl zawsze miałem super stabilne, nawet na mobilnym internecie od play.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Jakis czas temu sprawdzilem Crysis 2 i wszystko smiga bez najmniejszego problemu. Lag totalnie akceptowalny, sporo mniejszy niz w KZ2 i U3 przez patchami, wiec da sie grac bez problemu.

 

Lacze 50Mb/2Mb.

 

1634994426.png

 

Jakosc obrazu srednia na duzym TV, ale dla osob ktore graja na laptopach czy zwyklych monitorach w sam raz :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

żeby mi Stona nie dopisał- specjalistą NIE JESTEM :) ale jest coś takiego jak lag compensation. Polega to na tym, że gra szacuję ping na obu łączach , porównuje kiedy nacisnęliście guziczek i..szacuję kto trafił z uwzględnieniem opóźnień właśnie

 

 

Serio, o MW 3 ludzie mówili, ze dochodzi do takiej paranoi , że ludzie specjalnie włączają torrenty by zamulic łączę - bo tam kompensata za laga działą na olbrzymią korzyść

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ja mam w pracy (HEHE) łącze 4/4Mbps. Crysis 2 chodzi fajnie. Można by spokojnie tak przejść całą grę. Jakość nienajgorsza biorac pod uwage na jakim sprzecie to jest odpalone.

 

Dzisiaj odpaliłem ten onlive przez przegladarke i tez gralem w noweg batmana. Też fajnie. W(pipi)ia to ze ceny za gry sa tak duze. Przykladowo batman to 60$. ALE można kupić wersje na 3-5 dni i w tym czasie przejsc.

 

Super rozwiazanie do pracy, jak sie czlowiekowi nudzi.

 

w gaikai mamy same dema i działa to pod przegladarka. Onlive trzeba zainstalowac jakas aplikacje co ma 1,5MB i w sumie dziala to też na tej samej zasadzie tylko zamiast przegladarki sie osobne okno otwiera. W Gaikai mamy same dema - w sensie sa to pelne wersje gier, ale ograniczone czasowo do 30 minut gry. W onlive działa to podobnie, z tą różnicą, że możemy kupić dostęp do pełnej wersji gry i po prostu ja przejść.

 

Poki co dziala to w powijakach a i tak juz jest na za(pipi)istym poziomie. Jeszcze 2-3 lata, gdy predkosc łącz pojdzie w góre i bedziemy obraz w 1080p otrzymywać przy minimalnym lagu. A wtedy - żegnaj piractwo ;(

 

generalnie za(pipi)ista sprawa zeby testowac sobie gry. Mam ochote zobaczyc nowego Duke Nukem? Wchodze na onlive, daje play trial i praktycznie od razu moge grac. Bez sciagania, bez instalowania. Co prawda w gorszej jakosci wizualnej, ale sam gameplay jest 100% to samo.

 

ZA(pipi)ISTA ZA(pipi)ISTOŚĆ.

 

pozdro milan.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

witka

 

nie ma to jednak jak porzadne iso podpier.dolone z internetu, i ten banan na twarzy gdy po zamontowaniu wszystko działa.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.