Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Po co ten NES. Te gry w ogromnej większości są niegrywalne, a poza tym wyszły na Wii. Szkoda updatów sklepu. Lepiej daliby gry z GBC i GBA.

 

A ja nie narzekam, bo lubię od czasu do czasu wrócić do tamtych czasów, a Marian wiecznie żywy, to jest jedna z tych gier która nigdy mi się nie znudzi. Choć na gry z Game Boy'ów też bym nie narzekał...

Odnośnik do komentarza

Ja też lubię, ale to jest już archaizm. Na Wii mam całą bibliotekę z NESa i jakoś nie mam nawet ochoty tych gier odpalaç. Inna bajka to Snes, ale tu akurat czas nie pozwala, a raczej Xenoblade, a gier ponad setka w sumie czeka.

Edytowane przez Pious
Odnośnik do komentarza

No prosze, nareszcie demko które naprawdę mi się przyda bo ciągle waham się czy zainwestować w DoA na 3DS.

 

W tym tygodniu mamy następujące pozycje:

 

3DS Demo:

- Dead or Alive Dimensions

 

3DS

- Fun! Fun! Minigolf TOUCH!

 

Virtual Console

-Kid Icarus Of Myths and Monsters

 

DSiWare:

- 1001 Block Busters

- Succesfully Learning Mathematics Year 5

 

Powoli (za tydzien będzie) do japońskiego sklepiku zbliża się Castlevania Adventure z klasycznego GB. Nie za bardzo mnie to cieszy bo to bodajże najsłabsza odsłona w serii (nie licze gier 3D z N64 chociaż chyba nawet one lepsze). Nie chciałbym żeby się Konami zraziło (a sprzedać się może marnie bo nawet fanboje serii mocno tą część atakują na zagranicznych forach) bo liczę że w przyszłości będę miał opcję wykupic Castlevanie z GBA :D. Marcu również powoli gry z Segi GG się zaczną ukazywać więc może powoli aktualizacje będą bogatsze i zacznę wyglądać ich z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza

W końcu moje konto zaliczyło doładowanie. Zainwestowałem już w Pullbloxa, ale jako że zostało mi jeszcze 76 zł, zastanawiam się nad innymi tytułami. Są to między innymi

- Zenonia - mam na komórce, ale sterowanie dotykowe mi nie do końca odpowiada. Warto wydać 32 zł na wersję z DSiWare?

- Mighty Switch Force - tanio, ale ponoć to gra na nawet pół godziny... tego się najbardziej obawiam.

- 10 seconds run - czy 50 poziomów to nie za mało? Z drugiej strony gra kosztuje tylko 8 zł.

- Pyramids - długa? Solomon's Club na GameBoya lubiłem, a "Piramidy" polegają na tym samym.

- Pictobits - wciąga?

 

Co możecie jeszcze polecić? Pytam o tytuły z DSiWare i te na 3DS-a, bo te z VC mogę włączyć na czym innym. Takiego Wario mam ogranego do bólu, ileż można ;).

Odnośnik do komentarza

Szczerze to ciężko coś polecić jak VC Cie nie interesuje (co raczej nie dziwi bo trzeba być maniakiem staroci takim jak ja żeby za to płacić). Osobiście bardzo się cieszę z zakupu Zen Pinball. Z tego co wiem to Dillon's Rolling Western zgarnia całkiem dobre oceny. Seria GO! ma swoje dobre odsłony. A dziś do sklepiku wpadło niewiele. Nintendo powoli wrzuca gry rozdawane ambasadorom więc i gry z GBA są bliżej niż dalej. Szkoda że gry z GG tylko w US dziś wrzucili.

 

Demo:

 

-Rythm Thief! the Emperor Treasure

 

Virtual Console:

 

- Metroid

 

DSiWare:

 

-1st Class Poker & Black Jack

-Battle of the Elements

 

No i przy okazji bardzo fajnie że Nintendo poinformowało o konserwacji sklepiku (czyli nie będzie działać 20 Marca od 16:00 do 23:00 UST).

Odnośnik do komentarza

Mighty Switch Force nie jest może najdłuższą grą, ale na pewno nie da się jej przejść w pół godziny (jestem pewien, że osoby tak mówiące tego nie zrobiły - ostatni level to zabawa na godzinę albo i więcej). W każdym razie, mi przejście zajęło około 5 godzin (bez bicia czasów).

MSF jest niezwykle grywalne i jak za taką sumę można się skusić. Do tego grafika bardzo przyjemnie się prezentuje z efektem 3D.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsza aktualizacja:

 

 

Demo:

- Pyramids

 

Virtual Console:

- Dr. Mario (GB)

 

DSiWare:

- Aahh! Spot the Difference

 

 

Całe szczęście, że pojawiło się demo Pyramids - oszczędziłem kilkanaście zł. Rozgrywka jak dla mnie jest za wolna, a muzyka lecąca w tle nuży jak mało co.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałbym:

Jeśli macie Wario Ware z programu Ambassador, nie kupujcie Dr. Mario - we wspomnianej grze z GBA można odblokować klon w postaci Dr. Wario (podobnie jak Pyoro oraz tę mini-gierkę z samolocikiem, które są w DSiWare po 8 zł).

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że do konsoli. Jak to u n. Można jedynie przenieść dane na inną konsolę kasując dane z poprzedniej. Bullshit.

 

Czyli jak zniszczę konsolę, zostanie skradziona lub zepsuje się w sposób dalece niekulturalny - bez zapowiedzi - stracę kilka stówek :verymad:

 

To powoduje, że nie kupię już nic więcej w eStore do momentu kiedy to zostanie zmienione. Szkoda bo ostatnio pojawiło się kilka super gier w moim ulubionym gatunku - logiczno zręcznościowym.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy up:

 

3DS:

 

- Colors! 3D

 

DSiWare:

 

- Go series: Escape Trick! Convenience Store

 

Jest jeszcze płatne video ale biorąc pod uwagę, że całkiem niedawno (w grudniu chyba jakoś) było całkiem za darmo w usłudze Nintendo Video, to chyba nie ma sensu kupować. Zresztą płacić za kilku minutowe video to raczej mało opłacalna sprawa. Kolejna marna aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Napisano (edytowane)

Majówkowy up też bez szału (tydzień temu tylko dwie gry, Block Factory na 3DS i Inchworm Animation na DSi):

 

Virtual Console:

 

- Game and Watch Gallery 2 (GBC)

 

DSi Ware:

 

- Cat Frenzy

 

Ech może jak już bedzie opcja wrzucania pelnych gier retail do cyfrowego sklepu to się troche coś ruszy (moze nawet klasyki z DS'a bedą wrzucać??)

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.