Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Pod tym względem nawet Wii wypadało lepiej. Co tydzień były dwie lub trzy gry na VC i często coś mocnego. Zawsze wydawało się słabo, ale patrząc teraz na 3DS gorzej chyba być nie może. Wielkie słowa N na temat mocnego supportu eShopu nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zabieg połączenia Nintendo Channel i sklepu ma chyba jedynie dawać nam złudne wrażenie, że cokolwiek w kwestii edystrybucji się tutaj dzieje.

Odnośnik do komentarza

Ok więc w tym tygodniu zdecydowanie lepiej (chociaż nie obraziłbym się na jakieś demko):

 

3DS:

 

- VVVVVV

 

Virtual Console:

 

Sonic Labirynth (GG)

 

DSiWare:

 

- Curling Super Championship

 

Pora kupić to zachwalane VVVVVV i zobaczyć czy to takie fajne. Troche hardcoru mi się w sumie przyda...

Odnośnik do komentarza

Dziś standardowa nędza. Dobrz że jest dodatek do Mighty Switch Force za darmo bo bez tego byłby całkowity dramat.

 

3DS:

 

- Mighty Switch Force DLC (kilka dodatkowych leveli za darmo)

- Art of Balance Touch!

 

Żeby chociaż jedna gra na VC jeszcze była. No nic. W przyszłym tygodniu powinno być lepiej (bo gorzej będzie już tylko jak nic nie będzie :P)

Odnośnik do komentarza

No i jest pasjans na 3DS... dobrze że chociaż demko sie pojawiło (z opcją gry po sieci).

 

3DS:

 

- Solitarie

 

Demo:

 

- Heroes of Ruin

 

DSiWare:

 

- Devil Band - Rock the Underworld

 

Virtual Console:

 

- Tumble Pop (GB)

 

EDIT: mam nadzieje, że to wyjątek i reszta demek będzie miała te 20-30 uruchomień. Dzisiejsze ma całe 6.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Jako że dziś czwartek to i sobie wrzuce kolejny apdejt:

 

3DS:

 

- Mutant mudds

 

DSiWare:

 

- Goooooal Europa 2012

 

Znowu super słabo. Przynajmniej Mutant Mudds wrzucili (a troche im to zajęło).

 

EDYTKA: "Demos are available to download now for Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance and Theatrhythm: Final Fantasy, with both titles due to arrive at retail in July." - pojawiło się dziś podobno na Ninrtendo Direct dla EU.

 

źródło: http://www.nintendol...pean_eshop_sale

 

Dodatkowo promo się szykuje (chyba pierwsze na eShopie):

 

 

22/06/2012 — 28/06/2012

Pullblox — £4.30

Zen Pinball 3D — £3.60

Let's Golf! 3D — £4.30

The Legend of Zelda: Link's Awakening DX — £4.30

Super Mario Land — £2.90

28/06/2012 — 05/07/2012

Dillon's Rolling Western

Freakyforms: Your Creations, Alive!

Fun! Fun! Minigolf TOUCH!

Mighty Switch Force!

Super Mario Land 2: 6 Golden Coins

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy up:

 

3DS:

 

- Marvel Pinball

 

DSiWare:

 

- Let's Create ! Pottery

- Lola's Fruit Shop Sudoku

 

 

Dodatkowo dziś zaczyna sie druga część promocji. Ceny poniżej:

 

Dillon's Rolling Western - 32zł

Freakyforms: Your Creations, Alive! - 19,20zł

Fun! Fun! Minigolf TOUCH! - 16zł

Mighty Switch Force! - 19,20zł

Super Mario Land 2: 6 Golden Coins - 12,80zł

 

No i jeszcze w sumie drobne info o tym, że trzeba ściągnąć kolejny update FW żeby móc wejść na sklepik.

Edytowane przez pawelgr5
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziś już troche lepiej jak chodzi o nowe rzeczy w sklepie:

 

3DS:

 

- Mario & Sonic at the London 2012 Olympic games: Virtual Album

- Zombie Slayer Diox

 

Demo:

 

- Mutant Mudds

 

Virtual Console:

 

- Castlevania Adventure (GB)

 

DSiWare:

 

- Escape the Virus: Swarm Survival

 

Ten cały album jest za darmo i chyba jest to coś co polega na zbieraniu czegoś przez StreetPass. Castlevania z kolei to ta najgorsza w serii więc tylko dla maniaków (polecam trailer - to naprawde jest tak ślamazarne).

Odnośnik do komentarza

A dziś wpadło takie coś:

 

3DS:

 

- Sparkle Snapshots 3D

 

Video:

 

- Incredible Barbazan: The Cabinet of Fear (płatne, dlatego wpisałem)

 

DSiWare:

 

- 99Secodns

- Topoloco - crazy about geography

 

Podobnie jak tydzien temu powinno byc też jakieś DLC do FF Theatrhytm oraz coś do Mario Kart ale ja tego jakoś nie widze na sklepie (albo widać dopiero jak sie gre ma albo nie dla PL - w przypadku FF mam info że dodatkowa zawartość nie jest dostępna)

Odnośnik do komentarza

Dziś standardowa nędza. Dobrz że jest dodatek do Mighty Switch Force za darmo bo bez tego byłby całkowity dramat.

 

3DS:

 

- Mighty Switch Force DLC (kilka dodatkowych leveli za darmo)

- Art of Balance Touch!

 

Żeby chociaż jedna gra na VC jeszcze była. No nic. W przyszłym tygodniu powinno być lepiej (bo gorzej będzie już tylko jak nic nie będzie :P)

Tak się tylko uczepie tej "nędzy" o której pisałes dawno temu ;) Update rzeczywiście nie był jakis obfity wtedy, bo mało pozycji, ale Art of Balance Touch to świetny tytuł, IMO z 5 razy lepszy niz dajmy na to Mighty Switch Force i jak najwięcej osób powinno przynajmniej spróbować ten tytuł. Mocno wkręca.

Odnośnik do komentarza

Wyraz "nędza" dotyczył raczej ilości contentu wrzuconego na sklep pod koniec maja. W Art of balance nie grałem bo od jakiegoś czasu nie wchodza mi takie gry (oglądałem jedynie jakieś trailery). Raczej nie porównywałbym tych gier do siebie bo to troche inne gatunki. IMO MSF to jedna z najlepszych gier dostepnych ze sklepu N, która dodatkowo dostała darmowe DLC.

Odnośnik do komentarza

Ok no więc dziś jak zapewne wiecie jest pierwszy update zawierający gry pudełkowe:

 

3DS:

 

- New Super Mario Bross 2

 

Virtual Console:

 

- Mystical Ninja starring Goemon (GB)

 

DSiWare:

 

- Escape the virus: Shoot'em Up!

- The Lost Town - The Jungle

 

Z tego co mi wiadomo to na sklepie EU powinno sie pokazać jeszcze: Freakyforms Deluxe: Your creations, Alive! oraz The New Art Academy (obie wersje retail i do tego całkiem drogie) ale ja ich nie widze na sklepie PL. Czekałem sobie spokojnie na pierwsza "dużą" gre na sklepiku żeby zobaczyć jak z cenami i musze przyznać, że niestety obyło się bez niespodzianki. NSMB2 to wydatek rzędu 189zł, czyli tyle ile można w sklepie sobie pudełko kupić (tak wiem, że jak tylko ktoś chce to znajdzie taniej). No nic, reszte kasy wydam na gierke z Goemonem aklbo tego rpg z przed tygodnia. mam nadzieję, że pozostali wydawcy jak już coś dużego wypuszczą cyfrowo to będzie troszke taniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...