Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

W ten za(pipi)iście brzydki czwartek aktualizacja wygląda tak:

 

3DS Demo:

 

- Shifting World

 

3DS:

 

- Crazy Kangaroo

 

Virtual Console:

 

- Zelda II: The Adventure of Link (NES)

 

DSiWare:

 

- Bookstore Dream

 

Dodatkowo sporo trailerów za zakończonego trochę ponad godzinę temu Nintendo Direct.

Odnośnik do komentarza

Na razie N milczy. Pojawił się ostatnio news jakoby Doktor Mario z GBA miał sie pokazać w sklepiku ale niestety okazało się, że to pomyłka. Sam czekam na Metroidy oraz Castlevanie (a Konami zamiast sprzedawać np. Circle of the Moon to wrzuca najgorszą część serii :( )

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Jest kolejny up (z tym, że dziś jeszcze Nintendo Direct więc pseudo emocje nie kończą się tylko na eShopie):

 

Demo:

 

- Marvel Pinball

 

Virtual Console:

 

Mole Mania (GB)

 

Do tego jeszcze wyrzucą Pokedex 3D (do kładniej to 11.10.2012).

 

EDIT: Z grubym poślizgiem wrzucam wczorajsza po directowa aktualizacje ;)

 

3DS:

 

- Liberation Maiden

- Super Mario Land 3D

- Starfox 64 3D

- Zelda OOT 3D

- Mario kart 7

 

Do tego trailery pokazywanych wczoraj gierek. Każda "duża" gra z listy to 189zł (fail bo praktycznie kazda mozna spokojnie w pudełku taniej kupić).

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tydzien temu nie dałem rady nic wpisac (potem już i tak każdy kto chciał to sobie sprawdził) ale też nic ciekawego się nie pokazało. W tym tygodniu...też nic ciekawego się nie pokazało ale skoro mam chwile to wrzuce :P

 

W skrócie z przed tygodnia:

 

Gradius, New Boutique Fashion Contest (ktoś kupił :D ?), Come On! Dragons, Monster Shooter i Samurai G.

 

Dziś:

 

3DS:

 

- Pokedex 3D Pro

- Rising Board 3D

 

DSiWare:

 

- Cake Ninja 2

 

Dodatkowo jest promo na Marvel Pinball 3D - obecnie 20zł. Czekam Na Fallblox i Crimson Shroud. Nic więcej na eShopie dla mnie raczej w tym roku nie będzie.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Up z wczoraj:

 

3DS:

 

- Fallblox

- Johnny Hotshot

- Nintendo Presents New Style Boutique

 

Virtual Console:

 

- Ninja Gaiden (NES)

 

DSiWare:

 

- Magical Whip

 

Demo:

 

- Virtue's Last Rewar

 

Dobra aktualizacja. Fallblox do kupienia. Demko świetnie ocenianej gierki też do ściągnięcia (porównam z PSV).

Odnośnik do komentarza

A dzis wpadło takie cos:

 

3DS:

 

- AERO PORTER

- Super Pokemon Rumble

 

DSiWare

 

- DotMan

 

Demo:

 

- The "Denpa" Man: They Came By Wave

- New Style Boutique Shopping Experience

 

Słabo w porównaniu do poprzedniego tygodnia. Mam nadzieje że Crimson Shroud wyjdzie za max 2 tygodnie.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Co prawda nie mam za bardzo czasu siedziec juz w kazdy czwartek i pisac co tam wpadlo do sklepiku (zwlaszcza ze sporo stron robi to duzo szybciej) ale warto wspomniec ze jutro bedzie demko MH3 Ultimate i nowej Castlevani. Przez kilka ostatnich tygodni byla straszna bieda i dobrze ze chociaz w tym tygodniu bedzie dobra zawartosc do sciagniecia.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

No własnie podali dwie sprzeczne informacje. Pewnie bedzie 28 bo miało byc tydzien przed premiera ale ogolnie to jest mała nadzieja bo jeszcze nigdy sie nie pomylili jak chodzi o content. Może coś ktoś postanowił przyspieszyć i jednak bedzie. Jak znajde chwile wieczorem to sie ładnie poprawie żeby nikt nie wlaził bez sensu na sklep tylko dlatego ze napisałem głupoty.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Chciałem już postawić krzyżyk na tej castlevanii, a tu całkiem zgrabny tytuł wyszedł. Monster huntet też super, ale drugiego bossa w demie za chu.ja nie mogę przejść.

 

także 3 gry do kupienia w marcu. Portfelu, wybacz.

Odnośnik do komentarza

No z tymi demami to wyszedł burdel bo okazało się że Europa 21-ego dostaje Castlevanie, Stany otrzymują 28-ego. Ciekawe czy my w zamian za tydzień dostaniemy demo Sonic & All Star Racing Transformed (czy jak ten tytuł nosi nazwę - stanowczo za długa ale gra przednia bardziej podoba mi się od Mario Karta).

 

W każdym razie demem Monster Hunter 3 Ultimate jestem niepocieszony bo nie mogę w nim skorzystać z Circle Pada Pro jak w demach MGSa i RE:R. Tak czy siak no dopakowania wersja Tri zapowiada się przednio, choć chyba lepiej by się grało na 3DS'ie XL (choć no przekonam się po zakupie pelnej wersji).

 

Demo Castlevanii to dla mnie poezja, Lords of Shadow w kieszonkowym wydaniu + powrót do typowej Metroidvanii (czyli masa znajdziek i innych pierdół), powoduje iż miska cieszy mi się do samego końca dema. Jak nic must have warty zakupu (ale inaczej być nie mogło).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.