Skocz do zawartości

Forumowiczu! Gdzie byłeś wtedy, a gdzie jesteś teraz? 2002-2012


Rekomendowane odpowiedzi

Damn, to juz tyle czasu minęło? Zacząłem skromnie, od czatu PE. Najpierw jako BMXer17, później tak spodobał mi się nick Hanzo, że zdecydowałem wymyślić sobie swój zaczynający sie na literę H. Jeździłem wtedy - a to zaskoczenie - na BMXie, więc padło na Haro. Wojny z Klejem, wyzywanie się na forum za obrażanie mojej Tusi, generalnie trolling i gimbonizm najwyższych lotów. Parcie na szkło miałem straszne, tak niesamowicie zależało mi na tym, żeby mieć wpływ na rozwój PE, że spróbowałem swoich sił w załozeniu tutaj subforum o tematyce sportów ekstremalnych. Zostałem zauważony przez Fenixa (:*), zaproszony na zebranie redakcyjne do Katowic gdzie poznałem całą ekipę PE, i wspólnie zabraliśmy się za świetej pamięci projekt "LOL". Spełnienie marzeń? Owszem. Zebrania redakcyjne były genialne, chociaż na pierwsze rodzice nie chcieli mnie puścić. Jak wczoraj pamiętam siarę jakiej narobił mi mój tato dzwoniąć do HIVa i upewniając się, że rozmawia z realnym rednaczem projektu. Musiał mieć pewność, bo początkowo sądził, że wyjadę w Polskę i trafię na grupę zboczków czekających tylk na moja dziewiczą dupkę. Wstyd się przyznać, ale tak było. Później już z górki. "LOL" się rozwijał, zebrania i wypady do redakcji były częstsze, posmakowałem alkoholu i i redakcyjnych głupot. Granie z Koso, JJ-em, Wajperem, Jezusem (?!) na Xboxie w pierwszego Mortala na zawsze zapadnie w mojej pamięci. Sława i gwiazdorstwo nie uderzyły mi do głowy (w końcu przeprowadziłem perwsze w polskiej prasie wywiady z takimi legendami jak Tony Hawk, Matt Hoffman, Travis Pastrana czy Mike Metzger) i nie zapomniałem o forumingu. Kriseh do tej pory mnie odwiedza, Koso na pewno nie zapomniał współnych grupowych wakacji w Skorzęcinie (został wtedy korektorem i musiał zachrzaniać do pobliskiej kafejki Internetowej żeby kończyć robotę), nawet Yacek załapał się na lolkowanie i upijanie na działce niedaleko mojego domu (pamiętam - On chyba mniej - że sponiewierany jeździł taksówką po Wałbrzychu aż złotówa nie wydoiła z niego ostatniego grosza). Po upadku "LOL-a" udało mi się założyć nawet swój dział w PSX Extreme gdzie starałem się przeprowadzać wywiady ze sławami growego świata. Skończyło sie na 3 osobach - Matt Hoffman, Tsuyoshi Tanaka i Hironobu Sakaguchi. Spełniłem swoje największe marzenie z czasów młodości, wpisałem się na kartach historii ukochanego czasopisma, poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi (wszyscy wspomniani i wielu, wielu innych). A teraz? Kto by pomyslał, leci mi 27 rok życia. Zostałem operatorem żurawia wieżowego, mam żonę (nie Tusię! :P), psa i pasję do gier, która nieprzerwanie trwa do dziś.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

To juz bedzie 10 lat i poltora miesiaca...

 

Zaczelo sie od forum, ktore nazywalo sie "forum Murzyna" - skupiajacego glownie (praktycznie tylko) ludzi zwiazanych z bijatykami a po kilku dniach/tygodniach? przeskoczylismy na forum PE, ktore to powstalo okolo 14 dni przed tym jak dolaczylismy - liczba mnoga = wiekszosc osob z forum murzyna.

 

Po tych 10 latach jak gralem tak gram :P z tym, ze teraz juz zdecydowanie mniej "hardcorowo" bez meczenia jednego "juggla" przez tydzien, az wejdzie, bardziej dla przyjemnosci i duzo szersze spectrum gier, tekken poszedl w odstawke w trakcie kiepskiego T4, zastapil go vf; na turnieje sie juz nie jezdzi, na extreme party tez nie; konsole maja net; PS2->PS3; granie w HD, w 3D... - duzo sie w swiecie gier zadzialo.

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Gdzie bylem 10 lat temu? Dobre pytanie ale znam lepsze zwiazane z PE. Gdzie bylem 15 lat temu ;p. Wszak to juz zalazki kombinowania, ze "moze by cos w temacie konsol podzialac....".

Co do 10 lat to chyba testowalismy forum. 10 lat temu to wcale nie tak dawno.

 

Haro, nie ozeniles sie z Tusia? Kurcze... a tyle sie za te milosc wycierpiales.

 

btw.. znacie gdzies starsze zrzuty ekranowe strony glownej http://web.archive.org/web/20010430201933/http://www.psxextreme.pl/index.html albo forum http://web.archive.o....psxextreme.pl/ ?

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Wszystko zaczęło się od czatu PE, działo się oj działo, na forum byłem od początku ale po miesiącu dostałem bana, za jechanie na kaliego i za to, że tak lubił tekkena :rofl2: no nic człowiek zmądrzał pogadał i kim trzeba i 17 maja 2002 wróciłem na forum. I to właśnie tego dnia skoczy równe 10 lat, lepszych gorszych nieważne, wiele człowiek włożył w to forum, wiele dał, to dzięki mnie mamy dział "Muzyka Gracza" a dziś za to nie mam nawet seniora no nic życie :D Czasy się zmieniły i to forum nie jest takie jak kiedyś i już nigdy nie będzie, ale miło, że przez cały ten czas byłem z nim i widziałem jak to co przyszło z czasem odchodzi, pozdrowienia dla wszystkich tych od których to się zaczęło :)

Odnośnik do komentarza

Mozliwe gdyz w Calibura nigdy nie gralem na serio, w ogole malo w niego gralem, jedynie w Soul Blade jeszcze na PSXie.

Byc moze z kims mnie pomyliles bo Twojego nicka nie pamietam ?

Nie posiadalem DC (teraz mam oryginalna japonska wersje - kolekcjonersko, kupiona z kilkunastoma oryginalnymi grami i ASem do DC !! za 80 PLN !!! :) na targach japonskich - nie wiem czy jeszcze sie odbywaja, kiedys sie odbywaly co roku w listopadzie) nie posiadalem Xa a z tego co pamietam SC na PS2 nigdy nie bylo ? ale moge sie mylic, w kazdym razie w SC nigdy nie mialem zadnych umiejetnosci, ale Ciebie niestety nie pamietam ;)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zaczęło się od coraz częstszych odwiedzin chata(tam nick Humun, może nawet ktoś jeszcze pamięta - bywało... grubo:D) w kafejce internetowej, w międzyczasie próba nawiązania jakiegokolwiek kontaktu w dziale DC na forum. Jak to na 15 letniego smarkacza przystało - jarał się z najdrobniejszych rzeczy dotyczących całego tego trwającego do dziś bałaganu.

 

Mimo, iż nie jestem z Wami od samego początku oraz fakt, że bardzo mała ilość osób w ogóle mnie kojarzy(drobne zmiany nicków, przerwy w odwiedzaniu tego chlewu), to i tak duża większość mojego zainteresowania grami wiążę silnie z PE i wszystkim co kryje się za tą nazwą. Owego szmatławca od dawna nie kupuję, ale to forum jest nieodłączną częścią całej tej growej przygody. 9 lat na forum to nie w kij dmuchał. Niska ilość moich postów wynika jedynie z tego, że zawsze byłem raczej obserwatorem, jedynie czytając opinie ludzi. :)

 

O życiu nie mam zamiaru pisać, toczy się do przodu, rozwija. Wszyscy zdrowi.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 11 miesięcy później...

Tak się składa że temat blisku mojemu sercu bo jestem z długimi przerwami ale jednak związany od początków z forum psx extreme. Jestem także pionierem trollingu bo mój temat "PC pokonuje PS2 D.O.W.O.D.Y" był absolutnym hitem niebieskiego forum a brak moderacji rozbudzał tylko trollowojny w tymże temacie ;)

 

Tak samo jak od początku byłem związny z czatem PE i to naprawdę z ekipą którą wymienił Kriseh miało swój klimat. Takie coś nie byłoby już do otworzenia nie tyle z racji tego że jesteśmy już starzy, ale to że internet to kiedyś było coś bardziej magicznego niż teraz - taka nowość. Kto pamięta szał na IRCa sprzed 11-13 lat ten wie o czym piszę. Fajny klimat fajni e-koledzy :(

 

Co ciekawe mam jeszcze kontakt do dziś z Hanzo i Kaczorem. Niestety reszta cieci się nie oddzywa nawet stary alkoholik Kriseh :(

 

PS Hanzo mi pisał że Tifa14 nie dość że jest pełnoletnia to jeszcze dobra dupa z niej się zrobiła, Tifuniu jesteś tu? :confused:

PS2 Kriseh ssie jaja

PS3 jakoś od 2004 na czacie zrobiła się gimsralnia, stara ekipa opuściła lokal a potem pikowanie i dogorywane czata

Edytowane przez VerB_
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Czas szybko plynie, swojego czasu niepamietam dokladnie 1999,2000,2001 przesiadywalem na irc #psxpl. Brakuje mi tych czasow (Mazzi,Biegan, Ciochan,Loki) i wielu innych ktorych tu nie wymienie. Extreme party 3 gdzie w numerze PSX EXTREME 64 na zdjeciu spie po wykanczajacym turnieju w Tekkena (hello Hwoarang).

Ciesze sie ze zostaly wspomnienia i ze poznalem tych wszystkich ludzi ktorzy dziela sie ta sama pasja, ktora ja kocham. Dziekuje wszystkim na forum, ze jestescie.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

http://grzybiarz.2ap.pl/wp-content/uploads/2018/07/reklama.mpg

 

Kiedyś to były reklamy kurła!

---

No dobra, przy okazji klasyk

http://grzybiarz.2ap.pl/wp-content/uploads/2018/07/gamera_divx.mpg

@łosion wołam, bo chyba to chciałeś

---

i foty z extreme party 4:

100_0002_kopia.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100_0007_kopia.jpg

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, grzybiarz napisał:

http://grzybiarz.2ap.pl/wp-content/uploads/2018/07/reklama.mpg

 

Kiedyś to były reklamy kurła!

---

No dobra, przy okazji klasyk

http://grzybiarz.2ap.pl/wp-content/uploads/2018/07/gamera_divx.mpg

@łosion wołam, bo chyba to chciałeś

---

i foty z extreme party 4:

 

 

 

Foty chyba się nie wszystkie wrzuciły, bo widać tylko dwie i mnóstwo spacji Poza tym, patrząc na HIVa w tle (dobrze mówie, to on, nie?) nie dziwie się, że miał ksywkę taką a nie inną :D

 

Z tej reklamy aż bije styl montażu internetowego z lat wczesnych 2000; sam w sumie podobne rzeczy robiłem : D Tylko pytaniem jest, skąd ta reklama i kto ją wykonał? 

 

A filmik z przestraszona Ścierą  i Gamerą był na 100000% na YouTubie, ale wsiąkł. Dzięki za wrzutki, liczę na więcej : ) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.