Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś się jeszcze nie grał to polecam tooth and tail. Dla tej perełki warto kupić nowego bundla a jeszcze endless space 2 i kilka staroci jak ktoś nie miał w bibliotece. (empire total war goty) Dawno nie grałem w tak fajny i oryginalny tytuł

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Surwiwal. Wczoraj też patrzyłem z ciekawości na gejlpeje. Może kiedyś zagram (jak mi ktoś kupi na Mikołaja), ale generalnie surwiwale mnie nie grzeją. Chociaż tutaj wyjątek mógłbym zrobić bo lubię klimaty Conana. Age of Conan dobrze wspominam. Chwilę w to grałem kiedyś.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

G2A to growe Allegro i pod tym względem niewiele się różnią. Tu i tu można trafić na złodzieja, a najlepszym sposobem na nietrafienie na niego są zakupy u sprzedawców mających 1000+ lub więcej komentarzy i 100% pozytywnych. Oczywiście, jeśli ktoś chce mieć 100% pewność to tylko Steam, Origin itd. oraz Retail. Z internetowych sklepów polecam cdkeys.com i greenmangaming.com. Zwłaszcza ten pierwszy, bo choć ofertę mają dość słabą, czasami zdarza się naprawdę dobra okazja.

 

Jesli ktoś nie ma w zwyczaju aktualizować sterowników grafiki do najnowszej wersji, to teraz ma dość dobry powód, żeby to zrobić: Nvidia usunęła funkcję „Experience Improvement Program”, która wykorzystywała telemetrię do zbierania danych na temat użytkowników kart graficznych tego producenta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zależy, ja bym został przy 1080p, ale są tacy, którzy uważają, że zdecydowanie lepiej śmigać w 4K na low niż w 1080p z jakimiś wodotryskami. Dokupienie RAM-u niewiele Ci pomoże. Nie zaszkodzi na pewno, ale jeśli spełniasz rekomendowane ilości, to dokładanie więcej nie przekłada się na nic specjalnie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, zawsze możesz grać w 1080p. Ja kupiłem sobie monitor 1440p (2K) z Gsynciem właśnie za podobne pieniądze i nawet pod GTX970 jestem bardzo zadowolony, bo Gsync robi robotę a także jak jakaś gra wjedzie powyżej 60fps to też super wygląda. A jak coś nie daje rady to gram w full HD i też spoko. Widać, że to nie jest natywna rozdzielczość, ale nie przeszkadza to aż tak bardzo. Monitor 4K będzie o tyle lepszy, że tam 1080p się idealnie skaluje 4 piksele do 1, więc efekt powinien być OK. 

Ot, pamiętaj tylko, że Twój obecny GPU z 4K będzie się bardzo męczyć i to nie jest sprzęt pod takie rozdzielczości. Coś musisz mieć pierwsze, jak kupisz najpierw GPU to będziesz miał pełno mocy i nie bardzo na czym to wykorzystać ;). 

Odnośnik do komentarza

Miałem 970 plus i5 4670k podłączone do 144hz 2k monitora. No i było powiedzmy ok. Bf1 trzymał 60fps na wysokich w większości momentów. Choć czasem chrupneło, to wyglądało to ok. Po przesiadce na 1070 oraz i7 8700 130 klatek to norma i dopiero widać różnicę. Wniosek, lepszy będzie dla ciebie 1080 imo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 

Cytat

Intel zamierza wkroczyć na rynek dedykowanych kart graficznych dla graczy w 2020 roku - wynika z opublikowanego przez firmę materiału, zapowiadającego nadejście sprzętu o nazwie Arctic Sound (dzięki, WCCFtech).

Zwiastun prezentuje dokonania firmy - Intel wyprodukował pierwszy procesor graficzny zgodny z DX12 oraz pierwszy sprzęt PC wyświetlający filmy na platformie Netflix w 4K.

„W 2020 roku wypuścimy nasze karty na wolność” - informuje koncern, jasno nawiązując do dedykowanych, a nie zintegrowanych układów graficznych. Nagranie nie przedstawia żadnych szczegółów, ale możemy zobaczyć zarys GPU.

 

Zapowiedź jest najpewniej reakcją na działania Nvidii - firma prawdopodobnie dzień przed Gamescomem, a więc 20 sierpnia, ujawni nową linię kart graficznych, GeForce RTX.

Napis „to dopiero początek” w filmie Intela sugeruje natomiast, że producent ma szeroko zakrojone plany dotyczące wydawania układów graficznych.

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-08-17-intel-wyprodukuje-karty-graficzne-dla-graczy-w-2020-roku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...