Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ako

Will it be.... wait for it.... LEGENDARY?

Hmm... może nie aż tak, nie jest to poziom pierwszej Mafii. Niemniej jednak, historia ostatecznie robi się gęsta, i moim zdaniem jest to jedna z lepszych gier akcji TPP jeżeli oceniac pod tym względem. Ja byłem końcówką zaskoczony, a gra świetnie wpuszcza w maliny - nie zawsze rzeczy okazują się być tym, co się myśli ;)

Odnośnik do komentarza

Byyyyyyyyyło nas czeeeeeech... w kaszytm z nas inna kreeeeeeeefffffffffff !!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Ogólnie to mój portfel cieszy się, że się Sale zakończył. Mam co robić w najbliższym czasie :)

Deus ostatni, to zaskakująco dobra gra (gra mi się wyśmienicie, a poprzednich części nie trawiłem i miałem dość po 30 minutach grania). Nie skończyłem gry jeszcze, a wyszło mi grubo poniżej 1 zł za godzinę rozrywki ;)

Odnośnik do komentarza

A ja jakoś nie mogę do niego wrócić. Powiem Ci, że gra by mi się bardziej podobała gdyby nie te "walki z bosami". No (pipi), tak gram se gra, powiedziałeś mi o tych bosach i sobie myślę : -skoro biega tylko z pistoletem na strzałki, to jak pokonam bosa?

 

XD

 

Na szczęście miałem granaty. Ciekawe czy na kolejnych też to wystarczy :F

 

Gra nie jest zła czy cuś, po prostu nie mogę grać w sposób w jaki bym chciał, tzn non-stop stealth. Gdybym miał pewność że za przechodzenie lvl bez jakiejkolwiek interakcji z ochroną dostanę bonus I ŻE W OGÓLE JEST TO MOŻLIWE to by mi się za(pipi)iście podobało. A tak jestem "zmuszany" do usypiania ich, żeby dostawać expa. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Na każdego bossa jest jakis sposob, nie trzeba napeirdalac na pelnej (pipi)ie z karabinow. Chociaz pelno ich lezy.. Troche mnie zawiodla walka

 

z Namirem. Stalem za sciana a on sie nie ruszal, szybkie wychylenie i poczekanie az pusci seryjke, NAPIERDALAM, itd. Chodził 2 kroki w prawo/lewo az nie padl..

 

 

Za full stealth jest ghost bonus. Mało ludzi usypiałem, wydaje mi się że wszedzie dało rade iść bez użycia siły, czasem tylko troche czasu było trzeba.. Od połowy gry nosiłem już tylko paralizator, nawet bossa można nim załatwić :sorcerer:

 

Zresztą jak chcesz grać full stealth to exp nie jest tak bardzo potrzebny, byle mieć haxor, ulepszone skakanie, spadanie i chociaż 1 lvl stealth co by przechodzić przez lasery.

Odnośnik do komentarza

Dobra, nie zrozumieliśmy się. Dla mnie usypianie to już nie jest stealth ;) Ja non-stop dostaję gołsta, jak mnie zauważają i dają alarm [czerwony] to wczytuję sejwa.

 

Wiem że na bosów jest sposób typu gaz itp ale sam fakt że są bosy jest słaby w takiej grze.

Odnośnik do komentarza

To może by tak osobny wątek o Human Revolution założyć? Już trzeci na tym forum by był, tradycyjnie po jednym na platformę (czego głupoty do dziś nie pojmę, biorąc pod uwagę, że większość i tak rozmawia o grze, a nie technikaliach), ale lepsze to niż Steam.

 

DX:HR to bardzo dobra gra pomimo swych wad. Jedyne co osobiście mogę jej zarzucić, to właśnie fakt, iż MOGŁA być ona dużo, dużo lepsza, przy niewielkim nakładzie pracy. No i końcówka z dupy strasznie. Genialnemu pierwszemu DX niestety nie dorównuje (Kazuun się nie zna. Pewnie grafika za brzydka dla niego <trollface> ;p).

 

Już Missing Link poprawił wiele tych elementów. Ot chociażby potyczka z końcowym przeciwnikiem jest idealnym przykładem walki z bossem zależnej od naszego własnego podejścia do rozgrywki. Generalnie przejście tego DLC zajęło mi ~6h (ale ja zaglądam w każdy kąt), co uważam za naprawdę dobry czas. Szczerze? Jeśli kolejne dodatki będą trzymały podobny poziom, to może nawet pełną cenę będę skłonny za nie dać. W Missing Link pojawia się także lekkie nawiązanie do książki Icarus Effect, do której lektury także zachęcam, jeśli zainteresował Was świat gry.

Odnośnik do komentarza

Stonka, ja tam nie mam problemu z usypianiem wroga i nazywaniem tego Stealth :)

Inna sprawa, że Deus nie ma aż takiej swobody i precyzji w manipulowaniu wrogiem jak to miało miejsce w Splinterach czy MGSach (gwizdanie, kamerki, magazy-ny/nki)

 

Co do bossów: ja tam przyklejam się do ściany, wychylam i odpalam RPG in his face. Jak RPG zaczęło zajmować za dużo miejsca to zmieniłem je na Laser/Plasma Rifle. Trochę szkoda, że nie ma podziału na lethal/non lethal kille jak w MGSach. Tam z bossa można było zrobić sobie wyzwanie. No ale tak to jest jak się zleca zrobienie tak ważnego elementu gry jakiemuś odrębnemu, zewnętrznemu studiu bo się nie wyrabia z obiecanym terminem :(

 

Za grę zapłaciłem około 35 zł z tego co pamiętam. Trochę sceptycznie do niej podchodziłem ze względu na moje odczucia do jej poprzedników, ale gameplaye wyglądały przyzwoicie, więc za te pieniądze postanowiłem zaryzykować. Teraz wiem, że gra zdecydowanie warta swojej pełnej ceny by była. Na liczniku mam przeszło 45 godzin i zbliżam się do samiutkiego końca już. Ja nie wiem jak ludzie mogli tę grę kończyć w godzin 20 O.o Chyba nie czytali niczego i nie zwiedzali świata. Ja się staram przetrząsnąć każdy kąt, każdy szyb wentylacyjny, każdą szafkę, każdego kompa, przeczytać każdy mail i e-book (choć i pewnie tak coś ominąłem i mi nie wpadnie achie :confused:). A i tak wiem, zę zrypałem w 2 miejscach i nie mam zrobionych 2 questów ;/

Jedna z najlepszych gier singleplayer (pod względem ile czasu przy niej spędziłem i ile zabawy miałem) ostatnich lat.

 

 

 

 

 

Genialnemu pierwszemu DX niestety nie dorównuje (Kazuun się nie zna. Pewnie grafika za brzydka dla niego <trollface> ;p).

Ej :( Nienafidzem Ciem :(

 

Szczerze? Jeśli kolejne dodatki będą trzymały podobny poziom, to może nawet pełną cenę będę skłonny za nie dać.

Szczerze #2? Moim zdaniem nie będzie już dodatków żadnych. A szkoda, bo jeżeli były by jakościowo w granicach pdst to sama przyjemność ;) Justro odpalę Missing Linka pewnie to się obada co i jak ;)

Odnośnik do komentarza

Mi się mimo wszystko marzy przechodzenie tej gry bez zwracania na siebie uwagi. I na początku, naiwnie wierzyłem że Ci uśpieni po jakimś czasie się obudzą i będzie dym. No ale się nie budzą, więc IMHO ich zabijam , a nie usypiam ;) Stelt byłby jak bym mógł się przekraść pomiędzy wrogami I MIAŁBYM PEWNOŚĆ że mimo to nie będę miał problemu z ukończeniem misji czy z odkryciem większości rzeczy.

Troszkę drzaźni mnie też głupie AI. Jest 3 kolesi, rozchodzą się, "zabijam" jednego , oni wracają i nie zauważają że kolega zniknął. Eh, wiem, za dużo wymagam od gierek ;)

 

Też nie ogarniam jak można grę przejść w 20h, skoro ja mam 11h i jestem dopiero w tym mieście w hongkongu czy gdzie to tam się najpierw leci. Fajny jest motyw z misjami pobocznym, podsłu(pipi)ę rozmowę i słyszę że (pipi) niby się gdzieś kłóci z szefem, idę kawałek dalej i widzę że faktycznie, podchodzę , kolo wychodzi i mam misję. Dobre. To jest dobre.

 

A troszkę zawiodło mnie jeszcze haxowanie które na początku zależy od tego czy ma się szczęście, czy nie. Kwas. Zastanawiam się, czy faktycznie byłaby możliwość otworzenia KAŻDEGO zamka bez haxów, po prostu znajdując kody. IMHO NIE. A powinna być taka opcja że podsłuchasz albo podpatrzysz kod.

Odnośnik do komentarza

11h i już w Azję odwiedzasz? Darn, ja z Detroit wyszedłem mając 17h na liczniku chyba :P

Dalej... tutaj dotykasz innej rzeczy. Masz listę 500 kodów a i tak bedziesz hackował, bo się bardziej opłaca. Ja tak robię.... hackuję wszystko i wszędzie.

 

Bo:

a) dostajesz expa w zależności od poziomu zamka

b) możesz dostać bonus exp jak trafisz nagrody w nodach. Te potrafią dawać nawet po 250 expa per nod.

 

 

A da się przechodzić lokacje bez usypiania. Masakrycznie wiele razy znajdowałem "cichą i bezpieczną" drogę bokiem po wyczyszczeniu lokacji.

Odnośnik do komentarza
Dobra, nie zrozumieliśmy się. Dla mnie usypianie to już nie jest stealth

 

 

A da się przechodzić lokacje bez usypiania. Masakrycznie wiele razy znajdowałem "cichą i bezpieczną" drogę bokiem po wyczyszczeniu lokacji.

 

O to mi właśnie chodziło, wystarczy wczesnie brac upgrade siły, skakania, ewentualnie rozwalanie scian i już nie musisz sie martwic o usypianie. Wrogowie mimo wszystko sa głupi i maja maly zasieg widzenia, stoi sobie taki bokiem a i tak nie widzi ze idziesz.

Odnośnik do komentarza

Ja mam z Shogunem problem. Strasznie wolno mi chodzi i animacja chrupie niemiłosiernie. Mam 3GB ramu, Intel i3 core 2,13MHz i GeForce 310M. Niewiele, ale żadna gra mi jeszcze tak nie chrupała, a chyba wymagania minimalne spełniam. Są jakieś patche, czy coś, żeby jednak to załatwić? mam ustawione 'niskie' w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza

Patche po drodze chyba są, bo najpierw instalowałem z instalki Amazona, która kopiuje jakieś 15,9gb po czym steam ściąga jeszcze prawie 5gb oO

 

A tnie ci na mapie i w trakcie bitw? Te drugie strasznie jadą po procku, więc bez Duo może być ciężko. Najlepiej sprawdzić wydajność benchmarkiem, ewentualnie już w grze wyłącz zupełnie wszystkie ficzery i na najniższych detalach zobacz jak chodzi.

 

Mnie tylko irytuje to, że gra długo się wczytuje przy uruchomieniu.... zajmuje jej to u mnie z 1.5-2 minuty (tyle wisi na splash screen zanim odpali się filmik SEGA) oO

Muszę przyznać, że na DX11 i wszystko powłączane to fajnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Gość ako

w LA noire mozna wsadzic zlego oskarzonego czy akcja jednak jedzie po szynach, bez wzgledu na to co robimy?

 

Można wsadzić złego w paru miejscach, ale akcja idzie dalej - dostajesz tylko słabszy rating i opieprz od szefa ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.