Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

 

moje wrażenia w trakcie gry:

 

moje wrażenia po "ukończeniu" jednej postaci rok temu:

 

 

Od tego czasu gierka była uaktualniana i dodawano do niej nowy content. Mam w planach przysiąść do niej znowu i zobaczyć co się pozmieniało, a tak ogólnie to bardzo polecam :).

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

https://www.pcgamer.com/nvidia-brings-g-sync-support-to-freesync-monitors/

 

NVidia doda współpracę z monitorami Freesync 15 stycznia. Czuję się jak frajer płacąc tyle za G-Sync przed rokiem, ale chyba powinienem się tak czuć dając się złapać we własnościowej technologii mającej zamykać rynek przed innymi rozwiązaniami.

Dla ogółu to jednak jest dobry ruch, a najlepszy dla tych, którzy wzięli monitor z Freesync albo zakup mają dopiero przed sobą.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dodatkowo z 400 testowanych monitorów z modułem freesync tylko 12 przeszło pomyślnie testy.

Zabawne jest natomiast zdanie nvidii, że wszystkie problemy jakie wystąpiły z pozostałymi monitorami wystąpiłyby również w konfiguracji z kartami AMD i nie są winą ich kart ani metodologii testów :lol:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shankor napisał:

Haczyk jest taki, że dotyczy to tylko kart z serii GTX10xx i RTX. Ja ze swoim 970 najwyżej podłubię w nosie.

 

O, to teraz czuję się mniej głupio, bo zmieniać póki co nie mam zamiaru :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Radeony meh dla mnie bo monitor z g-synciem siedzi i jako fan nvidii od rivy tnt2 trzeba się szanować i brać tylko zielonych. :pawel:

 

A tak serio to wleci na 100% Ryzen 3. Bez względu czy pokona intela 9900k czy nie. Tutaj nie ma zmiłuj. Koniec rukania w dupsko przez intela mimo że mam Intela i72600k od 8 lat więc zarobić im niezbyt dałem. Będzie niezły przeskok z 4 rdzeni na 8 rdzeni i do tego w 7nm :obama: Jaram się.

Edytowane przez ireniqs
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ireniqs napisał:

Radeony meh dla mnie bo monitor z g-synciem siedzi i jako fan nvidii od rivy tnt2 trzeba się szanować i brać tylko zielonych. :pawel:

 

A tak serio to wleci na 100% Ryzen 3. Bez względu czy pokona intela 9900k czy nie. Tutaj nie ma zmiłuj. Koniec rukania w dupsko przez intela mimo że mam Intela i72600k od 8 lat więc zarobić im niezbyt dałem. Będzie niezły przeskok z 4 rdzeni na 8 rdzeni i do tego w 7nm :obama: Jaram się.

to samo ale w następnym roku (kupno samochodu w tym roku mnie hamuje z szaleństwami)  Ryzen wchodzi i tak musze płytę wymienić i ram dodać to bede miał kombo. A karte na razie zostawie gtx 970 i będę czekał na jakieś rewolucje przy moim graniu na pc tylko ramu wiecej mi powoli brakuje a nie chce inwestować w ddr 3 obecnie:)

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, blantman napisał:

to samo ale w następnym roku (kupno samochodu w tym roku mnie hamuje z szaleństwami)  Ryzen wchodzi i tak musze płytę wymienić i ram dodać to bede miał kombo. A karte na razie zostawie gtx 970 i będę czekał na jakieś rewolucje przy moim graniu na pc tylko ramu wiecej mi powoli brakuje a nie chce inwestować w ddr 3 obecnie:)

Też u mnie gtx970 zostaje do serii geforców 3xxx :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...