Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo kasy poszło w ten "biznes". Za daleko już zaszli z tym projektem by miało zdechnąć. Pytanie tylko jak będą walczyli o klienta. Zachęcając czy zmuszając.

Bo ja wciąż używam go z musu, nie z chęci.

 

Koleją sprawa jest to, że ja lubię mieć coś w jednym miejscu. Nie jara mnie wizja posiadania 5 platform w przyszłości i rozdzielania gier na nie.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najprawdopodobniej szykuje się re-make Baldur's Gate.. Bo nowa część wg mnie raczej nie wchodzi w grę.

http://www.gamespot....-report-6354851

 

W kodzie strony http://baldursgate.com/ są linijki:

<!-- Shadowy Figure- Raise Dead : Infinity Engine -->

 

<!-- For years, I clung to the memory of it. Then the memory of the memory. -->

 

<!-- And then... it returned. Better than it was before. -->

 

<!-- Pore over the tapestries and works of art hanging from our walls if you wish, Child of Bhaal... perhaps you will find a clue. But patience, ah... patience would reveal it all. -->

 

<!-- As the silver moon waxes and wanes, so too does life. -->

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Normalnie aż się spuściłem............. jeżeli by zrobili jakimś cudem BG3... i zrobili to porządnie, tak jak DA:O, a nie jak DA2 to ja biorę preorder na EK z miejsca. Masa fanów starych części się na to rzuci, więc jest to teoretycznie "łatwa" kasa dla EA. Tylko warunek, musi to być mroczne fantasy, a nie komixowe jak ostatni wybryk.

Remake.... wątpię.... to nie konsole, by zrobić remake HD etc.

Odnośnik do komentarza

Czemu nie? Zrobiliby FPP/TPP, uprościli gameplay do hack'n'slasha by wrzucić to na konsole, dodali jakiś pseudo-system moralności przy wyborze opcji dialogowych (ale broń boże nic poza good/bad/neutral), a na koniec uwzględniliby jakieś romansidła i bardziej "pikantne" sceny, co by mieć się czym reklamować wśród małolatów. $$$

 

 

A zanim ktoś mnie wyzwie od trolla, to sami sobie odpowiedzcie, czy nie byłby to prawdopodobny scenariusz w dzisiejszych czasach. ;)

Odnośnik do komentarza

Twitter Ostera (odpowiedzialnego za stronkę): https://twitter.com/#!/TrentOster

 

A new toy for the office. What could we be developing that would require an iMac?

 

Remake.... wątpię.... to nie konsole, by zrobić remake HD etc.

Ta sama firma (Beamdog) zrobiła remake MDK2 HD na Wii i PC. Co do EA to oni nie mają nic do gadania, bo licencję na gry D&D ma Atari. Ja obstawiam remake BG1+2 dla PC i MAC, ew. Wii. Ludzie wymyślają nawet, że będzie to gra na Facebook albo darmowe online (jak np Settlers itd.)

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

@Suavek

To jest niestety bardziej niż prawdopodobne. Nie ma pewnie co liczyć na to by czytanie ze zrozumieniem było wymagane, bo obecnie przeciętny gracz nie ma czasu na granie aka czytanie, a grę chce móc ukończyć... więc musi byc jedna jedyna droga, questa nie da się zawalić, bo to było by niefajowe uczucie, a tego nie chcemy, prawda? Nie daj boże musiał by koles przechodzić grę po raz drugi... no a kto ma czas na takie głupoty.

 

 

 

 

No i niektórzy rozumieją różnicę między trollem, a sarkazmem :)

Odnośnik do komentarza

@Szakira

Hmmm, sprawiłeś, że pierw miałem Cię opieprzyć za coś, ale potem trochę pogrzebałem w sieci..... nie znalazłem nigdzie potwierdzenia wprost ale..... wygląda na to, zę prawa do marki "Baldur's Gate" ma Atari - słowa Raya Muzyka z BioWare. Prawdę mówiąc, nie wiem why... myślałem, że to BW je ma i zostały przejęte przez EA w chwili kupna studia.

Jeżeli Atari ma prawa do wydawania serii BG to jak BioWare/EA może pracować nad CZYMKOLWIEK związanym z serią?

 

 

Dwa:

Nadal nie kumam (to apropo opieprzania :P) jak można mieć prawa do wydawania gier w systemie D&D "na stałe". Zawsze myślałem, ze w takiej sytuacji przychodzi takie Electronic Arts do ich właściciela, Wizards of the COast, i prosi o pozwolenie na wydanie gry/serii gier w tym systemie. A nie że dostaje je na własność dożywotnio czy tam coś.

 

A trzy:

Nie wiem od kiedy stronka-teaser BG jest w sieci, ale ta promocja co wkleiłeś do packa D&D trwa już od kilku dni :)

 

 

 

 

 

Ciekawostka :>

https://plus.google....sts/7W8NNeYTyhs

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.