Jump to content

Sign in to follow this  
buchi86

Killzone 3 - Wcinające filmiki

Recommended Posts

Zacząłem przygodę z Killzone 3 (to że trochę późno to już inna bajka:)). Pojawia się problem przy Cut'scenkach. Każdy filmik w grze wcina i to na zasadzie przeskoku sekunda animacji i dwie sekundy wcięcia (pauzy), czytnik ciągle doczytuje płytę, jak na chwilę włączę pauzę to doczyta nieco więcej do pewnego momentu i przestaje, ale gdy ją zwolnię to idzie płynnie jakieś kilka sekund i znów to samo. Płyta jest krystalicznie czysta i nie posiada żadnych zarysowań, w trakcie samej rozgrywki nie ma żadnych lagów. Jedyna animacja jaka nie przycina to ta druga która pojawia się przy ładowaniu gry, na której typ wita się z całą ferajną i zaczyna opowiadać mądrości do kamery.

Mam dostęp do internetu więc najnowsza łatka jest pobrana.

Próbowałem w angielskiej wersji językowej, jest tak samo jak w polskiej.

Posiadam konsole Fat, może to jest problemem?

Edited by buchi86

Laser jest ok, przed chwilą skończyłem Deus Ex i żadna animacja nie zacięła, nigdy nic nie cięło. Gdyby to był laser to cięła by też ta druga animacja która idzie płynnie, niestety jako jedyna:/.

Masz też problemy z znikającym dźwiękiem ?? Jak tak to chyba przy KZ3 norma ( miałem tak samo )

Dźwięk ok. W sumie to wszystko jest ok. Problem był tylko przy pierwszych kilku animacjach. Przy którejś z kolei chwyciło i idzie jak powinno. Zobaczymy na jak długo.

Heh. Ciekawostka. Dziś włączyłem grę od nowa i nic nie wcina. Wygląda na to że konsola jak się zbytnio nagrzeje to delikatnie świruje :). Wczoraj od 10:00 do ok 20:00 non stop grałem w deus ex więc miała prawo się lekko zagrzać :D.

Edited by TakeshiX

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.