Skocz do zawartości

Polecam mp3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 797
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Canibus - 2000 BC (Ready For War Remix)

http://www.themusichutch.com/music/4248_20071230101558.mp3

 

 

 

Nie ma ktos moze instrumentala Ready For War do zarzucenia do sciagniecia??Bit jeden z konkretniejszych, produkcja Dr Dre.

 

Tak się składa, że ja mam ;)

http://www.speedyshare.com/775476620.html

 

Spadles mi z nieba - wielka dziekowa!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

2cztery7 - Nie daj zrobić się w ch.uj (SoDrumatic Rmx)

http://www.speedyshare.com/737689379.html

 

Wonz, 4P, Burza, Onil - K.L.I.N.

http://www.speedyshare.com/516586729.html

 

Sky Balla feat. The Game - California Soul (prod. Matheo)

http://rapidshare.com/files/42511190/sky_b...ft_the_game.rar

 

The Game - Big Dreams (new)

http://rs299.rapidshare.com/files/99965153...ntense.com_.mp3

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Capone E: Dedicated To The Oldies 2



caponee2.jpg

 

TRACKILISTA

 

1. Dedicated Intro [Explicit]

2. West, West, West Feat. Wc & Mr. Criminal [Explicit]

3. Sumertime Anthem Feat. Fingazz [Explicit]

4. Game [Explicit]

5. Trippen [Explicit]

6. Skit (pimp) [Explicit]

7. Never Seen A Pimp Like Me [Explicit]

8. Wet Dreams [Explicit]

9. In The House Feat. Mr. Criminal & Elite 1 [Explicit]

10. Spreading Worldwide Feat. Mr. Criminal, Stomper & Mr. Silent [Explicit]

11. Skit (answering Machine) [Explicit]

12. Still On The Come Up Feat. Hi Power Soldier's [Explicit]

13. Mr. Clean [Explicit]

14. Let Me Luv Your Girl [Explicit]

15. Gun On My Lap [Explicit]

16. Last Call [Explicit]

17. Dedicated Outro [Explicit]

 

>>> DOWNLOAD <<<

 

Ode mnie: chyba nie musze przedstawiac Caponee i Crips'ow. Polecam goraco, zwlaszcza kawalek "Spreading Worldwide" z Mr. Criminalem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie polecam sciagac nielegalnego stuffu, chocby z powodu jakosci, ale jezeli ktos wychodzi z zalozenia, ze gangsterzy z gornych pozycji list notowan maja juz i tak za duzo pieniedzy( widzieliscie moze jak wyglada chata fiftiego) ot daje wam kilka( nic nowego i dosyc znane wiec moze juz je wszystkie kojarzycie) bujajacych pozycji... a wy spijajcie je z mojej klawiatury:

- Onyx- Slam Harder( fajny do bausowania z dziewczyna)

- Capone& Noreaga- Invicible

- B Real, Collio, Methodman, Busta Rhymes- Hit em high( soundtrack z space jamu ale genialny)

- The Streets- Blinted by the lights( nie przepadam za angolami... wyjatkiem jest genialny roots manuva.... ale ten walek zamiata)

- Nas ft. Lauryn Hill- If i ruled the world

- Warren g- regulate( nie wiem czy nie ma na featuringu natte doga)

- 50 cent- Outta control( mobb deep remix)

- Afu ra ft Masta killa- mortal kombat, oraz z featuringiem nie mam pojecia kogo- Equality( a tak pozatym to afu ma strasznie sredni glos)

- Bahamadia( zna ja ktos? swietna artystka) ft Planet asia- Special Forces

- Beanie Sigel ft Redman- One shot deal oraz ft Snoop Dogg- Dont stop

- Big Daddy Kayne- Any type of way

- Big Pun( albo Big Punisher ktorego POLECAM JAK CHOLERA)- Watcha gon do, Leather face, Wrong ones, New York Giants, The dream shatterer

- Brandy- What about us

- Canibus- How we roll

 

I jak narazie to tyle, a jak sie komus spodoba zawsze moge walnac edita albo na priva

Odnośnik do komentarza
skoro nalegasz.... www.ebay.com tam powinienes moc kupic prawie wszystko

 

 

tak zeby bylo netto miedzy nami okens. widzisz moja kolekcja muzyki, filmow i gier moglaby cie delikatnie zadziwic. mimo, ze prowodyr w ilosci oryginalow nadal przypada filmom to muzyka wcale tak bardzo nie ustepuje. co prawda na pierwszym miejscu jest jazz i bluess w mojej dyskografii, ale rap powoli dogania reszte i pewnie zaniebawem dolaczy do czolowki. cala moja kolekcja jak ostatnio liczylem to jakies 10k pln, wiec prosze zachowaj swoje zlosliwe dwuznaczne uwagi dla siebie i badz tak mily nie prawic mi wiecej dow(pipi)ow z moralem na koncu, bo zaloze sie ze twoja kolekcja to go.wn.o przy mojej. nigdy nie kupilem kota w worku odkad jestem w londynie, bo szkoda mi na to kasy. wole sobie przesluchac, zrobic liste i raz w tygodniu przejechac do odpowiedniego sklepu po zaopatrzenie. koniec tematu, najwyzej zleje te propozycje az ktos inny wklei sznurki.

Odnośnik do komentarza
skoro nalegasz.... www.ebay.com tam powinienes moc kupic prawie wszystko

 

 

tak zeby bylo netto miedzy nami okens. widzisz moja kolekcja muzyki, filmow i gier moglaby cie delikatnie zadziwic. mimo, ze prowodyr w ilosci oryginalow nadal przypada filmom to muzyka wcale tak bardzo nie ustepuje. co prawda na pierwszym miejscu jest jazz i bluess w mojej dyskografii, ale rap powoli dogania reszte i pewnie zaniebawem dolaczy do czolowki. cala moja kolekcja jak ostatnio liczylem to jakies 10k pln, wiec prosze zachowaj swoje zlosliwe dwuznaczne uwagi dla siebie i badz tak mily nie prawic mi wiecej dow(pipi)ow z moralem na koncu, bo zaloze sie ze twoja kolekcja to go.wn.o przy mojej. nigdy nie kupilem kota w worku odkad jestem w londynie, bo szkoda mi na to kasy. wole sobie przesluchac, zrobic liste i raz w tygodniu przejechac do odpowiedniego sklepu po zaopatrzenie. koniec tematu, najwyzej zleje te propozycje az ktos inny wklei sznurki.

 

Wynaczcie wszyscy, ze zaczne offtopowac ale obiecuje, ze poraz ostatni...

drogi chlopcze... Ghouligh, uwiez mi na slowo, twoje kolekcje, co kupujesz i gdzie mieszkasz najmniej mnie na tym forum interesuja, i tobie nic do moich rzeczy.

Rzeby bylo smieszniej sam sie przyplucuje, ze pomiedzy orginalnymi albumami posiadam caly alfabet mp3 i nie widze w tym nic zlego, a to w jaki sposob ty nabedziesz owe produkcje (pipi) mnie interesuje ale na pewno nie bede ci tu rzadnymi" sznurkami" z rekawa sypal bo i nikomu tego stuffu sciagac nie polecam ok?

Chodzi o to, ze.... powinienes uszanowac to, ze podzielilem sie z uczestnikami tematu swoja wiedza i wykorzystac to w opdpowiedni sposob, zamiast chrzanic jakim to sarkastycznym dupk.iem jestem

 

PS. Nienawidze klutni na forum ale uwiez, zwyzywalem cie pod nosem

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...