Skocz do zawartości

MotorStorm RC


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze lubiłem wyścigi zdalnie sterowanych samochodzików,za pewne niejeden z was także ,kiedyś lubił taką formę rozrywki.A teraz będzie ku temu najlepsza okazja ,za sprawą MotorStorma RC.Wyścigi tego typu na najnowszą kieszokonsolke Sony,będą jak znalazł,jadąc np.pociągiem.Zapowiedziano też,że pojawi się możliwość konkurencji z użytkownikami PS3.Premiera już 22 lutego.

http://www.youtube.com/watch?v=kW4m89T24To '

motorstorm-rc.jpg

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Kyo

Teraz dopiero zauważyłem że z poziomu XMB (ver. PS3) można odpalić własną muzę - wcześniej te chore brzękai wyłączyłem w cholere bo tylko przeszkadzało grając na słuchawkach. No to teraz można pograć xD

Odnośnik do komentarza

Naprawdę jestem zachwycony tą grą nie wiedziałem, że mnie tak wciągnie, no i cena jest za(pipi)iście atrakcyjna bo 22zł za motorstorma rc to jest to na co liczyłem, w przyszłości więcej takich gier w takich cenach no i gra posiada platynę, co jest osobiście dla mnie wielkim plusem, tym bardziej żeby ją dostać trzeba trochę nad grą posiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Ja mimo, że od premiery posiadam Uncharted i Stardusta to pierwsze 4 dni spędziłem grając praktycznie tylko w RC. Wczoraj wpadła platyna (w całości wbita na PSV) i moim zdaniem konsolka fenomenalnie sprawdza się do tego typu gier. Już nie mogę się doczekać kolejnych 2 festiwali, które pewnie za niedługo ukażą się jako DLC (tak wynika z trofeów). Platyna jest łatwa, ale trzeba bardzo dobrze nauczyć się sterować.

Odnośnik do komentarza

mi sie gierka podoba, zwlaszcza za taką cene:D

 

gram tylko na ps3 bo nie mam psv, zrobilem juz conajmniej 1 medal w kazdym wysciugu, w sumie mam chyba ze 130 medali na 190, i brakuje mi tych najtrudniejszych oczywiscie;p

 

jedyne 2 rzeczy jakie bym poprawił to

- dodanie multi online, nie mam z kim grać na splicie, a jak jest online to mozna sie komus pochwalic samochodzikami ;)

- dodanie kamery wiszącej za samochodem, wiem że taki był zamysł żeby wszystkie kamery były z boku ale to strasznie utrudnia sterowanie

Odnośnik do komentarza

Ach przeszedłem motorstorma całego no i ciekaw jestem czy ktoś się orientuje kiedy kiedy pojawią się te dwa dodatki co już są do nich trofea bo mam chęć jeszcze trochę poszaleć w tej grze.

 

Sam chciałbym wiedzieć, bo gra mi się fenomenalnie i takie nowe festiwale kupowałbym nawet co tydzień jeśli wyszłoby ich nawet z 10 czy 15 po dajmy na to 5zł. Myślę, że długo czekać nie będziemy na te 2, bo na pewno mają je już gotowe i czekają, aż ludzie "zgłodnieją" dalszych wrażeń po ograniu podstawki.

 

Jeśli chodzi o Ready to ship (gotowy do wysyłki) to wcale nie jest trudna trasa, poczekaj, aż pomęczysz się z 2-3 czasówkami (wszystkie są wymagające, ale 2 zmusiły mnie do perfekcyjnego nauczenia się trasy i auta). Na pierwszym zakręcie wejdź po zewnętrznej i staraj się nauczyć tego zakrętu, żeby nie zahamować za późno tylko brać go jak najciaśniej. Na tym kawałku nie liczy się prędkość tak jak umiejętność dobrego hamowania, tak więc nie rozpędzaj się zbytnio na dużej hopce tylko spokojnie przeskocz, żeby nie wylecieć. Zrobiłem to kółko na Vicie przed chwilą 2 razy bez problemu na złoto, 22:415 i 22:389 (najlepszy mam 22:315, a myślę, że spokojnie zmieściłbym się w 21:500 jakby trzeba było).

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

 

Ach przeszedłem motorstorma całego no i ciekaw jestem czy ktoś się orientuje kiedy kiedy pojawią się te dwa dodatki co już są do nich trofea bo mam chęć jeszcze trochę poszaleć w tej grze.

 

Sam chciałbym wiedzieć, bo gra mi się fenomenalnie i takie nowe festiwale kupowałbym nawet co tydzień jeśli wyszłoby ich nawet z 10 czy 15 po dajmy na to 5zł. Myślę, że długo czekać nie będziemy na te 2, bo na pewno mają je już gotowe i czekają, aż ludzie "zgłodnieją" dalszych wrażeń po ograniu podstawki.

 

Jeśli chodzi o Ready to ship (gotowy do wysyłki) to wcale nie jest trudna trasa, poczekaj, aż pomęczysz się z 2-3 czasówkami (wszystkie są wymagające, ale 2 zmusiły mnie do perfekcyjnego nauczenia się trasy i auta). Na pierwszym zakręcie wejdź po zewnętrznej i staraj się nauczyć tego zakrętu, żeby nie zahamować za późno tylko brać go jak najciaśniej. Na tym kawałku nie liczy się prędkość tak jak umiejętność dobrego hamowania, tak więc nie rozpędzaj się zbytnio na dużej hopce tylko spokojnie przeskocz, żeby nie wylecieć. Zrobiłem to kółko na Vicie przed chwilą 2 razy bez problemu na złoto, 22:415 i 22:389 (najlepszy mam 22:315, a myślę, że spokojnie zmieściłbym się w 21:500 jakby trzeba było).

toś kozak :) właśnie udało mi się zrobić ten event. wszystko polega na tym by nie przesadzić z gazem i używać hamulca. na chwilę obecną najtrudniejsze cholerstwo. czas na super car events :) EDIT: O KU.RWA JAKIE TE SUPERY PO.JE.BANE!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Grasz na PS3? Sam grając przy użyciu DS3 nie wykręciłbym tak dobrych czasów, pewnie dlatego, że już się porządnie przyzwyczaiłem do tej gry na Vicie. Z czasóweg superautkiem polecam wyścigi "czystka" (PR) i "lodowisko" (AE - swego czasu miałem tam 1 wynik w leaderboardach, ale rekord utrzymał się tylko 2 dni).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.