Skocz do zawartości

darkgamer

MotorStorm RC

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde. Na to nie wpadłem by zmienić sterowanie na X i [ ] :D Zobaczę czy z taką zmiana uda mi się pozaliczać wszystko na 3 medale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to sam jeżdżę na 2x analog + kamera dynamiczna i wszystko pozaliczałem na Vicie (nawet jakiś rekord świata wpadł). Trzeba się przyzwyczaić, potem idzie z górki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogralem troche w demo na PS3 i przyznaje calkiem fajna ta gra, sciagnalem nawet darmowa wersje na PS Vita z US. PSN, wiec jak kupie VIte to pogram w pelna wersje.

Na poczatku troche trudno sie steruje, ale to kwestia wprawy, nowy Motorstorm od razu skojarzyl mi sie ze starym, dobrym Skidmarks z Amigi - kiedys sie zagrywalem sie w dwie czesci tej gry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uhhh! Podgoniłem trochę z medalami. Już mi dosłownie kilku brakuje do zdobycia wszystkich. A w paru wyścigach pobiłem nawet o setne sekundy Winnera, który to bryluje u mnie na liście wyników ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd ta pewność, że nie będzie odwrotnie? I, że to Ty nie będziesz pode mną? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jeszcze nie wiesz o jaki czas pobiłem jego wyniki ;) Jak odpalę konsolę to wyślę rikłesta.

Ktoś już grał w nowe DLC?

Edytowane przez Emtebe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co, warto? Nie warto? Stosunek jakości do ceny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slysze (widze) tyle dobrego piszecie o tej grze no to i ja sie skusilem i kupilem dzis podstawke, troche pogralem i powiem ze wciaga jak cholera, a te czasy to jakas masakra, jak Wy to robicie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kończę na 1 miejscu wyścig bez kolizji z przeciwnikami i bandami, a trofeum za to mi nie wpada. Wie ktoś czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kończę na 1 miejscu wyścig bez kolizji z przeciwnikami i bandami, a trofeum za to mi nie wpada. Wie ktoś czemu?

Mi też nie chciało- próbowałem w pierwszym wyścigu w pierwszym festiwalu. Jak zmieniłem festiwal (chyba na zimowy) to za pierwszym razem wpadło.

Edytowane przez Kyo*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez mam z tym problem, nie chce wpasc pucharek... moze faktycznie zalezy od wyscigu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już tydzien mam te gre i powiem tak: za 22zl oplaca sie mieć te gre. Szału oczywiście nie ma, glownym motorem tej gry jest pobijanie czasow. Plansze są mega małe, wiekszość można przejechać w 25 sekund i graficznie to wszedzie to samo. Ogólnie polecam bardziej gran turismo na psp.

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zadziwiające jak dużo radości może dać taka popierdółka. imo gierka zayebista, kiedyś zagrałem w demko na ps3 i sobie darowałem, teraz dali w plusie i zagrywam się tym w pracy. masa zabawy, dość wyśrubowany poziom trudności, celuję w platynę, choć łatwo nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się gra daje sporo frajdy z pobijania wyników.
Niestety jestem zdania że mapy są bardzo słabo zaplanowane - są nieczytelne i niedopasowane do poziomu trudności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi