Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby to oficjalnie działało musisz mieć yt red czyli płatny abonament. Jak nie masz to albo ostry hardcore czyli root, xposed (nie możesz być na nougacie) i specjalny moduł który to robi albo instalujesz np ymusic z google (nie ma w Google play). Przy czym on tylko chyba dźwięk odtwarza ale do muzy idealna sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Moze pytanie glupie, ale jak zrobic, zeby youtube dzialal przy wygaszonym ekranie? Kiedys tak mialem, a teraz jak blokuje telefon, to youtube przestaje dzialac.

 

ogmods.net

 

Pobierasz OGYouTube,

teraz możesz odtwarzać w tle i pobierać z poziomu aplikacji.

 

Nie jest wymagany root.

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Gram od kilku dni w grę Z. Staroszkolny RTS z połowy lat 90. Całkiem fajnie się w to gra na telefonie. Przyjemna oprawa, idzie wszystko ogarnąć jedną ręką. Polecam bo za 10 zł warto, a jak ktoś lubi RTSy to będzie zachwycony. Nie budujemy tutaj bazy, zdobywamy tylko punkty rekrutacyjne w których co określony czas pojawia się dany typ jednostki. Gdy już opanujemy całą mapę niszczymy bazę wroga i przechodzimy do następnej misji. Fajna gierka na kibel, jedna misja to ok. 5 minut. 

Odnośnik do komentarza

U mnie na tapecie "słowna uczta" - proste zasady i dużo słów do układania. :) Polecam sprawdzić. No i "sky dancer" - gra o skakaniu i precyzyjnym spadaniu, przyjemna grafika, widok tpp - mnie wciągnęła. Na razie brak przymusu dokonywania zakupów. 

Edytowane przez JJoker
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Rozi

Jakieś wspaniałe gierki na Androida? Chodzi mi raczej o bardziej strategiczne, jakieś RPGi, logiczne, ażeby nie trzeba było używać zbyt wielu "przycisków", bo nie lubię grać w zręcznościówki na telefonie.

Odnośnik do komentarza

@Rozi Nemo Picross – gatunek który poznałem na Nintendo DSie, tutaj nieco utrudniony, ale… to chyba najlepsza mobilna wersja Picrossa. Polecam każdemu, idzie się uzależnić.
Grałem w to ponad rok: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kb.nemonemo&hl=pl

 

Bloons TD 5 - tower defense, ale taki że każda rozegrana gra ma znaczenie. Kiedyś w robocie grałem ze 2 lata, potem wersja Steam, teraz widzę że jest na PS4, a i na iOSie kupiłem ponownie. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ninjakiwi.bloonstd5&hl=pl

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś fajny notatnik na androida, który zapisuje pliki w folderach w pamięci telefonu bez konieczności przenoszenia ich do jakiejkolwiek chmury?

Notatnik w Samsungu S4(teraz mam Huawei Mate 10lite) był dla mnie idealny, a teraz muszę kopiować na dysk google, a dopiero później mogę przenosić na dysk.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.playsoftware.j2meloader

J2ME Loader is a J2ME emulator for Android. It supports most 2D games and also 3D with some limitations. 
Emulator has a virtual keyboard, individual settings for each application, scaling support.

----

Emulator Javy na androidzie.

Czyli można odpalać stare gierki na nowych smartfonach.

Bluber odpalisz na tym splinter cela:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.