Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem tego SwiftKeya i co prawda na razie nie zna zbyt dobrze mojego stylu pisania (nie podawalem danych do Gmaila i fb), ale z każdą kolejną wiadomością podaje mi co raz więcej prawidłowych podpowiedzi i faktycznie ma się wrażenie, że program czyta w myślach. Polecam.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

No chyba jest... nazywa się wyszukiwarka Google :P. Chodzi Ci o przeszukiwanie zasobów telefonu, np. notatek, piosenek, smsów? Musisz tylko w ustawieniach tej aplikacji odhaczyć elementy, które chcesz przeszukiwać, bo np. Muzyka jest domyślnie odznaczona. Jeśli dodatkowo doinstalowane aplikacje są napisane jako "przeszukiwalne", to tam się pojawią do zaznaczenia. Przykładem jest OI Notatnik.

 

O, o takie coś Ci chodzi? http://db.tt/wizJsxIx

Odnośnik do komentarza

Klikasz pasek wyszukiwania, naciskasz menu, wybierasz Ustawienia, tam Przeszukiwanie telefonu ;).

 

EDIT: Kurde, jest trochę lipa z tym :/. Dawniej aplikacja podpowiadała od razu wszystko, czy to podpowiedzi do wyszukiwania w Internecie, czy to notatki, czy piosenki itd. Teraz mam same podpowiedzi do szukania w Internecie, dopiero jak kliknę wyszukaj i przełącze na "Telefon" (który na dodatek jest schowany jakby za ekranem, po prawej) to pojawiają się wyniki wyszukiwania w telefonie. Niezbyt przyjemny i wygodny sposób.

Mógłbym przysiąc, że za czasów Androida 2.3 to bardziej przypominało Spotlight.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szukam widgetu z notowaniami pl i walutami. Tem od yahoo nie ma polskiej gieldy i waluty tylko w jedna strone maja przelicznik.

tego używam: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.puchalamichal.notowaniagieldowe&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5wdWNoYWxhbWljaGFsLm5vdG93YW5pYWdpZWxkb3dlIl0.

darmowe i daje radę.

Kurde podbijam. Taki fajny program i usuneli :(

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie było, ale World of Goo- gra cud malina. Gdyby ktoś miał jakąś propozycję podobnych tytułów (2d, z dobrą grafiką i muzyką, kiedyś była taka gra, w której się robotem rozwiązywało zagadki, nie pamiętam nazwy niestety :( ), to byłbym wdzięczny. Poza tym warto jeszcze sprawdzić Sonic CD (darmowa) oraz kilka innych tytułów na profilu SEGI (m.in. Jet Set Radio) ;)

 

Ps. Jak to jest w końcu z tym Vice City? Miało już oficjalną premierę, bo na YT krążą już filmy z grywalną wersją? :S

 

Ps2:

http://www.youtube.com/watch?v=7CkDyAZ7W9w

28946969.jpg

 

Jako maniak Zenonia w święta będę miał co robić :)

Edytowane przez Etheor
Odnośnik do komentarza

przeszedłem z tv sony na samsunga :]

kumpel na swoim telefonu z nadgryzionym "japkiem" ma taka aplikacje, ktora pozwala mu na telefonie czy tablecie wyswietlic to, co aktualnie leci na jego samsungu (ogląda film i może pójść dajmy na to do klopa, nie przerywając oglądania ;)). ponoc nazywa sie to samsung smart viev i mowil, ze cos podobnego jest tez na androida. wie ktos o co moze chodzic? wczoraj sciagalem jakies aplikacje, ale nawet pilot w telefonie nie chce dzialac :/ docelowo zalazaloby mi na tez obsludze wprowadzania tekstu przez telefon;

pomoze ktos? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.