Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Florence - jak można ująć w skrócie to małe arcydzieło? Interaktywne La La Land. Piękne, wzruszające i szczere. To nie jest właściwie "gra". To interaktywna historia z prostymi czynnościami (typu układanka), okraszona piękną muzyką i ładnymi rysunkami (o raczej prostej kresce bez efekciarskiego cg). Jednocześnie same czynności są często metaforą tego, co odczuwają bohaterowie tej historii, co mnie osobiście poruszyło. Scenariusz jest absolutnie liniowy, gra nie posiada moralnych wyborów, jest jedynie opowieścią podzieloną na rozdziały. Florence (tak ma na imię główna bohaterka) jest historią o miłości umiejscowionej gdzieś między szarą rzeczywistością, a światem własnych pragnień. I pokazuje to naprawdę świetnie. Obecnie kosztuje 10 PLN. Przemierzenie tej historii to jakieś 30 minut. Ktoś może pomyśleć, że zdzierstwo, ale to jest tak jak z wizytą w muzeum - płacimy za bilet, oglądamy sztukę, wychodzimy. Ta gra to taka sztuka. Czy warto więc dać za bilet te 10 PLN? Moim zdaniem tak ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jako, że niedawno stałem się póki co szczęśliwym posiadaczem Motoroli G6 plus pragnę Was prosić, abyście podali swoje top 5 gier na Andka, w które warto zagrać. Prośba stąd, ponieważ azaliż jednakże dotąd "męczyłem się" przez ostatnie siedem lat na Windows Phone, w ty ostatnie 4,5 roku na mojej dychawicznej Microsoft Lumii 640. Nie powiem...sam system był bardzo płynny i dobry. Rzecz w tym, że po prostu zdechł w sensie takim, że już nic tam nowego nie ma, wręcz aplikacji ubywa jedna po drugiej.

Kumpel zaproponował mi Darkness Rises. Nie powiem, wygląda to wręcz niewiarygodnie dobrze. A co Wy mi zaproponujecie ciekawego?

Odnośnik do komentarza

Ok, zanotowałem, a coś fajnego dla dzieciaków oprócz rzecz ciemna Subway Surfers Andżeli i Minionków? Moja pięcioletnia chrześnica jak tylko mnie widzi wita mnie zawsze nieodmiennie tym samym pytaniem: "Wujek, a mogę pograć na twoim telefonku?" :D 

 

Wracając do WP to tam było naprawdę za(pipi)biste Mirror`s Edge i to po polsku. Szkoda, że na Andku nie ma tej szpili. W zasadzie to tylko tej jednej mi naprawdę żal :( 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Faka napisał:

A wiecie, że jest Torment EE na promocji za 9 zł (przecena z 48 zł)? Brać, bo to ostatni dzień promocji.

Kupiłem, ale żałuję nawet tych 9-ciu złotych:frog: Gra na telefonie jest całkowicie i dokumentnie a-gry-wal-na! Baaardzo słabo reaguje na dotyk, a poza tym literki i ikonki akcji są tak mikroskopijnie małe, że nawet na moim przecież dość dużym ekranie Motki G6 Plus są w zasadzie nieczytelne.

Szkoda, bo gra jest całkowicie  po polsku w dodatku z polskim dubbingiem.

Cóż...kasa wyrzucona w błoto, bo tabletu to ja nie posiadam i posiadać nie będę... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...