Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie gram w dead space bo sie boje. Ale za to nfs most wanted cisne non stop i lapie sie za glowe bo jakosc grafiki powala. Dla mnie najladniejsza gra na Andriusza i tyle, Nova3 zdetronizowana. A gra to sam miod choc z poczatku wydaje sie, ze gra jest jakas spowolniona a skoki to w stanie niewazkosci maja miejsce. Dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza

1. Dead Space na telefony jest jakoś powiązany z wersją stacjonarną? Konwersja (choć wątpię)? Kontynuacja? Interludium? Całkowicie nowa gra w tym samym uniwersum?

2. Na zwiastunie widziałem QTE dotykowe. Gdybym grał na padzie, to mogę jakoś ustawić je na przyciski (i przy okazji: w Dead Trigger też)?

 

Bezpośredniego związku nie zauważyłem ale klimat, świat, organizacje i delikatne nawiązania są. Ja przeszedłem na IP4 i po GTA Chinatown Wars to najlepsza gra na telefon w jaką grałem a jeśli wziąć pod uwagę, że GTA powstało na DS i jest konwersją to to jest najlepsza gra napisana z myślą o urządzeniach mobilnych z pominięciem konsol kieszonkowych. Grafika, sterownie, klimat, długość, kilka fajnych twistów (może na siłę ale jednak) sprawiły że do dziś pamiętam tą grę. Lepiej - wcześniej nie grałem w tą serię ale po przejściu zaliczyłem DS1, DS2 i DS: Extraction ku niezadowoleniu mojej połówki - wychodziła z pokoju bo "to straszne, wyłącz te trupy bo mnie kiedyś zabijesz" ;-)

Odnośnik do komentarza

https://play.google.....nemonemo&hl=pl

 

Polecam wszystkim. Zaraziłem się Picrossem na NDSie. Ta wersja rządzi - plansze mają 25 x 25 kwadracików plus jest ich np. 10 x 10 co daje nam naprawdę spore obrazy. A wszystko "malujemy" my, piksel po pikselu.

Ot, mam tylko 800Mhzów na pokładzie i muszę się zadowalać takimi grami. Planuję kiedyś zrobić mały przegląd tytułów wciągających na słabszy telefon... :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Widze, ze duzo osob korzysta z tapatalka, macie platna wesrej czy jest jakas crackowana w sieci ?

 

A jaka niby nie jest scrackowana jak wiekszosc jezdzi na...

 

AM_2012_09_29_14_10_42.jpg

 

w pelni aktywny update, download aktualizacji do map. Zabezpieczenia programow na androida sa nijakie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...