Skocz do zawartości

Lumines: Electronic Symphony


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam i tak pewnie kupie w wersji pudełkowej,okładka prezentuje się nawet fajnie:

220392-lumin.jpg

Ale nie dla tego kupie tą wersje, dlatego bo lubię kolekcjonować gry wersji pudełkowej ,a zassanie ze sklepu ,nie może się równać z każdorazowym otwarciem pudełka.

A co do samego Luminesa,pomijając świetny soundtrack który jest ważnym elementem każdego tytułu z serii , to sam w sobie potrafi wciągnąć jak bagno,pamiętam ,że potrafiłem spędzać całe dnie przy poprzednich produkcjach i nie wątpię,że przy tej będzie tak samo.

 

A i recka z IGN ,bo tamta nie chciała mi się wyświetlić:

 

[media='']

[/media]
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

po.(pipi)ało psa i łancuch. ja mówię o luminkach na PSS. ja wiem, że ta gra jest dobra ale nie lubię jak ktoś rżnie mnie w dupę i udaje, że robi mi dobrze. no ku.rwa. ludzie, te gry nie sa warte tej ceny. to odgrzewańce w innym sosie. ceny są teraz podbite bo ludzie kupili vity i nie mają wyboru - gier dużo nie ma. oczywiście to Wasza kasa i ja też miałbym wywalone jakbym miał za co szaleć ale chodzi o zasady i szacunek do klienta. 149 za luminki czy tego dungeona to jawne plucie klientowi w twarz. najgorsze jest to, że masa tatusiów i mamusi się na to nadzieje i będzie żyło w nieświadomości. cały proces jest denerwujący i przypomina mi to co się dzieje z FPSami na PS3 / XO - 5h grania w singlu za 189 zl. Ludzie kupują więc znaczy, że można przeginać dalej. Głosujcie portfelami w imieniu tych biedniejszych :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zobaczyłem filmik, wszedłem na PS Store i opadła mi szczena.Chcą za 149 zł sprzedaż jakiegoś dziwnego Tetrisa! LOOOOL

Ludziom, którzy to kupują, radzę skonsultować się z lekarzem.

 

Myślę, że tobie chłopcze też przydałaby się taka konsultacja. Jeśli nie masz nic mądrego do napisania to lepiej nie błaźnij się i nic nie pisz - taka porada na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Zobaczyłem filmik, wszedłem na PS Store i opadła mi szczena.Chcą za 149 zł sprzedaż jakiegoś dziwnego Tetrisa! LOOOOL

Ludziom, którzy to kupują, radzę skonsultować się z lekarzem.

 

LOL

Nie znasz sie nie giereczkach, wiec nie wiem po co sie udzieliles tutaj.

Dalbym za to nawet 180zl w dniu premiery, giereczka z tych ponadczasowych. Grasz dzisiaj, grasz jutro, grasz za rok.

Dostalbym do reki PSP, odpalam Lumines na wejsciu.......

Shinin.... do dzisiaj za mna ta nuta chodzi, a ile to juz lat ? ...... sporo.

 

Kalin następny "miszcz" gierek... Kto kupuje bf3 dla singla... To dodatek do multi ludzie płaca 189zl za kolejny rok grania ponad 200h w multi i 50 level.

Kupujesz albo nie nikt cię nie dyma. Ja dałem 150 imo warto. Bardzo mnie gierka relaksuje i miła odskocznia od innych gier. Odpale za 4 miechy i ta sama frajda co dziś. I tyłek mnie nie boli.

Edytowane przez luck1985
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zobaczyłem filmik, wszedłem na PS Store i opadła mi szczena.Chcą za 149 zł sprzedaż jakiegoś dziwnego Tetrisa! LOOOOL

Ludziom, którzy to kupują, radzę skonsultować się z lekarzem.

 

Niejedna gra w tym samym czasie na PSP była droższa ,w tym poprzednie części Luminesa ,ceny są więc dość przystępne.

Ale do jednego masz rację,trzeba się skonsultować z lekarzem ,ponieważ ta gra w chui uzależnia 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...