Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5: Final Showdown


Rekomendowane odpowiedzi

Miodzio to za dużo napisane, jest po prostu dobrze :)

 

Niestety skuteczne wykonywanie technik defensywnych graniczy z cudem. VF to gra, w której każda klatka ma znaczenie, szczególnie na wyższym poziomie. Opóźnione SSy, niedoczytywanie kombinacji wyrwań czy zwolnienia przy cancelowaniu backdashy uniemożliwiają efektywną grę.

 

Niestety zbyt wiele elementów wpływa na płynną grę online ażeby można było na naszym podwórku grać na 100%.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie jest źle, na dwóch kreskach już da się w miarę pograć, na trzech bardzo dobrze. Dzięki udostępnieniu tej gry w ofercie P+ pojawiło się wiele nowych ludzi, a co za tym idzie niektórzy wyjadacze odswieżają powoli grę ;)

 

Niestety Pai z jakiś przyczyn jest biedna jak dworcowy Rumun, co zmusiło mnie do przerzucenia się na Laua, a tu... wow, ależ niespodzianka. Znacznie łatwiej się nim gra, proste combosy są najlepsze. Easy to play, hard to master. Wku.rwiają mnie tylko Bryanty (obie płcie, niesamowity priorytet ciosów i nikłe straty w klatkach po jakiś chorych akrobacjach) i Eilen :/ No i Akira, ale to zawsze był debeściak ;) Niestety jakoś tak im więcej się Lauem chcę nauczyć i robić, tym gorzej mi idzie. Chyba trzeba wrócić do starej kapusty ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja wypowiem się krótko okiem namiętnego, to fakt - ale mimo wszystko niedzielniaka w bijatyki. Seria nic się nie zmieniła od czasów poprzedniczek z poprzednich konsol: nadal jest technicznie, pozornie przystępnie jednak z dużą głębią oraz na swój sposób widowiskowo. Pobawiłem się wczoraj Bradem i całkiem nieźle szło mi klepanie ludzi z Kyu, jednak wyżej przekonywałem się wlaśnie o zasadzie "easy to play, hard to master" :) Jeśli ktoś lubi wbijać puchary to ma tu dodatkową motywacje, gdyż stówa wpada bardzo szybko i prosto. Różne opinie czytałem też o online, ale osobiście nie miałem najmniejszych problemów z lagami, rozgrywka płynna i natychmiastowa. Ogólnie zachęcam do zagrania, nie samym Tekkenem człowiek żyje :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie mam takie pytanie - czy jest w tej grze możliwość dodania własnej muzyki? Bo te orginalne pitu pitu po pewnym czasie drażni strasznie.

I pytanko mnie ważne - jest możliwość customizajci postaci? Niby casualowe pytanko, ale marzy mi się zrobienie paru zawodników z innych uniwersów.

 

A jeśli np nie ma to w jakiej bijatyce można by coś takiego zrobić? Rozumiecie chodzi mi o sytuacje typu robię sobie Rocky'iego (tego Stallone) i np. Songo ku i dokładam do tego odpowiednią muzyczkę. Da sie coś takiego dzisiaj w jakiejś poważnej bijaytyce? Edytor map to już wogóle szczyt marzeń.

Odnośnik do komentarza

Pełną wersję? Mam tą z plusa - czy ona jest pełna? Bo wiem, że są również stroje do ściagnięcia, ale ja nie mówię tylko o fatalaszkach tylko kompletnym wymodelowaniu postaci wg swojego widzimisię.

 

Takie rzeczy to tylko w Soul Caliburze. W innych to tylko ew. zmiana strojow.

 

Tzn? Tam można swoją muzę? Mam 4 część i oprócz postaci nie zauważyłem większych opcji edytowanych

Odnośnik do komentarza
Takie rzeczy to tylko w Soul Caliburze. W innych to tylko ew. zmiana strojow.

 

Tzn? Tam można swoją muzę? Mam 4 część i oprócz postaci nie zauważyłem większych opcji edytowanych

Nie doczytalem do konca zdania w twoim poscie ;) Z muzyka oczywiscie nie. Chodzilo mi glownie o mozliwosci edycji wygladu postaci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...