Skocz do zawartości

Unit 13


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po demku jestem bardzo na tak, i wolę kupić w sen bo zawsze będzie pod ręką i nie trzeba będzie się pudełkami bawić, no i po coś tą kartę 16gb mam :-) no i ta cena (129 jak rozumiem z postu wyzej) nie odstrasza :-)

 

Wczoraj jak się zalogowałem na SEN to miałem po 149zł.

Odnośnik do komentarza

ja zamówiłem swoja wersje zaraz po obadaniu demka. W sumie nie mam jakiegoś ciśnienia, ze już muszę mieć. Zwłaszcza, ze co chwile na psn po 2 zakupach odstaje blokadę na konto trwająca ponad 48 godzin :confused: Ale ceny za gry z psn są kosmiczne, powinny by rzędu 89-129zł, a nie to samo co wersje pudełkowe. Na pewno z czasem, jak vita zyska na popularności się to zmieni, ale na dzień dzisiejszy jedyny sensowny zakup, jaki tam można dokonać, to: gry dostępne tylko w psn i niektóre perełki z psp. Np. takie patapon 3 (o dziwo po polsku :)) i monster hunter. Więcej w nie gram niż w te na vicie, a mam U, Wipeouta i Raymana :D

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Co w demku mnie zaskoczyło to za(pipi)iste uczucie prowadzenia ognia. W Uncharted jest ono ociężałe jak w trójce na duże konsole. Tu... to aspekt który przynajmniej dla mnie może zadecydować o zakupie. W końcu nie ma nic milszego niż rozwalić kilku terrorystów waląc kloca na klopie.

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma tylko coopa jeśli chodzi o sieć? Jeśli tak, to czy ktoś słyszał o pełnoprawnym multi? No i jak wygląda ten coop, to mapki z singla czy inne, no i czy dużo ich jest?

 

Tylko coop,map jest dużo bo 36 ,ale z tego co się orientuje tak wiele się nie różnią,ale zadania itp. powinny to wynagrodzić.

 

Na pewno ciekawa produkcja,przetestuję,a następnie jak znam życie kupię,myślę,że będzie warto.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Jak mniemam w przyszłości zamierzacie zrecenzować więcej gier,tak więc myślę,że lepiej by było,nie dawać tylu obrazków,"a naprodukować" więcej tekstu.

A co do wad,fabuła nie jest w tej produkcji,minusem ,zamiast wymyślać jakiś bełkot ,który i tak nikogo by nie obchodził,skupili się na ważniejszych rzeczach i... proszę,jak widać wyszła całkiem dobra gra.

Odnośnik do komentarza
I purchased this game at the midnight launch of mass effect 3. I have to say I was skeptical at first not being a fan of mag or socom nor any tactical shooter but my skeptism soon turned to a sigh of relief. The game looks, feels, and plays really solid. Being I just got it and I'm only a fourth the way through my review is based on what I've played and not on the entire game. But I've played the multiplayer and the single missions and I have to say I'm hooked so hooked I made this account just to write a review because the early reviews are knocking way lower than what it really is. I'm a tough critic.. A tough critic that don't like tactical shooters and I am saying it is an excellent gam. Especially for new vita owners who want more of a shooter and less platform or kid games. Voice acting:7.1 Missions 8.9 graphics: 8.7 gameplay: 9.1. Replay value :10- it's so high cause they always send you new missions, you can level up,play with a friend. Overall 9.

 

No i takie rewelacje mnie cieszą, jak pogram trochę w F1 to postaram się wymienić na Unit'a.

Odnośnik do komentarza

Bzdura. Nie wiem kto tak pisze, ale raczej nie widział gry na oczy. Gra faktycznie wygląda trochę gorzej niż wersja na PS3, ale i tak jest dobrze. Po filmikach spodziewałem się czegoś gorszego, ale pozytywnie się zawiodłem grając pierwszy raz, gra działa bardzo płynnie, a podczas jazdy wcale nie widać tej gorszej grafiki. Nie zauważyłem raczej różnic jeśli chodzi o tryby gry i ilość zawodów, jedyne co to trochę obcięte multi. Gra mi się fajnie, aczkolwiek nie jestem wielkim fanem F1, po prostu lubię wyścigi i szukałem czegoś co mi pozwoli pościgać się na Vicie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pewnie,że warto,spokojnie starczy na długi czas,żeby odblokować wszystko potrzeba nie lada wytrwałości,głównego szefa odblokowujemy po zdobyciu wszystkich gwiazdek w 32 misjach (co nie jest takie proste)na ,z tego co pamiętam chyba siedmiu ,ośmiu planszach ,które nie są takie małe,a ułożenie ścieżek się zmienia w niektórych etapach.Mamy także 6 klas wojaków,czyli sześciu różnych od siebie żołnierzy.Cele misji często się zmieniają ,a dodatkowo oferowane jest codziennie wyzwanie dnia i coop ,który jest bardzo fajny i wciągający.Jeżeli interesujesz się trofeami,to mam dla ciebie dobrą wiadomość,te wpadają szybko i dzięki temu można obłowić się w dość dużą liczbę srebrnych pucharków.Tak więc gra może starczyć nawet na długie miesiące.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś, na razie bardzo fajnie mi się gra. Tak sobie powoli planuję zagrac jakiś coop w sobote/niedziele w godzinach wieczornych (może przy okazji zrobić pucharki za coop i ogólnie online). Jak by ktoś był chętny to pisać tutaj albo na PSN (z tym że mogę szybko nie odp bo chwilowo mam naprawdę mało czasu na granie w tygodniu).

Odnośnik do komentarza

Jedyną grą która starcza mi jak na razie na miesiące to bfbc2 (starczał) i BF3 a tak przechodzę, zdobywam puchary i zazwyczaj koniec bo nie ma wciągającego multi... Zobaczymy jak tu się długość gry potoczy ;>

 

Multi tu niestety nie ma,więc pod tym aspektem możesz się zawieść, choć gra starcza na naprawdę długo,ale musisz się w nią wciągnąć,polecam zagrać w wersję demo i zobaczysz jak to mniej więcej lata:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.