Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Temat poświęcony promocjom/dobrym cenom na jedzenie/suplementy w sklepach sieciowych (np.: Real, Auchan, Biedronka, etc.) i wysyłkowych.

Najlepiej, żeby nie były to promocje lokalne.

Do zalozenia tematu zainspirowala mnie promocja w

 

Siec Makro

Piers z kurczaka

~14pln/1kg, pakowane po 8kg

Czas trwania: unknown (od/do)

Zasieg: unknown (lokalny/krajowy)

 

 

kupilem 16 kg :potter:

 

 

Mysle, ze temat moze okazac sie pomocny w tych ciezkich czasach.

Odnośnik do komentarza

Taki maly off. Pewnie amerykancy w slad ze zmniejszeniem zaangazowania militarnego ograniczaja zapasy z glebokiego mrozenia i wrzucili na rynek tysiace ton kurakow sprzed 10 lat ;p

 

Gdzie te czasy gdy kupowalem nogi kurakow po 3,5 zl za kg. Mam 3 mordki psiakow do wyzywienia. Dzisiaj juz przyzwyczaily sie do suchego.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Carrefour: 20 jajek L za 9.99PLN.

 

 

Wziąłem 60 sztuk :)

 

 

Ostatnio w kerfurze była promocja kup se coś a drugie takie same dostaniesz za grosz. Źle to rozegrałem. Nakład osmiopaków harnasia z 10zł i 2x 10 jajec za 5,50 rozeszło sie w pare godzin

:(

Żeby załapać się na promocję w Carrefourze trzeba, niestety, wstać rano. Na szczęście na niektóre produkty jest zastrzeżenie ile sztuk na klienta przypada.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Zawsze tego typu gratisy w Carrefourze można wziąć na jeden rachunek tylko raz. Śmiałem się pod nosem gdy ludzie zobaczyli promocję na mleko UHT - weź jedno, drugie gratis. Ludzie brali po kilkanaście sztuk i kwas na japie po podejściu do kasy.

Wystarczy ludziom napisać PROMOCJA, a nawet nie sprawdzą ceny konkurencyjnego produktu; Taa, często zdarza się, że cena się nie zmieniła, albo jest wyższa. Rasa ludzka w większości to debile.

Edytowane przez Fisiu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

byłem dziś w biedronce i wróciłem z glukozaminą 42 kaps. i z tauryna żeń-szeń 60 kaps obie z Activlap i obie po 12 zł. Było chyba jeszcze jakieś CLA

 

To poza pobudzaczem zrobiłeś marny interes.Zobacz na stężenie i ilość kapsów.Jest tam jeszcze extra libido(słaby skład),czysta l-karnityna(600 mg ale tylko 35 kap,co starczy na 15 dni odpowiedniego dawkowania)a śmiech to CLA,w jednym kapsie jest go 100 mg,a żeby coś działało trzeba to jeść ok.6 miechów i po 3 gramy dziennie !!!

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, creatyny jakies monohydraty, a pasze to standardy białkowo-węglowodanowe, nie przyglądałem się bliżej.

 

Ad. promocji w Bierdonce, faktycznie jest jakis pobudzacz 60 capsów za 13zł (guarana, l-karni, żeń sezń, kofeina..). He, kupilbym gdyby nie to ze dzisiaj dojechal do mnie tez activ lab tylko inna nazwa a skład z tego co widzialem identyko, tylko ze dałem 21 : / Damn you Biedronka! Tak jak pisał Litwin, inne produkty w tej promocji w B raczej nie warte uwagi. chciałem glukozamine ale pudelko 40coś kaspów - 4 dziennie, to na 10 dni starczy...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...