Skocz do zawartości

Rayman: Origins


Masher

Rekomendowane odpowiedzi

niesamowicie prezentuje się ten tytul na Vicie, pewnie mi czas nie pozwoli ale aż nabralem ochoty by zrobić platynę, którą z powodu braku czasu nie zrobilem na ps3. Dodatkowo widzę, że łatwiej o pucharki, szczególnie za punkty za levele, w wersji na duże konsole trzeba często gonić elefktuny w bańkach by dostać  za nie punkty, na vicie nawet jak bańki są gdzieś daleko to wystarczy stuknąc je paluchem na ekranie by dały punkty - duże ułatwienie

Odnośnik do komentarza

ja się zaciąłem na ps3 min. właśnie na tych punkach potrzebnych by mieć pełny pierścień za cały level (pełny pierścień to najczęściej 6 fioletowych elekfunów - 3 za skrzynki, 2 za punkty, 1 za czasówkę). Brakowało mi często właśnie punktów za te bańki bo za nimi nie nadążałem, na vicie nie trzeba gonić, wystarczy stuknąć paluchem- mega ułatwienie. I tak najgorsze są czasówki - nie dość że czasy często wyśrubowane to zgon = level od początku

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A te ukryte elementy układanki to co z tym? :) To mamy gdzieś znaleźć i puknąć w ekran czy jak?

 

Podczas przechodzenia etapu usłyszysz w pewnym momencie takie "klik klik klik", jakby chrząkanie zębami czy coś :) wtedy próbujesz znaleźć ten element dotykając ekranu. Są ukryte dość dobrze, ale ogólnie nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co do układanki, to zbierajcie cierpliwie - mi trofik wpadł, mając jakieś 80% całości. Ot, glitch. Z innej beki - po miesiącu zabawy wpadła platyna, którą jedynie dokończyłem (kilka czasówek i ostatnie 15 elektoon'ów) po, uwaga - mojej kobietce. Polecam tym, którzy jakimś cudem przegapili, esencja dobrego platformera. Właśnie siadam pobuszować po PSS za innymi zacnymi gierami podobnego sortu.

Odnośnik do komentarza

quacammelle polecam :) swietny system walki, wymagające i dobrze skonstruowane elementy platformowe, duzo znajdziek, backtracking na zasadzie metroid prime (czyli pozniej odbokowujesz jakas zdolnosc by wrocic do miejsc niedostepnych we wczesniejszych lokacjach), genialna oprawa i klimat meksyku i tez calosc 2d

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Giera jest naprawde super, czegos takiego brakowalo mi od jakiegos czasu. Porzadny platformer ktory potrafi przytrxymac przed ekranem vity na dluzsza chwile. Idealnie nadaje sie w podrozy metrem pociagiem czy tez busem. Czas podrozy staje sie wtedy nie istotny. Czasowki czasem potrafia zirytowac wk#%wic ale ogolnie bawie sie przednio. Platyna w zasiegu :)

Gre dostalem w ramach plusa z czego bardzo sie ciesze, choc na raymana mialem chrapke juz duzo wczesniej.

Polecam kazdemu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...