Skocz do zawartości

Spis posiadaczy PS Vita


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Początkowo miałem nabyć PS TV, na którym można "grać" w gry z Vity, ale kiedy byłem - blisko 2 tyg. temu w sklepie - i trzymałem ten sprzęt w ręku, żona zaczęła gderać dlaczego wybieram te gry na Vitę, a nie inne? Po wyjaśnieniu jej o co chodzi, powiedziała do mnie żebym wziął Vitę, a nie jakieś gów...Więc uczyniłem to, aby ją zadowolić. Hahaha. :) Co prawda od zakupu trochę czasu minęło, ale zgłaszam się:

 

PSN ID: Marcin

Model: PCH - 2003 (tak puryści to LED), 8 GB

Gry: Persona 4 golden, Killzone: Najemnik, Kącik Powitalny, Invizimals (nie wiem co to, nie wiem jakie, było w bundle'u), dzisiaj Sly Cooper, bądź Tearaway.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

prawda jest taka że tytuły niekompatybilne mam ograne, plus miałem w dobrej cenie urządzenie i pada.
1) obiecałem sobie ograć mgs-a z psone a mam kupionego na psn nieruszonego i inne klasyki z psone i psp jak medevil i manhunty 2
2) komfort w ogrywanie ich za pomocą pada (zawsze miałem wrażenie, że po jednym młynku uyebie analogi vity)

3) mogę przemycać konsole do pracy ( i wrzucić ją w koszta hihihihi)
4) do ogrania Killzłom, DragonCrown i hotline miami 2 jak wyjdzie
5) nie, nie chciałem kupować ps3 poraz kolejny
6) może sie później przydać przy kupnie ps4 jak juz wyjdzie tytuł co mnie zainteresuje

7) ogólnie mierzi mnie juz granie mobilne na małych ekranikach.

urządzenie ogólnie rozmiarami jest mega fajne, ale tak nieprzemyślane że tylko sony mogło na to wpaść. kable ważą więcej niż urządzenie co powoduje ze konsolka sie przesuwa na regale jak sie tyknie kabelek (ładowanie pada) a gniazdo jest z tyłu konsoli. ds4 nie transmituje dźwięku jak sie podłączy słuchawki w gniazdo xdd multimedialność urządzenia też przemilcze, no i ogólnie polityka sony wobec vity #4theplejers

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Nie stosuje tego typu wynalazkow, wiec to nic.

 

 

nie ma super wyswietlacza, niebo a ziemia obok oleda, no chyba ze sie dluzej oledem nie bawilo wtedy mozna twierdzic ze ten lcd jest ok

 

Ja sie az tak dlugo ta z OLED nie bawilem - to fakt, ale tak jak pisalem ten LCD mi sie podoba, nie jestem maniakiem hiper jakosci z Full HD na malych ekranach w super duper nasyconych kolorach i 999 ppi.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

to fakt vita slim jest mega wygodna, lezy idealnie w dloniach bo pozniej jak chwycilem oleda to wydawalo mi sie ze trzymam cegle, nie ma problemow z mura effect  

 

jednak ja zbyt duzo czasu spedzilem z oledem i nie dalem rady na dluzsza mete wytrzymac ze slimem ;/

 

cale szczescie ze trafil mi sie ponownie model z minimalnym efektem mura uffff

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Ja kupując drugą konsolę (pierwsza poszła do piachu) też zastanawiałem się nad Slimem i pewnie nawet bym się skusił (jest bardziej poręczna i po prostu ładniejsza/zgrabniejsza etc.), ale:

a) nie było (i nadal u nas nie ma) dostępnej białej wersji,

b) wersję OLED (zaznaczam - nówka) udało mi się wyrwać na tyle okazyjnie, że do Slima musiałbym przynajmniej ze dwie stówy dołożyć.

 

Co do tego stwierdzenia konsola-zombie to zależy co kto lubi i czego szuka. Fakt - za support (a raczej jego brak) należy się S(ł)ony karny kut... ten no... jeżyk ;-) Ale fakt też jest taki że o ile tylko komuś podchodzą jRPGi, porty i remastery to będzie miał w czym przebierać. Ja np. jakiś czas temu kupiłem w promo Trylogię R&C za 35 (trzydzieści pięć!) zł. Tak, wiem że to remaster z PS2, ale kurde, TAKIE trzy gry za 35 pln to grzech nie brać. Muszę się jeszcze kiedyś skusić na Borderlandsy bo (wstyd przyznać) nie grałem na PS360, a tytuł po paczach podobno jest już zupełnie grywalny. Takiego Tearaway do tej pory w ręcach nie miałem i ogólnie mam jeszcze kilka dużych gier do nadrobienia, ale ogrywając kilka platform równolegle zawsze jest coś w co chce zagrać "bardziej". Z tegorocznych premier póki co jest bardzo suabo. Oreshika może być niezła, poza tym czekam na RE:R2 (wiem że to multiplatforma, ale jedynkę ogrywałem na 3DSie i dwójkę też wolę ograć na handheldzie) i na razie niestety tyle. Na upartego pewnie jeszcze Toukiden Kiwami/Extreme. W sumie niezła gra (przynajmniej "jedynka") ale aktualnie gram MH4U, poza tym chyba prędzej wrócę do SS Delta niż wezme się za produkcję Tecmo. Może niebawem coś się ruszy w temacie Gravity Rush 2 (strasznie się z tym ociągają) i portu God Eatera.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...