Skocz do zawartości

Ninja Gaiden Sigma +


luck1985

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawiona jedynka. W sumie dziwny port, troszkę często wskakuje ekran "Now Loading...", graficzka troszkę odstaje od dzisiejszych standardów ale sama gra to pierwsza klasa. Pokażcie mi drugą grę, w której można się sejwem wkopać bez itemów tuż przed walką z jakimś wymagającym bossem :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc trochę się nabiłem w butelkę, bo myślałem że to dwójka i kupiłem, ale i tak nie żałuję. Grałem w to na pierwszym klocku już ładnych parę lat temu więc muszę sobie wszystko poprzypominać. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z użyciem tylnego touch pada bo nie mam w zwyczaju czytać tipów podczas gry i teraz sie zastanawiam.

Orientujecie się ile jest nowych chapterów/lokacji/grywalnych postaci? Miałem na Xa pierwszą wersję gry więc wszystko co zostało dodane w kolejnych edycjach jest dla mnie "nowe".

Odnośnik do komentarza

A na jakim grasz poziomie ?

To nie jest jedynka, to take dopakowane - cos jak wersja BLACK, ale generalnie jest poprawiona grafika- Sigma na PS3.

Jestem w 14 chapterze, gram na normalu- kilka razy nie dalem rady. Nie wiem czy dostane poziom MN.

Od wersji na kloca rozni sie np troche levelami- minimalne zmiany. Dostaniesz bron Lunar i cos jeszcze chyba.

Grywalna postac pare razy Rachel i kilka zmagan do zrobienia- w trakcie levela wychodzi lacznie 60 kolesi i dostaniesz za to fanta- jakis stone, elixir czy np jakis power up na reke- do ataku zloty,obrony srebny. Zalezy czy sie wyrobisz przed czasem- 380 s np.

I nie wiem czy w sigmie na ps3 to bylo, ale tutaj sa misje w osobnym menu. Boss z pomocnikami- jak na poziome trudnosci Master Ninja. Masz np ubic 120 wrogow w 3 minuty itp itd. I platyna nie taka hop siup. 1000 killow kazda bronia, gram namietnie Dragon Swordem i jeszcze trofeum nie wjechalo..... Chyba w misjach zajade sobie trofea za bronie. Duzo ukrytych, nie wyszukalem w necie za co to dokladnie jest.Skarabusze w okolicach 40 ;) Jeszcze pare sztuk i beda wszystki. Za drugim podejsciem bede cisnac karme i update kija treningowego- po ostatniej gwiazdce zamieni sie w tzw wioslo, a te ma wiekszy power jak energia juz mruga :D

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

No to najslabsze chatpery. Te wojskowe klimaty to porazka. Teraz moj najlepszy chapter- Cavern- TRAGEDIA.

I jeszcze ktorys mnie draznil, ale te dwa to takie najgorsze...Bardzo ich nie lubie.

Tych wodnych tez nie lubie, gdzie sie duzo nurkuje....

Jutro moze skoncze, chyba musze ukonczyc Hard zeby sie pojawilo MN. Jeszcze jest jeda opcja. Hero Mode w new game- sprawdzales to ? Musze obczaic co to jest.

Odnośnik do komentarza

Podobno w tym trybie jest jakieś auto blokowanie ciosów przeciwnika. Nie sprawdzałem, ale jeżeli faktycznie to... lol?

Ja jak narazie pomykam na normalu. Przejdę to będę męczył wyższe poziomy. Swoją drogą muszę przyznać że NG bardzo ładnie wygląda na Vicie. Może grafika miejscami zbyt sterylna i plastikowa, ale przynajmniej nie tak obszarpana jak np w Uncharted.

Odnośnik do komentarza

Ale mam wy*ebane w tej military base. Motyw z wieżą i strzelaniem z łuku na dotykowym ekranie gdy walą do nas z wyrzutni...

 

 

KUUUUUUUUUU, co robić?

 

edit: chodzi mi o to że nie nadążam klikać zanim dolecą rakiety

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Przerobilem to w misjach wczesniej, wiec w chapterze nie sprawilo problemu ;)

 

Metoda 1: Stoisz i blok, katem oka/kamery jak zobaczysz ze cos leci, to uskok w bok- najczesciej w te miejsce poleca od razu 2-3 rakiet. Po uskoaku od razu pacniesz w ekran i analogiem celujesz i guzikiem strzelasz- 2 radary zbijesz.

 

Metoda 2: wymaga wprawy. Tam gdzie dotkniesz poleci strzala, wymaga wprawy jak wspomnialem. Wole metode nr 1.

 

Ukonczylem Cavern. Mega latwo,szybko i przyjemnie. Level przeszedl lifting, szczegolnie 2 sub boss. Mialem dolinac zaczynajac, ale poszlo bardzo sprawnie.

Moze dzis skoncze...... ale watpie. Jutro juz na 100% ukoncze.

Wpadlo takze trofeum za tysiac killow Dragon Swordem.

Skarabusze- 37 albo 38.

Odnośnik do komentarza

Siema,

ktos wie gdzie mozna kupic NGS+ we wroclawiu ? Wszelakie sklepy branzowe "czekaja" az vita sie rozkreci, w duzych sieciowkach nie widac :( Wolalbym kupic wersje pudelkowa niz PSN dlatego pytam. Z gory dzieki za odpowiedz :)

 

Pozdro

Wydaje mi sie ze media w galerii bylo, albo w magnolii w saturnie ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.