Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna skipowac cale chaptery po odpisaniu na list (tylko chapter 3 trzeba pograc do polowy) az do chapteru 8, ktory trzeba powtorzyc w calosci, ale z opcja "Skip Read" idzie to zrobic w 5-10 minut. Chapter 9 i 10 za kazdym razem sa inne.Mozna tez z tego co pamietam zrobic save w Chapterze 7 i od tego miejsca jechac jak sie nie chce wbijac platyny/zobaczyc wszystkich odpowiedzi na list.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupiłem niedawno używaną Vitkę i gram w Dex. Polecam wszystkim to osobliwe połączenie platformówki z całkiem złożonym cyberpunkowym RPG. Gra ma dużo dialogów i jest co ważne w pełni spolszczona. Jet fajna fabuła, klimat i rozwój postaci.

Dodatkowo napocząłem Muramasa Rebirth i skończyłem Uncharted Złota Otchłań.

Od 2 tygodni nie włączam PS4 :)

Vitka rulez.

Odnośnik do komentarza

9 doors, 9 hours, 9 persons - z The Nonary Games. Na początku grałem w to na DS-ie, ale stwierdziłem, że jak ma wyjść legitna wersja na Vitę to poczekam i dopiero wtedy ogram. No i teraz jadę z koksem, doszedłem już tam, gdzie na DS-ie się zatrzymałem, czas zobaczyć co dalej.

Odnośnik do komentarza

 

Root Letter. Naczytalem sie duzo negatywnych opinii, a gierka przypadla mi do gustu. Poczatek byl mega wolny, ale ciesze sie ze wytrzymalem. Taki troche phoenix wright dla biednych.

Niedawno ukończyłem ale poznałem tylko jedno zakończenie. Mi gierka coś nie podeszła. Trochę boli jap. dubbing który jest taki sobie. Muzyka na okrągło taka sama. Postacie też niezbyt. :/ Klimat i tła za to świetne. Atmosfera też spoko. Fabuła to samo. Generalnie dla mnie to takie pół na pół. Zastanawiam się nad sprzedażą.

 

 

Wlasnie skonczylem wszystkie zakonczenia + finalne i musze przyznac ze to glowne ostatnie sporo zmienia w odbiorze gry. Wszystko sie trzyma kupy, wszystko sie wyjasnia i trwa ono zdecydowanie najdluzej, polecam. Mi sie gra bardzo podobala. Pierwsze zakonczenie super, reszta spoko ale tylko jako ciekawostka (trzecie smiesznie zrobione), ale po ostatecznym zakonczeniu z gierki "fajnej" awansowala w moich oczach na "bardzo fajna". Bawilem sie swietnie i troche zaluje ze to juz koniec przygody :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

WRC4, fajna rajdówka, super grafika, licencjonowane teamy z prawdziwymi samochodami i kierowcami, dobry IMO model jazdy

widzę że mało jest rajdówek na Vitkę, jeszcze tylko WRC5 aktualnie w kosmicznej cenie

zakupiłem też na PSS Darkest Dungeon, do 11 maja jest za 39PLN dla plusowiczów

Edytowane przez walker2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Wzialem ostatnio w promce Tactics Ogre i ogrywam na vitce. Ten klimat, system, muzyka, tworzenie ekipy, fabula :banderas: wsiaklem kompletnie. FFT to jedna z moich ulubionych gier, za dzieciaka ostro sie zagrywalem, wiec w sumie nic dziwnego, ze TO tez mi tak podeszlo.

 

Troche sie obawialem jak bedzie dzialac na vicie, bo rozne opinie czytalem, ale jest bardzo dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sztosik niesamowity. Kiedyś się niego zagrywalem. Też mam od jakiegoś czasu na Vicie i też chcę do Tacticsa wrócić ale niestety nie mam czasu żeby ogarnąć wszystkie te za(pipi)iste tytuły. Tym bardziej że są w(pipi) długie.

 

U mnie obecnie na ekranie Vity Trials of Cold Steel 2. Polubiłem jedynkę. Tutaj dostałem to samo lekko podpudrowane, ale bawię się super.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Probowalem dzis ograc "'Legacy of Kain: Soul Reaver 'a" ale bardzo kamera swirowala przez co gra nie jest grywalna. Caly czas kreci sie do okola, zupelnie jak oszalala. Ostatnio, jak ogrywalem MediEvila to tylko chwilami wariowala. Podczas ruchu wracala za plecy i tam juz zostawala. Problem powracal, gdy przestawalem sie ruszac.

W LoK:SR kreci sie przez caly czas :sapek:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.