Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Muramasa daje mi taki wycisk momentami, że hej :P Porwałem się na poziom Chaos i teraz dopiero widzę jaki jestem słaby w tego typu szpile. Zupełnie inaczej się gra, niż worriorem w DC. Tutaj liczy się manual bardzo, a nie staty, sety jak w DC itp. Świetnie się uzupełniają oba szpile i są na prawdę urocze każda na swój sposób :) Męczę się dzisiaj na 2gim bossie na plaży grając panną i wrócę się podgrindować i uzupełnić mikstury. Będę miał mega satysfakcję jak go przejdę. 

 

EDIT: Ja jestem jednak głupi, a nie słaby aż tak. Właśnie wykułem miecze 3x mocniejsze od tych co miałem. Teraz mogę iść na bossa i bez mikstur :P

Edytowane przez KIELiCH
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obecnie ogrywam Jak and Daxter 2. Mam 80% gry i muszę powiedzieć, że gra jest... średnia. Może narażę się fanom, ale co tam... To jest mój "pierwszy raz" z tą grą i szczerze powiedziawszy jedynka była dużo, dużo lepsza.

 

-Beznadziejne szarobure miasto, w którym trzeba latać tam i z powrotem żeby dostać misję, a następnie ją wykonać - okropna strata czasu i sztuczne wydłużanie czasu gry.

-Poruszanie się po tym mieście to katorga, zarówno na piechotę jak i pojazdami.

-STRASZNIE nierówny poziom trudności. Już dawno nie kląłem tak przy przechodzeniu gry. Oczywiście nie wszystkie misje są takie w(pipi)iające.

-Backtracking to niestety zmora tej gry. Zamiast tego mega słabego miasta mogli zrobić więcej miejscówek.

 

Dodatkowo przypadłości wersji na Vitę, czyli niesamowicie słaby framerate i tylny panel dotykowy jako R2, L2... Można dostać ciężkiej (pipi)icy z tym panelem. Serio.

 

Gra nie jest oczywiście bardzo słaba. Brylują cutscenki i fajne postacie, ale póki co zawód względem pierwszej części. Może uda mi się w końcu dobrnąć do końca (80% i prawie 14h na liczniku) to wtedy od razu zabieram się za trójkę. Również na Vicie. Mam nadzieję że będzie lepiej... :P

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Rayman Legends, zakupiony w Avans za 39 złociszy tydzień temu:) - jako dozgonny fan platformerów  "przygodowych" z psx (Spyro, Crash, Medievil), jestem zaskoczony Raymanem, zarwałem kilka nocek na masterowaniu wyzwań..., genialna pozycja

Poza tym codziennie Everybodys Golf, a do tego klasyki z Psx: Spyro 2, Crash, MGS,

Ostatnio również zakupiony MGS HD collection. Czekają na ogranie/dokończenie Persona 4, Tearaway i wiele innych. Idę grać, bo noc krótka, jutro do pracy, a sesję z vitą trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza

Ale jaja. Kupiłem na spontanie w promo Fear Effect, bo nigdy nie grałem na PSX, a zawsze chciałem. Jest po ok 7 zł na Storze ;) 1ka i 2ka :D No i wsiąkłem. Takiej gry mi brakowało, szczerze, to najarałem się teraz na tego RE rimejk czy jak mu tam, na PS4. Takie szpile nie starzeją się jednak jak fpp/tpp w 3D. MUZA, KLIMAT!! Rewelka, aż poczułem się jak w szkole średniej grając RE3 z krzaczkami na Szaraku :P Retro jest extra.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

CoL to klasyczny jrpg jeśli chodzi o walki oraz exploracja na zasadzie podobnej jak w Limbo odrobinę. Piękna muzyka i grafika w stylu impresjonizmu. Gra z lekkim zacięciem artystycznym szczególnie w kontekście twórcy - Ubisoftu. A Swapper jeszcze nie grałem ale to logiczno zręcznościowy tytuł z klimatyczną grafą i podobno dobrą fabułą o obcych. Czyli 2 skrajnie różne tytuły. Obie świetne w swoich kategoriach. Wybierz gatunek który preferujesz aktualnie ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.