Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, maciucha napisał:

Nie, jemniole.

http://www.druglibrary.org/gh/what_is_a_narcotic.htm

tu masz w miarę łopatologicznie wytłumaczone, mam nadzieję że więcej niż 3 zdania po angielsku po sobie zbytnio cię nie nadwyrężą, andropauza musi robić swoje.

 

a ty jesteś co najwyżej moją dzi.wką, dzięki temu że przybiegasz na każde gwizdnięcie, trochę mniej sie dziś nudziłem w kolejce do myjni i do lekarza :lapka: 

wymóg posiadania karty zdrowia żeby ocenić stan zdrowia narkomana czy gościa schodzącego do 6%BF pozostawiam bez komentarza

ciao

Nieuku ty sie lepiej słuchaj TRENERA  Z   C E R T Y F I K A T A M I !!! Ja ci dobrze radzę .

Odnośnik do komentarza
W dniu 13/02/2018 o 17:55, Litwin81 napisał:

Narkotyk to cokolwiek nas uzależnia, bo jak pewnie czytałeś regułkę nie ma jednoznacznej definicji.

 

Serio jak czytam takie rzeczy. XD

 

Masturbacja uzaleznia, papierosy, hazard. Nie sa narkotykami. Narkotykami sa substancje psychoaktywne.
Czasami naprawde wystarczyloby zm jak sie nie wie, o czym mowi. Albo przyznac sie, ze nie ma sie racji. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Maus napisał:

 

Serio jak czytam takie rzeczy. XD

 

Masturbacja uzaleznia, papierosy, hazard. Nie sa narkotykami. Narkotykami sa substancje psychoaktywne.
Czasami naprawde wystarczyloby zm jak sie nie wie, o czym mowi. Albo przyznac sie, ze nie ma sie racji. 

No nie do końca po prostu psychoaktywne. Ładnie to jest wyjaśnione w tym linku co wrzuciłem.

 

"The word "narcotic" comes from the Greek word "narkos", meaning sleep. Therefore, "narcotics" are drugs that induce sleep. Specifically, that means the opiates such as heroin, morphine and related drugs. This is the correct meaning, so you should accept no other.

Cocaine and meth are not "narcotics". They are "stimulants", the exact opposite of a "narcotic". They cause people to be more awake and more active, not sleepy. Calling them :"narcotics" makes as much sense as calling coffee a "narcotic"." 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Maus napisał:

Ale wiecie, że w tym momencie kłócicie się z Krajowym Biurem do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii?

Wiesz, potocznie, w znacznym uproszczeniu, używa się tego sformułowania zaliczając tam też stymulanty i inne środki, bo tak się przyjęło, po prostu ułatwia to sprawę i 'dobrze' brzmi. O ile przeciętny zjadacz chleba może mieć na to wyje.bane i na wszystko sobie mówić narkotyki, tak jednak od kogoś z taką estymą i kursami jak treneiro litwin, oczekiwałbym podstawowej chociaż znajomości tematu i nie pisania kompletnych głupot, skoro stara się uchodzić za autorytet. :lapka: 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Maus napisał:

 

Serio jak czytam takie rzeczy. XD

 

Masturbacja uzaleznia, papierosy, hazard. Nie sa narkotykami. Narkotykami sa substancje psychoaktywne.
Czasami naprawde wystarczyloby zm jak sie nie wie, o czym mowi. Albo przyznac sie, ze nie ma sie racji. 

Zależy kto tłumaczy z greckiego-wg.jednych usypianie a wg. innych oszołomienie.Jeżeli rzecz która ciebie uzależnia wprowadza ciebie w stan oszołomienia,to kwalifikuje się jako narkotyk.Maciucha jest oszołomiony złością i pluje jadem odpisując mi,no cóż poradzę,kolejny objaw to potwierdza :D

Jego CUN pulsuje wylewając posty,więc kolejna rzecz się zgadza.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Litwin81 napisał:

Riposta najniższych lotów :D Przy.pi.er.do.le się o coś na co nie ma wpływu,a tam gdzie jestem leserem i wynik zależy ode mnie zbagatelizuję i powiem że świat się na tym nie kończy ;)

Ale co ty gamoniu myślisz, że ktoś z tobą będzie dalej rzeczowo dyskutował?

3 razy wyje.bałeś się na faktach, brnąc w swoje z tyłka wyssane teorie, nie umiejąc przyznać się do błędu i oczekujesz, że ktoś cię tu będzie jeszcze brał na poważnie? XD

Odnośnik do komentarza

Najlepszy jest i tak temat "Fotki"- 275 stron, a jakby zrobić porządek to zdjęć może 1 strona a reszta to ostry shitstorm i oskarżenia o sterydy :pawel: 

 

Edit: Zapomniałem, że jest tam jeszcze matka Litwina, więc jednak z 1,5 strony by było

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Miał ktoś problem z shin plits? Od środka nogi nad kostką mam lekkie zgrubienie(opuchlizna) i dość pobolewa w momencie gdy jestem "na zimno" dopiero po paru krokach ból nie przeszkadza . Nowa praca i dość sporo czasu spędzam na nogach przez co po 2 dniach już odczułem problem. Gorzej że robię 4 dni w tygodniu i te 9 godzin dziennie chodze więc nie ma jak tego zregenerować no ale trening nóg jutro zrobię izolowany a łydki nie tykam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...