Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

Może być. Ogólnie to pod klatą tak jakby na mostku mam jakiś mięsień, który z jednej strony jest duży, a z drugiej go prawie nie ma. Z plecami podobnie, prawy najszerszy mam jak u Sakera, a z lewej to nawet napiąć nie potrafię. Za to prostownik z lewej jest pięć razy większy niż ten z prawej i jak się schylam to wyglądam jakbym z lewej strony miał garba... Skosy brzucha podobnie, jeden kilka razy większy od drugiego. No i jak czytałem o tych guzach schmorla to niby może mam jakąś chorobę scheuermanna czy kogoś i że niby tak się ma z mięśniami przy tym gunwie :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobrze mieć w rodzinie kogoś, kto potrafi ogarnąć co nieco na lewo w szpitalu. W najbliższym czasie przejdę zabiegi aquavibron, borowina, jakieś lasery i gimnastyka. Pojawia się światełko w tunelu, że klata k plecy nie będą mnie napierdalać do końca życia :obama:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No Ok teraz dopiero doczytałem temat. Yakubu do ortopedy sprawdzić czy aby napewno ból jest spowodowany guzkami. Ogólnie trochę tabu z tymi guzkami bo tego jako tako sie nie leczy, poza łykaniem leków przeciwbólowych i wzmacnianiem mięśni przykręgosłupowych. laserki i inne borowinki olej ciepłym sikiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Piznął mi prostownik/poślad przy martwym ciągu (początkowa faza ruchu), ciężko mi powiedzieć co dokładnie ale boli jak diabli przy schylaniu i kilku innych ruchach. Co mogę zrobić, aby przyspieszyć gojenie?

EDIT: dzisiaj rano ból tak się nasilił, że po wstaniu i przybraniu pozycji pionowej aż mnie zamroczyło, zbladłem, i zlało mnie potem :O

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

Byłem, dał maść tabsy i zastrzyki w dupę, ogólnie przeciwbólowo i przeciwzapalnie, skierowania żadnego, jak w poniedziałek będzie kiepsko to pójdę po zwolnienie i wyegzekwuję skierowanie do specjalisty :/

Oglądam sobie rozkład mięśni z tyłu i poślad jest raczej w porządku, odczucia wskazują na dolną część prostowników. Prawa strona. Ogólnie miałem taką kontuzję na początku czerwca ale dużo bardzie lajtową wersję, co ciekawe stało mi się to wczoraj na treningu gdzie miałem tydzień deloadowy i zamiast 5x5 robiłem 3x3  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Zrób podstawę. Jonogram + magnez i jakby non stop wariowało to EKG.

 

Swoją drogą to resweratrol reguluje pracę serca. Nie mówię że masz to od razu brać.

 

Jakby potas był poniżej 4 a magnez poniżej 2 to uzupelnij. Nawet dożylnie.

Edytowane przez mushabelly
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No byłem u ortopedy w końcu i typero stwierdził, że mam stany zapalne i trzeba znaleźć przyczynę żeby wyleczyć mojego dauna z kręgosłupem i klatą. Wizyta dwie stówki, za badania krwi dałem 493xd i jeszcze niby mam zrobić badania włosa (trzysta albo pincet, nie pamiętam), bo może to przez niedobór krzemu albo czegoś tam innego, ale to akurat na razie odpuszczę i zobaczę co w badaniu krwi wyjdzie. W międzyczasie mam brać wit d+k, wit c, hela mag b6 forte i devil's claw albo white willow. aua portfel zabolał jakby mi kto zajebał.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

O wadach postawy nic nie mówił. Spojrzał na zdjęcia rtg i niby mam tam wszystko ok z kręgosłupem, a te stany zapalne są spowodowane jakimiś bakteriami, niedoborami pokarmowymi, albo ugryzieniem kleszcza albo czymś tam innym. Na tej karcie od pobrania krwi zaznaczył mi 16 różnych badań i mam nadzieję, że coś tam wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Panowie przy martwym ciągu klasycznym doskwiera mi dość silny ból  po lewej stronie w okolicach sam nie wiem miednicy jak dotykam to jest tam taka jakby kość i wokół tego mam silny ból przy schylaniu. Ból przechodzi po paru godzinach ale za każdym razem gdy robię to ćwiczenie powraca. Ktoś ma pomysły co to może być ?

Odnośnik do komentarza

O wadach postawy nic nie mówił. Spojrzał na zdjęcia rtg i niby mam tam wszystko ok z kręgosłupem, a te stany zapalne są spowodowane jakimiś bakteriami, niedoborami pokarmowymi, albo ugryzieniem kleszcza albo czymś tam innym. Na tej karcie od pobrania krwi zaznaczył mi 16 różnych badań i mam nadzieję, że coś tam wyjdzie.

twaróg, twaróg, twaróg, banan, warszawski koks. liczą sie tylko makrosy. zrobię formę na snickersach iks de, byleby w bilans się wliczało, robercik krul

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...